PDA

View Full Version : кафяв цикъл?



foreverr
05-26-2008, 04:14
Съжалявам, че пак с тези теми за тъпия цикъл :( Но искам да попитам нещо-сега съм болна и си ми дойде нали и неска ми е 2 ден и вече 2 дена ми тече тъмно кафяво-възможно ли е да е от това, защото съм болна или, защото последно време ям по-малко???Плс кажете, че тва нещо ме притеснява малко.На 15 съм и имам от 1 година цикъл и това за 1 път ми се случва-обикновено само последните дни са ми така.

Wrathchild
05-26-2008, 04:31
Мисля, че се дължи на това, че си болна.
Антибиотици пиеш ли? Ако и другия месец е така, тичай на гинеколог.

foreverr
05-26-2008, 04:35
Мисля, че се дължи на това, че си болна.
Антибиотици пиеш ли? Ако и другия месец е така, тичай на гинеколог.Да, пия.Ок ако и другия път е така ще отида.

Wrathchild
05-26-2008, 04:38
Значи е от антибиотиците. Известно е, че влияят на цикъла. Но наистина ако и другия път е така, посети гинеколог, макар да ме съмнява, че ще се наложи.

foreverr
05-26-2008, 04:45
Значи е от антибиотиците. Известно е, че влияят на цикъла. Но наистина ако и другия път е така, посети гинеколог, макар да ме съмнява, че ще се наложи.Мерси за помоща-дано да не е така :( Дано да си права :)

foreverr
05-26-2008, 06:10
:grin: :grin: :grin: Сега като бях до тоалетната и като се избърсах си беше червено :grin: Май се оправих :grin: :)

_butterfly_
05-26-2008, 06:44
Просто искам да видя изражението на гинеколога когато му кажеш, че се притесняваш защото менструацията ти е кафява. Нищо ти няма, дори не мисля, че антибиотиците са ти повлияли.

erma
05-26-2008, 09:25
Нищо ти няма. Нормално е да ти тече кафяво даже да не си на антибиотици и да не си болна, след 2-3 ден ще се оправи.Добре си не се притеснявай.

foreverr
05-26-2008, 09:25
:grin: :grin: :grin: Сега като бях до тоалетната и като се избърсах си беше червено :grin: Май се оправих :grin: :)Хм пак си е кафяво ама ще видим другия път кво ще е

foreverr
05-26-2008, 09:26
Нищо ти няма. Нормално е да ти тече кафяво даже да не си на антибиотици и да не си болна, след 2-3 ден ще се оправи.Добре си не се притеснявай.Дано да си права :)

erma
05-26-2008, 09:30
Нищо ти няма. Нормално е да ти тече кафяво даже да не си на антибиотици и да не си болна, след 2-3 ден ще се оправи.Добре си не се притеснявай.Дано да си права :)

Права съм не се притеснявай имам цикъл вече сигурно 15 години...случвалао ми се е толкова пъти...а от антибиотиците пък със сигурност...се получава...

foreverr
05-26-2008, 09:31
Нищо ти няма. Нормално е да ти тече кафяво даже да не си на антибиотици и да не си болна, след 2-3 ден ще се оправи.Добре си не се притеснявай.Дано да си права :)

Права съм не се притеснявай имам цикъл вече сигурно 15 години...случвалао ми се е толкова пъти...а от антибиотиците пък със сигурност...се получава...Мерси, успокоих се :)

foreverr
05-26-2008, 11:52
Сега питах в един друг форум и ми казаха, че може да е киста :cry: Ама мама като се върне от работа ще говоря с нея :(

erma
05-26-2008, 12:00
Глупости!!!Престани да си мислиш такива неща!!!Аз съм имала киста 7/11см знаеш ли какав ужас съм преживяла...нищо ти няма не си внушавай и не се притеснявай, честа причина за получаване на кисти са имено притесненията...а и малките кисти по принцип с настъпване на менструация се пукат и изчезват ако е такава като моята голяма то просто не ти идва изобщо...това си е нещо нормално успокой се...но говори с майка ти един преглед няма да е излишен...

foreverr
05-26-2008, 12:10
Глупости!!!Престани да си мислиш такива неща!!!Аз съм имала киста 7/11см знаеш ли къкав ужас съм преживяла...нищо ти няма не си внушавай и не се притеснявай, честа причина за получаване на кисти са имено притесненията...а и малките кисти по принцип с настъпване на менструация се пукат и изчезват ако е такава като моята голяма то просто не ти идва изобщо...това си е нещо нормално успокой се...но говори с майка ти един преглед няма да е излишен...ок няма да се притеснявам. :)

foreverr
05-26-2008, 15:05
Сега питах в един друг форум и ми казаха, че може да е киста :cry: Ама мама като се върне от работа ще говоря с нея :(ами говорих с мама и тя каза, че според нея е от тва, че като съм болна и взимам антибиотици и за тва А и пия витамин Ц и ми е по слабо Каза също, е ако и другия път ми тече кафяво щяла да ме заведе на лекар

erma
05-26-2008, 15:24
Сега питах в един друг форум и ми казаха, че може да е киста :cry: Ама мама като се върне от работа ще говоря с нея :(ами говорих с мама и тя каза, че според нея е от тва, че като съм болна и взимам антибиотици и за тва А и пия витамин Ц и ми е по слабо Каза също, е ако и другия път ми тече кафяво щяла да ме заведе на лекар

:-) Bravo! Vsi4ko si e normalno taka 4e :-)

parkourgirlss
05-26-2008, 15:30
AZ DNES KATO HODIH PRI LEKARKATA I OBQSNIH 4E TOVA e 4ast ot problema mi i tq kaza 4e mojelo da se polu4i ot stres ili vazpalenie ... s hap4eta minavalo ;)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-26-2008, 15:58
Ne znam dali si chuvala, no Vitamin C-to se otrazqva na menstrualnia cikul, az sum pila, za da mi namalee. (namalqva techenieto) Ednata prichina e tova, drugata, che si bolna (na men mi se e sluchvalo dage da mi spre mn burzo kato sum bolna i mi e idvalo sled 1 2 sedmici) I na sichkoto otgore i antibiotici piesh i se pritesnqvash za cikula.. :? Nqma nugda ot izlishni pritesnenia, no mogesh za vseki sluchai da otidesh na pregled. :) spoko:)

foreverr
05-26-2008, 16:15
Mного благодаря на всички-наистина мн ме успокоихте и вече ХИЧ не се притеснявам :grin: :-)

glori4ka
05-26-2008, 18:41
tfa ne e ni6to da znae6 ama sega ne moga da komentiram 4e mi e neudobnu :)

foreverr
05-26-2008, 19:31
tfa ne e ni6to da znae6 ama sega ne moga da komentiram 4e mi e neudobnu :) :D с 300 зора го прочетах.А то сега стана червено о напълно се успокоих :grin: