PDA

View Full Version : Мина толкова време, но боли ;(



Anonimkoto_bg
05-26-2008, 06:33
С гаджето ми се разделихме октомври месец. От тогава почти не сме се виждали и т.н. Обаче аз не мога да я забравя :cry: Вече не ми се гледат други момичета, не ми се общува....след толкова месеци не само, че не ми минава, но ме боли все повече и все повече и мисля, че ще полудея. Адски много ми липсва. Така и не разбрах защо скъсахме ....зато така се получи нз :( Просто всичко се срина ...охх.... Просто исках да го кажа...иии това нормално ли е ? За това време другите минават колко момичета, аз моята не мога да я забравя...боли все повече и повече.. Дайте съвети какво да правя.. Тя мен ме забрави и си има гадже :(

vvs_go
05-26-2008, 06:57
::: 6ti mini ama moje i da ne ti mini

Nefarian
05-26-2008, 06:59
::: 6ti mini ama moje i da ne ti mini
мноу добре го каза

dark0s
05-26-2008, 07:02
така е защото сам си си вглабил че тя е най-добрата за теб и че няма да обичаш друга.
Просто трябва да се освободиш от нея,огледай се за други момичета в началото ще ти е странно но ще видиш как неусетно пак ще хлътнеш по някоя :)

AnChItOoOo
05-26-2008, 11:29
:cry: :cry: И аз съм в същото положение #-o #-o #-o

Anonimkoto_bg
05-27-2008, 05:51
Абе как ще я забравя бе ;( Обичам я повече от живота си .... не мога.... Да вярно е, че живота продължа, но ме боли и не мога да го направя. Един път да се оправя и някъде ще чуя нашата песен или ще я видя и отново ми става зле..... :(

BWald0rf
05-27-2008, 12:59
Няма не мога,има не искам! Наложи си малко на волята и ще я забравиш ;)
А тфа,че я обичаш повече от живота си .. пха .. ае стигаа глупости ,тфа ще го казваш на още сто.Стягай се малко ..

led_i_ogyn
05-27-2008, 13:04
Не се меси в нейната връзка...ако наистина е щастлива - Радвай се за нея!С времето ще отшуми...Повярвай ми няма какво да направиш...Просто изчакай още малко,ще мине,само че се иска време.Успех,не се забравя лесно любовта. :)

pav40
05-27-2008, 13:51
С гаджето ми се разделихме октомври месец. От тогава почти не сме се виждали и т.н. Обаче аз не мога да я забравя :cry: Вече не ми се гледат други момичета, не ми се общува....след толкова месеци не само, че не ми минава, но ме боли все повече и все повече и мисля, че ще полудея. Адски много ми липсва. Така и не разбрах защо скъсахме ....зато така се получи нз :( Просто всичко се срина ...охх.... Просто исках да го кажа...иии това нормално ли е ? За това време другите минават колко момичета, аз моята не мога да я забравя...боли все повече и повече.. Дайте съвети какво да правя.. Тя мен ме забрави и си има гадже :( ZNACHI , taka shte ti e do edno vreme shte dode edin den i edin den shte sreshnesh nqkoe strahotno momiche i vednaga stara shte ti izleze ot glavata povqrvai mi pri men tochno predi mesec i polovina stana taka . Hodeh s momiche naloshi se da skysame a hodihme dylgo . Typo mi beshe mn i sled 6 meseca streshtam izbranicata mi i taka .Spox и ти няма да го учакваш , когато дойде . ;)

lizzy_91
05-27-2008, 16:19
С гаджето ми се разделихме октомври месец. От тогава почти не сме се виждали и т.н. Обаче аз не мога да я забравя :cry: Вече не ми се гледат други момичета, не ми се общува....след толкова месеци не само, че не ми минава, но ме боли все повече и все повече и мисля, че ще полудея. Адски много ми липсва. Така и не разбрах защо скъсахме ....зато така се получи нз :( Просто всичко се срина ...охх.... Просто исках да го кажа...иии това нормално ли е ? За това време другите минават колко момичета, аз моята не мога да я забравя...боли все повече и повече.. Дайте съвети какво да правя.. Тя мен ме забрави и си има гадже :(

Razkaji neshto pove4e.Kolko vreme ste hodili,kakav e po-to4no problema za koito ste se skarali
Btw i az hodih malko s edno momche i nie se skarahme za neshto mn malko i ot togava ne sme si pisali nito sme se vijdali(samo 1-2 go vidqh).Minaha meseci ot togava...no oshte si go loffkam..ne se zabravq lesno.
A po tvoq problem shte ti kaja samo ako naistina q obi4ash,trqbva da se borish za neq i da ne se otkazvash.Pokaji i 4e oshte q haresvash i 4e ne si q zabravil...!!! :)

Ilinkata08
05-27-2008, 18:38
Аз харесвам едно момче и преди време той си имаше гадже :shock: беше много гадну и мене ме болеше ... всеки ден да ги виждам как се целувати прегръщат....мисля че горе-долу те разбирам......опитай се с някоя друга.....може пък да се получи ... стискам ти палци :P

Lucho
05-27-2008, 18:42
Пробвай с друга,бе man ! Тури и една майна,изпиий една бира или отиди на дискотека...забърши някоя много по-готниа от твоята..Както се казва:
По-хубаво от чужда ЖЕНА и чужда кола няма.. :wink:

жУси
05-27-2008, 18:48
Еми може и да ти мине може и да не ти мине нз от кой тип хора си но все пак все някой ден ще дойде друга!

tuzaro
05-27-2008, 18:57
ти си бати меката китка.... по добре търси момчета вече 8-) 8-)

MiMcHeToOo
05-27-2008, 19:01
Напий се ;)

eLeinS
05-27-2008, 19:13
ти си бати меката китка.... по добре търси момчета вече 8-) 8-)


А ти си бати тъпата п*тка ама айде.. :? shano bitch..
В твоето положение съм вече..от Август миналата година..не се забравят тия неща..просто нестава..всичките постове в темата прочетох..извинете ме, ама един от вас "компетентни" бил ли е влюбен силно..и имал ли е дълга връзка..че сте толкова сигурни."Забрави я..еб* и майката" това не е начина..докъто не преболедуваш..няма да стане..И банално е, да..но времето помага..а приятелите..силно пречат!!!Защото хората само те съжаляват...
Да, знам - ще ме разстреляте за тоя пост..но когато обичаш някого повече от живота си..и го искаш наистина завинаги..няма как да не страдаш дълго след това..
"..Но когато обичаш някого го пусни на свобода
а той ако те обича ще се върне от твоята страна..
и Не!Няма за какво да съжаляваш -
щастлива е тя без теб и за нея ще се радваш..."
Има и други момичета да..но те няма да са тази,която той иска..
Докъто болката не утихне..(никога няма да премине..просто с времето утихва) нищо неможеш да направиш..щом толкова си я обичал..3х повече ще боли..

5StaR
05-27-2008, 22:02
]
ти си бати меката китка.... по добре търси момчета вече 8-) 8-)


А ти си бати тъпата п*тка ама айде.. :? shano bitch..

"Tuzaro" му е ника.. не е жена :> . Тва, че на аватара има яка пичка, не значи че е жена. + Точно това дето го е написал щях да го напиша и аз? Много зле трябва да си, за да " не можеш " да погледнеп друга жена.. еми като не може да стане гей

Anonimkoto_bg
05-28-2008, 07:44
]
ти си бати меката китка.... по добре търси момчета вече 8-) 8-)


А ти си бати тъпата п*тка ама айде.. :? shano bitch..

"Tuzaro" му е ника.. не е жена :> . Тва, че на аватара има яка пичка, не значи че е жена. + Точно това дето го е написал щях да го напиша и аз? Много зле трябва да си, за да " не можеш " да погледнеп друга жена.. еми като не може да стане гей


Уфф смешен си и си жалак! Това че не съм женкар не мисля, че значи, че съм гей ве или мека китка! Не обичам да ходя по жени и не ходя с тях ей така за поредната :-x :x Ходя по любов. Къв е проблема, че обичам? Да се успокоявам с други и просто като не ми подейства да ги оставя и да ги нараня? Много си зле пич, честно ти казвам :x


Мерси на другите за коментарите. Наистина помагате .... Просто индивиди като Tuzaro и 5StaR ме нервят до край. Бил съм мека китка, защото не ходя по жени, а обичам една....божеее лапешка му работа :(


Ако е важно да кажа за другите....Ами ходихме към 4 години и половина и не знам какво стана ... просто всичко се срина. Имам още надежди, но в никакъв случей няма да и попреча на връзката и със сегашния. Остави човека, който обичаш да е свободен, ако се върне, значи те обича. Просто ще чакам.......... :o

vamp
05-28-2008, 07:47
или пробваи с друга , или търси старата , не стои така на едно място , говори с нея

В тоя коментар е истината,тук са всички възможности,ще добавя само

Говори с нея,за да видиш,че има друг и тя те лъже.
Пробвай с друга за да видиш,че може и да е по-добре.
Не стой на едно място,защото ще олигофренясаш и ще си загубиш времето.

Ако тя е скъсала с теб,без причина,просто я забрави.Причината е или,че е лигла или има друго момче.Минал съм през това и ти казвам,че е много гадно и няма да се сдобрите и да сте щастливи както преди.

tuzaro
05-28-2008, 07:55
]
ти си бати меката китка.... по добре търси момчета вече 8-) 8-)


А ти си бати тъпата п*тка ама айде.. :? shano bitch..

"Tuzaro" му е ника.. не е жена :> . Тва, че на аватара има яка пичка, не значи че е жена. + Точно това дето го е написал щях да го напиша и аз? Много зле трябва да си, за да " не можеш " да погледнеп друга жена.. еми като не може да стане гей


Уфф смешен си и си жалак! Това че не съм женкар не мисля, че значи, че съм гей ве или мека китка! Не обичам да ходя по жени и не ходя с тях ей така за поредната :-x :x Ходя по любов. Къв е проблема, че обичам? Да се успокоявам с други и просто като не ми подейства да ги оставя и да ги нараня? Много си зле пич, честно ти казвам :x


Мерси на другите за коментарите. Наистина помагате .... Просто индивиди като Tuzaro и 5StaR ме нервят до край. Бил съм мека китка, защото не ходя по жени, а обичам една....божеее лапешка му работа :(


Ако е важно да кажа за другите....Ами ходихме към 4 години и половина и не знам какво стана ... просто всичко се срина. Имам още надежди, но в никакъв случей няма да и попреча на връзката и със сегашния. Остави човека, който обичаш да е свободен, ако се върне, значи те обича. Просто ще чакам.......... :oс твойто чакане ше си останеш стар ерген 8-) 8-)

Pliok0019
05-28-2008, 08:46
Оф...това ми е до болка познато. В моя случай съм с един, а искам предишния. Как искам да се разделят... Сигурно и ти го искаш. Искаш щастието да бъде твое, а не на някой, който не го заслужава толкова... Решението е да не бъдем такива нарцистични егоисти, защото това ни разрушава отвътре. Дотук добре... Въпросът е как?

Chefinkaaa
05-28-2008, 09:19
Все всно слушам как аз разказвах преди 2 години.. трудно е да забравиш голяма любов особено ако сте заедно много време...аз например преди 1 година си харесах момче, което до ден днешен не мога да го забравя и си го харесвам, но си обичам мойто момче.. сега се радваме заедно и сме мн добри приятели .. излизаме много често...таа понякога се чудя.. за кво казват "времето лекува" // Ъъм.. според мен не е така.. времето..не може да те накара да забравиш някой, може временно, но после като го/я видиш прехвърчат пак искри или както казва той чуе тяхна песен и се сеща.... аз така се заблуждавах.. като вярвах че "времето лекува" :? .... тва време ми помогна да го обичам все повече и повече и да го искам само за себе си ... ии сега сме си пак заедно де...

П.П Според мен .. може да си намериш малко забава.. не да седиш и да мислиш само за нея.. знам кво е гадно за тва ти го казвам..може и да си хванеш няква кукла временно... да се разсейваш просто.. пък и говори с нея.. не вярвам да не иска да говори.. и си изяснете работите.. бтв ... тя след толкова време не може да не те е обичала.. или не е че да те превъзмогне толкова бързо? Ако тя те обича толкова истински колкото и ти нея, ще те разбере..та може и пак да се съберете .. Успех :-)

yuyuto
05-28-2008, 12:41
И кво ся? Дойде края на света ли?
Не можеш или не искаш да я забравиш? Две различни неща...
Абе ти ако искаше да я забравиш, до ся да си... Стига си живял с някви спомени, прояви някъв инат и я забрявай, разсейвай се там с нещо, няма цял живот да я оплакваш яяя... Пффф, смешен си... Напомняш ми на един мой супер задръстен бивш "бест френд"... Вие кат се занаитите на едно момиче и вече стой, та гледай... Ох, малии... :? :? :?