PDA

View Full Version : Дали нещо се е променило?



igoinsane
05-26-2008, 07:33
От близо две години харесвам едно момче.Много пъти съм му го казвала.Той винаги обаче мв отрязваше,но въпреки всичко излизахме в продължение на 1 година и 1-2 месеца почти секи ден но само така...и по едно време всичко приключи.Преди два месеца случаино се видяхме .След това тои взе да ме търси да иска да излизаме и тай лафим си тои постояно се усмихва.Говорим си но аз още имам чувства.Дали нещо се е променило за да ме търси.Помогнете какво да правя.Междудругото той мн слуша фр си.Плс помогнете какво да правя.:( Всмисъл да ли да му кажа отново че го харесвам обичам или...[

т.1 и т.7 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

samonervi
05-26-2008, 07:42
Значи сте само приятели ,поне от негова гледна точка

sky_l
05-26-2008, 08:04
По-добре изчакай малко за да разбереш той с какви намерения те търси.Защото,ако са само приятелски и ти пак му кажеш,че го харесваш или обичаш,по-скоро да го изплашиш и той пак да не те търси,затова просто изчакай малко и прецени ситуацията.

erma
05-26-2008, 09:13
Изобщо недей нищо да му казваш!!!!!
Ако той изпитва нещо към теб ти ще го разбереш и ще си щастлива, обаче ако изпитва само приятелски чувства и ти му кажеш че си влюбена после ще ти е кофти че той не изпитва същото към теб а ти си му се открила....запази чувствата само за себе си...не ги казвай докато не си сигурна в неговите.

flabarflabar
05-26-2008, 11:04
ahum a zo6to temata e v toq razdel :shock: