PDA

View Full Version : Към момичетата :



naiden93
05-26-2008, 08:41
Ами в има едно момиче от класа, което харесвам,но смятам че е тжърде рано да й го кажа.Проблемът,че има и друго момче,което постоянно й се натиска(където е тя там е и той).Той й предложи преди 2 седмици,но тя го отряза.Аз за разлика от него го давам по-полека.Говоря си с нея когато имам възможност и излизаме(не като гаджетаами например да й помогна да свърши някое нейно задължение или за да поиграем тенис).
Въпросът ми е какво да направя,за да ме приеме на сериозно

samonervi
05-26-2008, 08:46
Предложи й да отидете на кафе и й кажи,че я харесваш.Защото ако само излизате, за да й помагаш тя ще започне да те приема само като приятел и...шансовете да те приеме като момче (гадже) значително ще намалеят

detroitbasketball
05-26-2008, 09:58
Предложи й да излезете на кафе, ама не така, че да си личи, че я каниш на среща, за да излезе нещо по-сериозно, ами да е някво такова небрежно. Все едно ти е някво скучно и няма кво да праиш и да излезеш с нея да поубиеш малко времето. Пък на кафето използвай вече чара си.

Slawi92
05-26-2008, 10:03
pffff bate ne se prai taka po4vai da si q svalq6 taka samo ako si lafite i pomaga6 za zadaljeniqta 6e te prieme samo ka fr i nikoga nqma da ste ni6to mejdu vas :-D kazvam ti go ot li4en opit pravil sam i az teq gre6ki :? :?

detroitbasketball
05-26-2008, 10:08
Ако й помагаш в задълженията може и да стане нещо, но трябва да правиш и разни намеци за нещо по-така, иначе наистина рискуваш да останете само приятели.

xvd
05-26-2008, 12:41
Ми бегай в тех и пусни прахосмукчката, па може и да ти върже.
Дръж се като мъж, т'ва е целата работа.

GregoryHouse
05-26-2008, 12:52
СПечели и доверието 1во..тва е ключа...после спечели сърцето...как ще го направиш ще се сетиш ти няма как да ти кажем ние...въпреки че аз обикновено го печеля на зарове или рулетка :D

GameMaster
05-26-2008, 13:12
Emi nz ....Bydete dvamcata samichki i i kaji che q haresvash...Moje na nqkoi kupon syshto ili ne znam.....No i specheli doverieto!