PDA

View Full Version : Не знам какво иска :(



XXX_f
05-26-2008, 07:48
Тази тема не е само за споделяне искам помощ от вас! няма кой да ми помогне моля ви направете го вие. както си личи от подписа ми аз имам връзка от година и половина. до преди една година всичко беше красиво. излизахме радвахме се един на друг нямахме търпение да се видим...но сега не е така. от миналото лято почнаха проблемите. Откакто майка му ходила на гледачка всичко се обърна на опаки. там и казали, че изневерявам и някакви такива глупости. аз не съм изневерявала съвестта ми е чиста. после още 2 пъти ми прави проблеми относно изневярата. и то не просто да се скараме ами все едно ми забиваше по 896895 остриета в сърцето. после почнах караниците за секса, ние не ходихме в тях (после ще обясня защо) и той искаше навън да го правим, а не мен не ми беше хубаво така. после аз започнах с изискванията си че искам да се запозная с родителите му, искам да си оправи личната карта понеже е невалидна и искам да отида в тях. не ходим в тях, защото баба му почина преди близо 1 година и родителите м не искали да ходи никой в тях. те са много заможни хора, а аз съм от семейство с нормални доходи.те заявиха, че не ме харесват, а аз дори не ги познавам още в началото му казах, че искам отговорен мъж и той настина ставаше отговорен, пуснах се по течението и се влюбих. преди 6 месеца някъде той ми каза, че не е сигурен че ме обича. искаше време дадох му го и той се върна при мен. преди 2 месеца се разделихме уж за мое добро за да намеря щастието с някой друг, но разбрахме че не можем един без друг и пак сме заедно. снощи му казах че искам да напусне работа, защото не я харесва, постоянно травми нямаме време да се виждаме пълноценно и той ми заяви, че още не е готов да стане отговорен и че може да се разделим, защото не сме били един за друг. не живеем в приказка няма хора един за друг. рядко се намира любовта аз я намерих не искам да го изпускам. кажете ми какво да правя. вие ако бяхте на мое място какво щяхте да направите. съжалявам за дългия пост.

п.п аз съм на 20 той на 24

samonervi
05-26-2008, 07:52
Явно майка му има голямо влияние над него.Явно тя не те харесва.Но ако той има малко акъл,няма да обръща внимание на майка му и ще е с теб въпреки всичко.Но все си помисли,след като тя сега ви се бърка в отношенията и тя му казва,че му изневеряваш и той й вярва,значи нещата са тръгнали към лошо.Дори да продължите връзката си тя все ще ти намира някакви косури.От личен опит го казвам.

Exoras
05-26-2008, 08:25
асд

Slawi92
05-26-2008, 08:44
mi hvanete edin den i si pogovorete hubaVo ama mnogo hubavo za vsi4ko koeto ti doide akalla bez da se pritesnqvate kakvo 6te otgovoti drugiq a moje i da e prav 4e ne e za tebe i 4e trqbva da se razdelite

detroitbasketball
05-26-2008, 08:55
Извинявай, ама като прочетох тази тема се учудих от поведението на този "мъж" ... Най-добре поговори с него сериозно и му кажи какво мислиш.

Chefinkaaa
05-26-2008, 23:33
мамино чедо :-o ... незнам какво друго да кажа.. а е такива хора, който си изграждат мнение за момичето/момчето без да го знаят.. направо ме изумяват.. :-o

Wrathchild
05-27-2008, 03:56
На 20 години не ти трябва да се занимаваш с мамини момченца.

SINDEL
05-27-2008, 06:26
Майка му ви съсипва връзката.
Съжалявам, мила, не виждам какво бих могла да те посъветвам. Не виждам и какво ти би могла да направиш.
Трябва да се усети, 4е е мамино син4е, но ве4е е прекалено голям и трябва да стане по-независим... тогава евентуално бихте могли да си оправите отношенията.

MiMcHeToOo
05-27-2008, 07:48
Ама той е на 24 и още слуша мамчето... Опа, преебала си сеее...

BWald0rf
05-27-2008, 12:54
Не си срещнала любовта ;) само се залуждаваш и рано или късно ще осъзнаеш,че този човек не е за теб.Няма смисъл да си тровиш живота с него,наистина по-добре си намери друг и го забрави :)

led_i_ogyn
05-27-2008, 13:01
Според мене за мъж на 24 години прекалено много се влияе от мнението на родителите си.Не искам да те обидя,но по-добре горчива истина отколкото красива лъжа.Има чувства към тебе,но е несигурен и това му пречи...Поговори си сериозно с него ако не искаш да свърши така,защото вече си започнала да го губиш.Успех,мила. :)