PDA

View Full Version : Да споделя с вас



princess_sheherezada
05-26-2008, 11:48
С приятеля ми скоро влязохме в спор,поради това че аз съм по открит човек-винаги казвам това което мисля...показвам чувствата си,не задържам нищо в себе си.Той е точно обратното...само че когато се караме...той често не се съобразява какви ги казва,с което ме засяга, а аз дори и да съм ядосана избягвам да бъда груба.Когато му казах,че ако спра да се ядосвам ,да почна да правя каквото си искам,да не се интересувам от него...тогава значи че не ми пука за него.Той се обиди и отговори :" Значи ли ,че ако спреш да се вихриш ,е дошъл края ?"...Аз съм емоционален човек,никога не тая в себе си това което мисля и чувствам... а често става така,че той почва да прави анализ на характера ми...нещо което аз нито един път не си позволих да направя с него.Това исках да ви споделя...защото доста често ми тежат тези неща...и си мисля ,че грешката е в мен,за това че съм толкова открита

GregoryHouse
05-26-2008, 11:50
Не е в теб...но и аз обичам да анализирам хората...но не им казвам това. Все пак истината боли най-често :D Просто спри да се ядосваш или го накарай той да спре...и 2те са вариянт...

gangstata
05-26-2008, 11:51
Пфф..Грешката не е в теб..Всеки човек с характера си..Поговори с него и му кажи ,че не ти е приятно това му отношение и виж как ще се развият нещата..

fuck_brainpants
05-26-2008, 12:18
Ще се повторя, но ... ПОГОВОРЕТЕ ЗА ТОЗИ ПРОБЛЕМ :)

MonSitY
05-26-2008, 13:59
не си виновна ти!!!но наистина трябва да поговорите щото анализирането е присъщо повече за момичетата.... 8)

GregoryHouse
05-26-2008, 14:47
не си виновна ти!!!но наистина трябва да поговорите щото анализирането е присъщо повече за момичетата.... 8)

total bullshit ...само така си мислиш...щото не си попадала на типове като мен.

*Iliuziq*
05-26-2008, 14:49
Не е в теб...но и аз обичам да анализирам хората...но не им казвам това. Все пак истината боли най-често :D Просто спри да се ядосваш или го накарай той да спре...и 2те са вариянт...

Съгласна съм с това мнение

mickelangelo
05-26-2008, 14:55
Ами смятам, че каквато и връзка да е се гради на компромиси ... и смятам че трябва да поговорите .. и той би трябвало малко да се сдържа а ти да бъдеш малко по открита .. :)

Obsession
05-26-2008, 18:35
И аз съм същата, казвам си всичко както е. И аз понякога си позволявам да анализирам хората, но се старая да не накърня ничии чувства. Просто продължавай да му казваш всичко както го чувстваш, няма смисъл да прикриваш върешното си аз.

жУси
05-26-2008, 18:42
Естествено че не ев теб грешката!Проблема е че понякога истината боли и се премълчава от някой,но аз харесвам хора които са открити и си казват всичко ! :)

[/quote] Да обичаш значи да надминеш себе си.

жУси
05-26-2008, 18:43
Естествено че не ев теб грешката!Проблема е че понякога истината боли и се премълчава от някой,но аз харесвам хора които са открити и си казват всичко ! :)