PDA

View Full Version : Проблем!!! Една голяма любов, но несподелена...



mnogo_6tura
05-26-2008, 13:43
Здравейте! Искам тук да разкажа за една любов.Моята любов. Преди време една моя много добра приятелка ми показа момчето, което харесва и моя коментар беше: Пфуу! Ми той е много грозен :D но за нещастие постепенно се влюбих в него... А той дори не ме познава и аз много се притеснявам да се запозная с него. Адски много ме боли и много го обичам! Ходя навсякъде където е и той, ходя по мачовете му (тренира волейбол), в училище съм там където е и той. Сутрин ставам много по рано,за да се гримирам и оправя и то само за да го видя веднъж. :smt007 И всичко между нас са само погледи, за които давам мило и драго... Другия проблем освен моя срам да се запозная с него е това, че той си има приятелка... Та става, харесват го няколко мои познати, той си има гадже и същевременно бившата му е момичето, което той единствено е обичал. Това е накратко. Ситуацията е много сложна и Ви моля за ПОМОЩ!!! Моля ви, посъветвайте ме какво да направя :) Благодаря предварително :-)

fuck_brainpants
05-26-2008, 13:46
Пфф та вие дори не се познавате, а ти говориш за любов ..... това мила е силно привличане !!! Другото съвета, който мога да ти дам е ... бягай при него да се запознаете :) Без такива от рода "срам ме е", "не мога" :D:D:D само ти губиш с тези шитнински лигавни 8-)

MonSitY
05-26-2008, 13:47
само едно ще кажа ако наистина си влюбена в него няма да те е срам да го заговориш.и другото той е зает и предполагам е доста по голям недей да му речиш на връзката гадно е така.... :x

IrReplacaBle
05-26-2008, 14:58
Абеееее....ах пак ЛЮБОВ...пораснете и се научете да разбирате СОБСТВЕНИТЕ си чувства!!!Това,което изпитваш е просто силно привличане!!!!как ще обичаш човек,който не познаваш?!?!?!?То,ако е така то има много хубави момчета по улицата...ама,аааа...чакай -аз ги ОБИЧАМ,беее....пууу..вече всяка 4-та тема е такава- "Не я познавам,ама я обичам"..е добре де-кое му обичаш???!! Тялото,погледа ,очите?Не го познаваш,нямаш си и на представа какъв е по характер...

Според мен е по-добре да се откажеш..и все пак твоя МНОГО ДОБРА приятелка,както ти казваш,също го харесва,аз не бих жертвала приятелство за един секс символ :? пък и приятелка си има момчето!

Наговорих ти груби,за теб,неща,но понякога това е нужно на човек,за да се замисли върху някои въпроси..ще ти е мъчно,но друга звезда ще изгрее на хоризонта,с която ще споделяте чувствата си :)

Успех занапред

GregoryHouse
05-26-2008, 14:58
Правете секс...ако не ти стига сори ю лууз...

simba007
05-26-2008, 15:36
Повярвай ми и аз съм в няква такава ситуация.Пф и ние не се познава ме,има си приятелка,по голям е от мен (той работи а аз съм ученичка е разликата ни е 5или 6 год).Ти искаш да видиш жадуваната усмивка от която литваш а аз изгарях да дойде другия ден за да ме базика.Но нещата така се случиха че нищо не стана.Аз се държах супер тъпо и ....Абе невазможна,тайна(донякаде) и несподелена любов е тва е моята история накратко.Така че ми е ясно как се чустваш.Успех

nicolepcd
05-26-2008, 16:04
:shock: :shock: :shock:

Lord_Of_The_Night
05-26-2008, 16:32
Според мен,трябва да опиташ,щом толкова го харесваш.Живота си тече бързо така че не губи време и деиствай,защото бездеиствието е още по-лошо.Щом той значи толкова за тебе трябва да се пробваш,иначе винаги ще се питаш,ако бях го направила какво щеше да стане и повярвай ми това е 300 пъти по-лошо отлколкото да си пробвала и той да те е отрязъл,И аз бях така,всеки ден жадувах просто да я видя,ние се познавахме бяха приятели мога да кажа и сега тя си замина и аз няма как да я виждам вече,но такъв е живота и трябва да се продължи напред.Така че действай живота е кратък!!!Успех. :)