PDA

View Full Version : Как се прави gif файл?



gogom34
05-26-2008, 17:23
как се прави gif фаила


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-26-2008, 17:42
Hah, kakvo suvpadenie, i az misleh da pusna takava tema, no predi tova se pioraztursig v google i namerih tova: Има още един и доста по-лесен начин за правене на GIF от AVI (или какъвто и да е вид филма).Урока съм го писал аз.

Как да направим GIF от Клип или Филм.

1.Изтеглете си GIF Movie Gear.Инсталирайте програмата!
2.Пуснете филма или клипа със Crystal Player или BS Player.
3.Отидете там от където искате да започне анимацията.(Това става въпрос,да отидете във Филма на мястото.)
4.Ако е Crystal Player задръжте "C",ако е BS Player задържате "P".
5.Пускате копчето когато решите.(Тоест,докадето искате да ви бъде анимацията.)
6.Пуснете GIF Movie Gear.
7.Влезте в папката на BS Player (Ако сте с него.),или влезте в папката "My Pictures" (Ако сте с Crystal Player).
8.След като ви се е пуснала прогрмата GIF Movie Gear,хващате всички картинки които сте снимали с копчетата(P или C).И ги пускате в програмата Movie Gear.
9.Готови сте!Само дайде Save Gif Animation As!
10.Ако искате да намалите резолюцията на анимацията просто отидете на "Animation" в менюто горе и изберете Resize!И си пишете размерите!

Това е!Надявам сте разбрали.И също се надявам да съм ви бил полезен и да ви е по-лесно с това,отколкото с Virtual Dub!
Eto i link: http://forum.basketball-bg.com/index.php?showtopic=6340 Tursih v datata takiva, no neshto ne mi trugnaha.. :? :( Ako nqkoi znae poveche info, neka dade, pls:)

LeVski_fen
05-26-2008, 18:21
Hah, kakvo suvpadenie, i az misleh da pusna takava tema, no predi tova se pioraztursig v google i namerih tova: Има още един и доста по-лесен начин за правене на GIF от AVI (или какъвто и да е вид филма).Урока съм го писал аз.

Как да направим GIF от Клип или Филм.

1.Изтеглете си GIF Movie Gear.Инсталирайте програмата!
2.Пуснете филма или клипа със Crystal Player или BS Player.
3.Отидете там от където искате да започне анимацията.(Това става въпрос,да отидете във Филма на мястото.)
4.Ако е Crystal Player задръжте "C",ако е BS Player задържате "P".
5.Пускате копчето когато решите.(Тоест,докадето искате да ви бъде анимацията.)
6.Пуснете GIF Movie Gear.
7.Влезте в папката на BS Player (Ако сте с него.),или влезте в папката "My Pictures" (Ако сте с Crystal Player).
8.След като ви се е пуснала прогрмата GIF Movie Gear,хващате всички картинки които сте снимали с копчетата(P или C).И ги пускате в програмата Movie Gear.
9.Готови сте!Само дайде Save Gif Animation As!
10.Ако искате да намалите резолюцията на анимацията просто отидете на "Animation" в менюто горе и изберете Resize!И си пишете размерите!

Това е!Надявам сте разбрали.И също се надявам да съм ви бил полезен и да ви е по-лесно с това,отколкото с Virtual Dub!
Eto i link: http://forum.basketball-bg.com/index.php?showtopic=6340 Tursih v datata takiva, no neshto ne mi trugnaha.. :? :( Ako nqkoi znae poveche info, neka dade, pls:)

Мерси човече тая програмка е страшна,винаги съм се чудел как става :-o :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-26-2008, 19:29
Choveche, pls, kagi otkude q iztegli i kak si q razarhivira, che na mene ne mi trugva :D (az ot datata teglih, ama.. :? ) A s VirtualDub mi se struva mn slogno... :neutral: