PDA

View Full Version : ПОМОЩ



igoinsane
05-26-2008, 16:51
От близо две години харесвам едно момче.Много пъти съм му го казвала.Той винаги обаче мв отрязваше,но въпреки всичко излизахме в продължение на 1 година и 1-2 месеца почти секи ден но само така...и по едно време всичко приключи.Преди два месеца случаино се видяхме .След това тои взе да ме търси да иска да излизаме и тай лафим си тои постояно се усмихва.Говорим си но аз още имам чувства.Дали нещо се е променило за да ме търси.Помогнете какво да правя.Междудругото той мн слуша фр си.Плс помогнете какво да правя.:( Всмисъл да ли да му кажа отново че го харесвам обичам или...[

ni_my_gledyi
05-26-2008, 17:56
Аз лично ще те посъветвам да имаш малко повече търпение, и след това да реагираш.Първо виж как ще се развият нещата между вас и ако продължи да е все така мил дори повече направи крачка и му го кажи отново. :-k :-| надявам се да сам ти полезна

i_hate_you_but_i_love_you
05-26-2008, 18:01
Недей да му казваш че го харесваш.. аз знам от личен опит че като се помъчиш да забравиш някого и като си недостъпна и после той идва при теб и ти се моли да сте заедно.. Изчакай.. всичко с времето си :P

igoinsane
05-26-2008, 18:18
ем и аз нз вече

summergir1
05-26-2008, 18:21
недей да му казваш, другите те посъветваха добре-да изчакаш