PDA

View Full Version : На мястото



H8_mE
05-26-2008, 18:09
Как да се държиш с момчетата,така,че да си тежиш на мястото ,а не да те правят каквото си искат и ти да правиш всичко възможно ,за да сте добре и те вече решават,че каквото и да направят и ти пак
е се втурнеш. и те да те търсят и да не правят проблеми ,ако не ги търсиш.Според мен е по-правилно момчето да търси момичето,ама наистина ккажете ми как да си тежиш на мястото и въпреки това любовта да остава и да няма проблеми! ? :?

VinDiesel
05-26-2008, 18:10
Ако намериш някой тъп мухал може и да стане

BlindedAngel
05-26-2008, 18:11
Ако намериш някой тап мухал може и да стане
+1 :grin:

Lord_Of_The_Night
05-26-2008, 18:15
Как да се държиш с момчетата,така,че да си тежиш на мястото ,ти да оправляваш парада и те да те търсят и да не правят проблеми ,ако не ги търсиш.Според мен е по-правилно момчето да търси момичето,ама наистина ккажете ми как да си тежиш на мястото и въпреки това любовта да остава и да няма проблеми! ? :?

Ти да оправляваш парада,би трябвало горе долу да има равновесие,а ти да водиш парада,момчето трябва да е някакъв мъж под чехъл.

barbie_94
05-26-2008, 18:17
Ами аз лично никога не търся някое момче,винаги чакам то да ме потърси.Още преди да тръгнеш с него трябва да го помъчиш малко,известно време да се правиш на интересна и така когата те спечели,той ще прави всичко,за да те задържи :wink:

H8_mE
05-26-2008, 18:24
Ами аз лично никога не търся някое момче,винаги чакам то да ме потърси.Още преди да тръгнеш с него трябва да го помъчиш малко,известно време да се правиш на интересна и така когата те спечели,той ще прави всичко,за да те задържи :wink:

Само ,че явно още в началото съм сгрешила и сега аз правя всичко възможно да го задържа,а той само чака... и после казва,че аз не правя нищо! :( т'ва супер много ме дразни ,не искам да е така,искам да се промени и вече аз да чакам ,а той да прави всичко възможно,защото се уморих,но въпреки това го обичам... :x

Clara_
05-26-2008, 18:25
ми то си е до хора и до връзка...просто още в началото се вижда кой какво място ще заема във връзката...според мен това да играеш важната роля се определя и от другия човек...защото ти можеш да си правиш опити да водиш, но на половинката това не му поняся директно ще си каже тая се опитва да ме води за носа и ше те одреже...не е важно да го водиш и да вървиш пред него и да му показваш как, за да тежиш на мястото си, важно е да вървите заедно...за какво ти е ти да си мислиш за водиш, пак той да си праи кфото иска и да те оставил така да си мислиш..понякога не ти се иска да водиш, но просто обстоятелствата са такива и те карат да водиш, защото си по заинтересова от човека..трябва да показваш свое отношение към връзката..не знам, само това мога да кажа

5StaR
05-26-2008, 23:05
Според мен е по-правилно момчето да търси момичето

После правите феминистки организаций и искате равенство а?

NaNa_SladuRana
05-27-2008, 08:33
Не знам какво да те посъветвам явно още в началото сте си почнали така.Аз лично нямам този проблем всичко е 50 на 50 (е добре де 70 на 30 в моя полза :D )

H8_mE
05-27-2008, 12:12
Според мен е по-правилно момчето да търси момичето

После правите феминистки организаций и искате равенство а?

:-D :-D :-D :razz: Нееее :D спокойно :-)

Ivalinka
05-27-2008, 17:46
то си зависи от характера на момичето...ако сме по-сериозни,недостъпни(но не и да се правим на такива) и излъчваме самоувереност по-трудно ще се влюбват в нас,но пък при връзка можем и да сме заедно по-дълго време...кой знае... :?