PDA

View Full Version : Споделете хитринки за кандидатсване след 7 клас !!!



bug1965
05-26-2008, 17:13
:shock: v sedmi klas e golqma pnika ako nqkoi po-golqm (ve4e kandidatstval) spodeli kak e na izpitite i dade saveti kak da sa spraim po dobre moje da pomogne na mnogo panikiosani kandidat-gimnazisti!! tova si e napravo edin ogromen zov za pomo6t pomagaite :)

TheLilKittie
05-26-2008, 17:19
Еми принципно можете да преписвате от тоя, дето е пред вас 8) Пича отзад преписваше от мен и сега е във ФЕГ :D Иначе аз се наревах в деня преди изпита и на другия ден бях спокойна. Стани достатъчно рано и не мисли за това толкова, представи си, че си на пробен. Не са там чак пък толкова строооги :?

Bubles
05-26-2008, 17:37
абе няма такива аз миналата година само блъсках и последните дни си мислех не мога ама като станах да ходя на изпита изобщо не ми пукаше.... реших си теста и заминах имах чувството че решавам едни от онея до болка познатите ми зада4ки..... и то с тест не могат да измислят кой знае колко разли4ни зада4и.... абе просто трябва да знаете основното останалото го карайте на късмет.... и действа аз имах 5.518 по бел и 5.179 по мат :grin: :grin: :grin: ей така изглейдах като разбрах :D

bug1965
05-26-2008, 17:37
e da hodila sam po probni oba4e ma pritesnqq testa po matematika tq vinagi mi e bila po slabta strana taka4e tam na 100% 6e sa izdanq :o

bug1965
05-26-2008, 17:43
strah ma e da ne izaram nqkoi slaba ocenka po matematika i posle...........

Bubbly
05-26-2008, 17:59
strah ma e da ne izaram nqkoi slaba ocenka po matematika i posle...........
И после не идава края на живота :) Поне тройка ще вържеш,ако ли пък не здраве да .И да се притесняваш,и да изпадаш в истерии все тая,просто отиваш,пишеш каквото можеш,налучкваш останалите и излизаш (ие поне сте с тестове,което според мен има много предимства)

WaterLilly
05-26-2008, 18:29
То е лесно да се каже да не се притесняваш, ама е почти невъзможно за изпълнение. :) Като се има предвид това, че ще разочаровам родителите ми, ако не вляза, че не знам къде изобщо да отида, ако не вляза и че ще се завра в стаята ми и няма да си подам носа цяло лято от срам, е невъзможно да не се притеснявам!!! :?

bug1965
05-26-2008, 18:38
celiq rod sa nadqva da flqza tam kadeto iskam da ma priemar i ako ne ma zemat 6e mi e mn tapo ma qvno tolkova sam uspqla da pokaja ot sebe si . ima vreme da se nadqvam 4e 6te yspeq :)

paradiso
05-26-2008, 19:12
e spoko we az bqh mn pritesnena ama kfo mina prieha si me sled ispita po matematika mislih 4e 6a imam 3 ama imah 4 golqma ralta sq daji se 4udq ot kfo tolkoz se panirah prosto si4ki preoveli4avat supper mn ako si hodil na uroci i si u4il ne e trudno !

skatemore
05-26-2008, 19:51
тъпанар с тъпанарите колко сте тъпи пф ако можех да върна времето немаше да кандидатствам никъде никога щех да завършо некво тъпо училище с пълна 6-ца и после щех да фърча а не са да се чуда кво да праа та да не остана по 5 предмети на изпити

Кежуъл
05-26-2008, 20:38
Ми за хитринки...отиваш с една бутилка Блек Рам и малко Тюборг за гасене и си готов/а. Бал съм ти и шоколадите и водичките. Аз поне тъй напраих само, че с каменичка...ех времена.

psychopath
05-26-2008, 21:29
то всяка година измислят нещо ново...но ако не те мързи чети :)

TheNewReligion
05-26-2008, 21:42
Ми за хитринки...отиваш с една бутилка Блек Рам и малко Тюборг за гасене и си готов/а. Бал съм ти и шоколадите и водичките. Аз поне тъй напраих само, че с каменичка...ех времена.
Да , да със "Загорчица" си отишъл... :lol: Еми аз другото лято ще кандидатсвам , тъй като това у-ще , в което уча от 1-ви клас до сега просто не може да ми даде нужната подготовка за да си взема поне едно висше образувание . Според мен трябва да се наревеш хубаво на деня преди изпита и като отидеш да се опиташ да запазиш самообладание , да дишаш дълбоко и да се съсредоточиш в това , което правиш . Естествено е , че ще е гадно ако се изложиш , но точно в този момент не трябва да мислиш за това ! Мисли звърху теста , за да няма после сълзи ..... :)

gangstata
05-26-2008, 22:01
с учене..

5StaR
05-26-2008, 22:31
Учи пропаднал :)

Pedigree
05-27-2008, 06:20
Как да се справиш по - добре... с учене например? Проблемът е само да не се спичаш, другото зависи от това дали си подготвена, или не. ;)

laila_94
05-27-2008, 10:58
:D ами аз уча,но все още не съм започнала да решавам тестове ,,! ..
амм някой почнал ли ее :-D

inSane_baby
05-27-2008, 11:34
Според мен трябва да се наревеш хубаво на деня преди изпита и като отидеш да се опиташ да запазиш самообладание , да дишаш дълбоко и да се съсредоточиш в това , което правиш

За к'во й е да реве :lol: Да не я екзекутират :lol:


Леле, Леле...


Вижте сега... Ще ревете за некви си изпити, дет нищо не зависи от тях? Вие да не сте емота или всичките искате да влезете в американския колеж? Както след седми клас се влиза и след осми, нещо повече, дори по- лесно, тъй като е без изпит- само оценки. Въобще няма смисъл да се впрягате толкова, освен това изпитите не са нищо особено, говорите сякаш незнаете дали се пише "светофар" или "сфетуфар".. Аре моля..

sufle1
05-27-2008, 11:42
istinata e 4e az izob6to ne sum u4ila za izpitite :-D dori ne se pritesnqvah poneje znaih 4e nqma da me priemat a otivah prosto da si vidq kusmeta...No eto 4e sega sum v edno ot nai prestijnite u4ili6ta na Varna..ta misulta mi e vsi4ko e vupros na kusmet :-P

bug1965
05-27-2008, 14:37
e da kasmetat e preimu6testvo ako edin 4ovek go ima !! ama az s moq kasmet .........

DisciplineAndOrder
05-27-2008, 14:58
Според мен трябва да се наревеш хубаво на деня преди изпита и като отидеш да се опиташ да запазиш самообладание , да дишаш дълбоко и да се съсредоточиш в това , което правиш

За к'во й е да реве :lol: Да не я екзекутират :lol:


Леле, Леле...


Вижте сега... Ще ревете за некви си изпити, дет нищо не зависи от тях? Вие да не сте емота или всичките искате да влезете в американския колеж? Както след седми клас се влиза и след осми, нещо повече, дори по- лесно, тъй като е без изпит- само оценки. Въобще няма смисъл да се впрягате толкова, освен това изпитите не са нищо особено, говорите сякаш незнаете дали се пише "светофар" или "сфетуфар".. Аре моля..

има разлика.

в у-щата,където аз искам да вляза,не приемат след 8ми. ;)

Di
05-27-2008, 15:02
оф аз незнам сигурно ще се самоубия ако не вляза никаде .. чувал съм че момчетата влизат по лесно щтото повече момичета кандидатстват и за тва момчетата имат приемущество др което е че 93 набор е имало мн деца а 94 са малко и за тва приемат всеки втори аз ше се радвам на тройката .. дай боже да я взема .. .. а пък кака ми е кандидатствала /тя е набор 90/ и е влязла в тва училище което искам и аз и ще е срам и позор да не вляза и аз .. ужас направо сам се побъркал :oops: иначе ще имам шестици по предметите които определят бала . и между другото решавам задачи и тестове .. помагат ми :) успех на вси4ки и на мене .. бб

nadq_az
05-27-2008, 15:15
а пък кака ми е кандидатствала /тя е набор 90/ и е влязла в тва училище което искам и аз и ще е срам и позор да не вляза и аз .. ужас

все едно говориш за мен .. същото
аз много се притеснявам сега ходих на един пробен ипит по БЕЛ и изкарах 5,036 ... по математика яко ще се омотам :? :?

st1ka
05-27-2008, 16:48
Ами само ти препоръчвам да не се панираш, защото при мен това се оказа голяма грешка, за която вече не съжалявам, но все пак недей да се шашкаш!

bug1965
05-27-2008, 17:52
ko da e praq taq atematika kat nemi se otdava na proben izpit izkarvam 3,40 a na posledniq na koito hodi 3.52 neznam s takia ocenki kade 6e ma zemat

WaterLilly
05-27-2008, 17:56
ko da e praq taq atematika kat nemi se otdava na proben izpit izkarvam 3,40 a na posledniq na koito hodi 3.52 neznam s takia ocenki kade 6e ma zemat
Като гледам и българският не ти се отдава! :-o

bug1965
05-27-2008, 18:07
nee tfa sanmi samo ocenki po matematika po balgarski 4.89 poslediq na koit hoih v sravnenie s matematikata .......ima pone okolo edinica razlika

laila_94
05-27-2008, 20:01
:( хора ,защо не пишете на български ,, мразяя латиница БЛЯХ ! :o :D

Anubislr
05-27-2008, 20:03
Излязох първи от сградата като си направих изпита и изобщо не ми пукаше :( ама изкарах 3 и 4

k0kster
05-27-2008, 20:30
Съветът ми към всички е да не се притеснявате!Аз,когато кандидатствах,3/4 от хората в стаята ми ги познавах и си подсказвахме супер много..така че ако ви плашат за подсказване да не ви ебе :)..

sexyto_947
05-27-2008, 21:28
Абе не е чак толкова страшно, мен примерно ме беше много страх ама като отидох там и се отпуснах и всичко мина екстра, такаче цялата работа е вапрос на вътрешна нагласа. Друг е вапроса че ако нищо не си погледнал ще е малко гадничко. Успех на вскички кандидастващи :P

FantaMen
05-28-2008, 12:04
Един много важен съвет който аз не спазих.Говора за математика.Първо рагледай задачите.Обикновенно слагат най-трудните да са последни!Рагледай задачите ако трудните са отзаде,почвай отзад напред.Така мозъка бързо ще се нагласи.Ако почнеш от най лесните ще се измориш и на трудните нищо няма да направиш.И най-важното бъди готова за всичко и нищо да не те изненадва.Успех и нека влезеш там където искаш!! :-D

bug1965
05-28-2008, 19:12
mersi za saveta i az misleh po tozi na4in da postapq i sega sled kato ti potvardi 4e moje taka da e po lesno 6te te poslu6am no i az taka misleh da napravq :grin: :grin:

za6to_vse_na_men;((
05-29-2008, 08:13
Вярно ли е,че може да се кандидатсства след 8ми клас ..питам щото аз искам да кандидатствам но госпожата ми по математика ве остави на изпит :(

AnIcHkAtA
05-29-2008, 09:38
Вярно ли е,че може да се кандидатсства след 8ми клас ..питам щото аз искам да кандидатствам но госпожата ми по математика ве остави на изпит :(

Да,вярно е, но не във всички училища приемат ученици след 8 клас.

malko mace
05-29-2008, 10:28
Един много важен съвет който аз не спазих.Говора за математика.Първо рагледай задачите.Обикновенно слагат най-трудните да са последни!Рагледай задачите ако трудните са отзаде,почвай отзад напред.Така мозъка бързо ще се нагласи.Ако почнеш от най лесните ще се измориш и на трудните нищо няма да направиш.И най-важното бъди готова за всичко и нищо да не те изненадва.Успех и нека влезеш там където искаш!! :-D
Аз не съм съгласна с теб!Накрая задачите са наистина сложни и ако запецнеш на тях,именно те ще ти отнемат от времето!А и ще си кажеш,че нищо не можеш,не знаеш,и оттам нататък всичко е загубено...А и задачите с 3 точки са около десетина,а останалите 40 с по 1 и 2 точки за подценяване ли са?!
Разбира се,това си е лично мое мнение,всеки сам решава какъв подход ще избере!

bug1965
05-31-2008, 15:56
vsqko edno mnenie za men e ot zna4enie i vsi4ki koito sa kazali po ne6to polezno mn im blagodarq za6tot znaqt kolko e gadno 7 klas i nai ve4e ako izkara6 2 po ne6to

kuklichka_bg
06-01-2008, 20:05
Вярно ли е,че може да се кандидатсства след 8ми клас ..питам щото аз искам да кандидатствам но госпожата ми по математика ве остави на изпит :(

est 4e moje tazi godina zaposledno
Poprincip e po uspeh a za nqkoi u4ili6ta ima izpit po matematika az sq shte kandidatstvam i imam izpit

vesito13
06-01-2008, 20:14
сега съм 7 клас и въобще не съм учила за изпитите , честно да ви кажа не ми пука :-P

4eere6ka_kiss
06-01-2008, 20:29
И аз сега ще кандидатствам ....много ме е страх , но знам че с паника най-мното да си навредя :D Учих доста пък ще видим .Най-важното без павика живота продължава и след изпитите :D

LovePoisoned
06-02-2008, 04:54
Еми принципно можете да преписвате от тоя, дето е пред вас 8) Пича отзад преписваше от мен и сега е във ФЕГ :D Иначе аз се наревах в деня преди изпита и на другия ден бях спокойна. Стани достатъчно рано и не мисли за това толкова, представи си, че си на пробен. Не са там чак пък толкова строооги :?
Да, това с преписването го знаем всички, но откъде можеш да си сигурен, че човечецът пред теб е отличник? :д

sladku_bebzi
06-02-2008, 05:55
По мат можеш да си сметнеш първите 15зад. на тела за да не губиш време.

sladku_bebzi
06-02-2008, 06:02
Един много важен съвет който аз не спазих.Говора за математика.Първо рагледай задачите.Обикновенно слагат най-трудните да са последни!Рагледай задачите ако трудните са отзаде,почвай отзад напред.Така мозъка бързо ще се нагласи.Ако почнеш от най лесните ще се измориш и на трудните нищо няма да направиш.И най-важното бъди готова за всичко и нищо да не те изненадва.Успех и нека влезеш там където искаш!! :-D

Тва наистина е мн тъпо.Кво искаш дакажеш да си загуби времето на трудните и после да няма време за по-лесните ли?

Започни си от началото и ако някой въпрос ти е труден прескочи го, и като ги минеш всички, върни се на него, със сиг. ще имаш време.

Blo0dyBitch
06-02-2008, 07:31
няма хитринки,всичко е въпрос на знания,късмет и способността да се съсредоточиш,за да можеш да използваш всичко научено
относно храната и пиенето-трябва ти само 1 вода или нещо друго за пиене. това с шоколада не го разбирам. излишно си отвличаш мислите по време на изпита (за преди това няма проблем,ама няма и много смисъл) а и някои като почне да ти шуми точно по време на най-гадния въпрос-иде ти да го убиеш на място...

съветвам те и да не се опитваш да преписваш-момичето което стоеше пред мен по математика имаше коренно различни отговри от мен и в крайна сметка аз имам 5 и нещо...същото се отнася и за българския


По мат можеш да си сметнеш първите 15зад. на тела за да не губиш време.
мн ми е интересно как ще стане това като ти прибират телефона и има две даскалици които те наблюдават

AFT
06-02-2008, 12:41
По-добре не преписвайте, щот е много възможно тоя пред вас да е някъв идиот. Ако сте учили, значи трябва да знаете все нещо и е по-добре да разчитате на собствените си знания. Пък ако се осерете и сте преписвали, ще умрете от яд, щот само дет сте се готвили... =)
Калкулатори, телефони и всякакви други са забранени и ги събират преди началото на изпита. Пищови въобще не се опитвайте да използвате, ще ви хванат.
Изпита е наистина много важен, щот в по-хубавите училища не приемат след 8 клас. НО не бива да се паникьосвате, щот само ще загубите от тва. Хубаво е да си починете от всички теореми, правила и т.н. предния ден, макар че лично аз точно тогава цял ден правех тестове, щот не се чувствах сигурна. :}
И все пак, не е нещо ново и сложно (макар че при нас имаше задачи от 12 клас..) ии ще се справите. Абе, който е учил и се е старал през годината, ще влезе където иска, пък даже и тея дет не са учили кой знае колко. =)
Може да си вземете нещо за пиене, но не мисля, че ще ви трябва нещо за ядене. Закусете си вкъщи и ще сте екстра там. Пък и аз въобще не отворих водата ми, щот бях потънала в теста, пък и няма кво да си губиш времето да пиеш вода. :Д
А всъщност кога са ви изпитите? (не следя много)

И все пак.. Успех!

unfaithful1234
06-02-2008, 13:13
Абе хора,истина ли е,че сега училищата приемат и с тройки?!?!Това значи ли,че отново ще уча с олигопати(макар,че ги обичам много,ама за учене са кръгла нула)?!А във френската скакви оценки приемат?Моля ви,искам да знам,че се шашнах! :shock: Местата били повече от кандидатстващите! :shock:

klamer4e
06-02-2008, 13:27
Хахах на тия тестове миналата година супер лесно се преписваше... Ако не ви казват къде да седите, изберете си място зад някой привидно умен.. ;) Мен най-добрата ми фр изкара две 4.50 само с преписване... Тя на примерните тестове винаги имаше 2 8-)

Абе хора,истина ли е,че сега училищата приемат и с тройки?!?!Това значи ли,че отново ще уча с олигопати(макар,че ги обичам много,ама за учене са кръгла нула)?!А във френската скакви оценки приемат?Моля ви,искам да знам,че се шашнах! :shock: Местата били повече от кандидатстващите! :shock:
Еми ако си мислиш, че си многоооооооооооо над средното ниво, що си мислиш, че ще учиш с идиоти... С тройки приемат в що-годе нормални училища. Вярно чак на трето класиране, ама пак има шанс да стъпиш в хуабво училище с 3 на изпита... Но не и в елитните гимназии. За френската, испанската и английската ти трябва поне над 30 бал (поне над 4.50 на двата изпита) .. А за немската поне 31-32...

amazonkata90
06-02-2008, 14:26
Хитринка ли? Сядаш си на г**а и учиш!

Pedigree
06-02-2008, 14:51
klamer4e, това, че някакъв тъпан е помогнал на приятелката ти, не означава, че всички правят така. Нали се сещаш, че на никого не му е изгодно да подсказва, защото така може да стане, че този, на когото си подсказвал, да влезе, а ти не. ;)

В този случай, хитрината е да подскажеш грешно.

manuela_
06-02-2008, 15:02
mi az pomnq,4e i na dvata izpita(po matematika i po BEL) sedqh na poslednite 4inove.PO bEL li4no za men izpita be6e mnogo lesen i se spravih dobre 6tom iskarah 5,013.A po matematika p1k mi se stori mnogo truden i vsi4ko prepisah ot mom4eto pred men (ne 4e se gordeq s tova,no ...).Izkarah 4,750 i me prieha v nai-hubavata i dobra gimnaziq v grada.
P.P. Prepisvaneto ne e hubavo ne6to,no na men mnogo mi pomogna,zatova ako imate vazmojnost i ako ne znaete otgovora na nqkoi v1pros moje da nadniknete v lista na tozi pred ili sre6tu vas.Uspeh na vsi4ki kandidatstva6ti.

klamer4e
06-02-2008, 15:43
klamer4e, това, че някакъв тъпан е помогнал на приятелката ти, не означава, че всички правят така. Нали се сещаш, че на никого не му е изгодно да подсказва, защото така може да стане, че този, на когото си подсказвал, да влезе, а ти не. ;)

В този случай, хитрината е да подскажеш грешно.
Еми да... Но какъвто беше формата на изпита, всичко се виждаше, ако не си прегърнеш листа и така да пишеш... Ако е като миналата година, нямаш проблем да преписваш от всички хора, седящи около теб....

VIP_kukli4k@
06-02-2008, 16:29
offf miii kvooo....zna4i na purvo mqsto - SPOKOISTVIE!!!
ako se panira6..rabotata na nikude na otiva :)
az na izpita mi po matematika...uj po q 4atkah, ama qko se panirah i pripadnah:D:D:D
za tva spokoistvie iiii ne si misli kvo li 6te staneee...ala bala...ako ne go vzema...
da stava kvoto 6te....Uspeh:):):)

cunt
06-02-2008, 16:32
кво пък е толкова страшното не мога да разбера,миналата година бях седми клас и отидох си на изпита и си реших всичко като пич и тва е . :grin:
още повече ,че тестовете бяха толкова лесни..така че дори и да не си учила кой знае колко много можеш да си изкараш една добра оценка и да влезеш в добро училище. :-D

sladku_bebzi
06-02-2008, 17:31
мн ми е интересно как ще стане това като ти прибират телефона и има две даскалици които те наблюдават

На нас телефоните не са ни ги събирали, а квесторките си пиеха кафето и си разглеждаха каталог на Oriflame..

Blo0dyBitch
06-02-2008, 18:43
Хахах на тия тестове миналата година супер лесно се преписваше... Ако не ви казват къде да седите, изберете си място зад някой привидно умен.. ;) Мен най-добрата ми фр изкара две 4.50 само с преписване... Тя на примерните тестове винаги имаше 2 8-)

не знам при приятелката ти как е било,но ние не си избирахме къде да сядаме-търсехме си имената по чиновете
а то ако отидеш на изпита и се надяваш да препишеш от някого...що въобще отиваш?! той човек може и умен да изглежда,но да е по-тъп и от обувката ти

относно влизането с 3ки-това са единични случаи,а и най-често другата им оценка е към 5...абе гледайте да имате повече от 3



На нас телефоните не са ни ги събирали, а квесторките си пиеха кафето и си разглеждаха каталог на Oriflame..

еми имали сте късмет :)

SuNsEt
06-03-2008, 08:27
Еми и аз съм 7 клас...
Кво да ти кажа...Значи като отиваш да правиш тестовете,седни там,където е сянка,защото като напече слънце и ще ти е супер некомфортно!

Аз имам един много страмен проблем...Когато съм притеснена,се опитвам да се вглъбя в задачите и да се съсредоточа.НО от прекаленното внимание или...не знам от какво,правя повече грешки,от колкото попринцип! :shock: :shock: :shock:

На въпроса ,кога са ни изпитите:По БЕЛ-20 По Математика-26

sladku_bebzi
06-03-2008, 09:13
А бе хора кво е тва да седнете където си искате :lol: Сядате там, където ви пише името!

ThePowerOfLove
06-03-2008, 10:04
Аз миналата година бях под ножа :) наистина си е доста притеснително ама не трябва да си мислите колко е важно и т.н.. Ако през годината си се трудил/а няма от какво да се притесняваш...Аз отидох на изпита с мисълта,че има хора къде по-зле от мене. В крайна сметка влязох където искам и то без проблеми...Важното е да вярваш в себе си и да не подценяваш знанията си. Не разчитай да препишеш от някой..а на себе си ;) като мине всичко ще видиш,че е нямало за какво да се притесняваш...
Успех на всички и да влезете където най-много искате :)

PinkFloydSound
06-03-2008, 10:16
тъпанар с тъпанарите колко сте тъпи пф ако можех да върна времето немаше да кандидатствам никъде никога щех да завършо некво тъпо училище с пълна 6-ца и после щех да фърча а не са да се чуда кво да праа та да не остана по 5 предмети на изпити
Разсъждаваш досущ като майка ми. :razz:

nencuHka
06-03-2008, 17:30
За френската , испанската и английската ти трябва поне над 30 бал (поне над 4.50 на двата изпита) ..




Нещо не си запозната... аз в френска влязох с бал 27, 3.50 по математика и 4.17 по български :lol: Испанска е към 29-30 а английска е най висок (поне миналата година беше така) - 32-36 :)

malko mace
06-03-2008, 17:42
За френската , испанската и английската ти трябва поне над 30 бал (поне над 4.50 на двата изпита) ..




Нещо не си запозната... аз в френска влязох с бал 27, 3.50 по математика и 4.17 по български :lol: Испанска е към 29-30 а английска е най висок (поне миналата година беше така) - 32-36 :)
Eхооо,осъзнай се,Варна не е Вселената...Момичето говореше за София!!!Хайде да те видим как ще влезеш в 9 ФЕГ с тези оценки?!
П.С.Нямам нищо против Варна или който и да било друг град,както и нищо лично към DqVoLcHe_Ot_RaQ.Аз самата съм родена във Варна и много си я обичкам!!! :P Съжалявам,че прозвуча малко грубо,ама четете по-внимателно бе,хора!!!Английски,френски, немски гимназии много в България,да не е само една определена френска гимназия във Варна или София... :-D :D

WaterLilly
06-05-2008, 18:47
Аз бих преписала от тоя пред мен, само ако нямам никаква идея за някои от въпросите. За останалите ще реша каквото мога, а за тези, които не мога съвсем, ще изключа някои възможности и ще налучквам. :D

unfaithful1234
06-05-2008, 19:15
Аз мисля да се напия,пък каквото стане! :razz: :razz: