PDA

View Full Version : Как да подаржаме косата си права далго време??



bug1965
05-26-2008, 17:55
По4ти секи ден използвам преса за коса и бувално след около половин 4ас тя отново е кадрава даже о6те пове4е от преди !! Ако някои знае на4ин за изправяне да ми помогне косата ми е ужасна кадрава и гъста :x

sladku_bebzi
05-26-2008, 18:03
Еми щом не те кефи, че е гъста, като отидеш на фризьор, искай да ти я изтънят.А като си я изправиш, я напръскай с лак и може и за повече време да се задържи права, или използвай някъв фиксатор.И доколкото знам с професионалните преси косата се изправя по-хубаво и за по-дълго.

barbie_94
05-26-2008, 18:13
Аз ползвам един крем на Шварцкопф,купих си го от фризьорката си,заюото е професионален и той ми изправя много добре косата,след това като мина и с преса и .. перфектно !! стои докато не се изкъпя !

Qnchety
05-26-2008, 18:15
Аз ползвам един крем на Шварцкопф,купих си го от фризьорката си,заюото е професионален и той ми изправя много добре косата,след това като мина и с преса и .. перфектно !! стои докато не се изкъпя !


Колко горе долу струва тоя крем?!

bug1965
05-26-2008, 18:31
izpolzvala sam vsi4ko koeto vi hrumne nai-razli4ni vidove lakove ,pqna za kosa ,Шварцкопф sqkakvi lusioni friziori sa mi gi prepora4vali i ni6to prosto sa nakadrq nai dalgoto vreme koeto be6e dobre izpravena be6e dokato ne sa izkapah sled tfa prosto sa nakadrq i tfa e ........

barbie_94
05-26-2008, 19:15
Аз ползвам един крем на Шварцкопф,купих си го от фризьорката си,заюото е професионален и той ми изправя много добре косата,след това като мина и с преса и .. перфектно !! стои докато не се изкъпя !


Колко горе долу струва тоя крем?!
ми около 40 лв 100 мл

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
05-26-2008, 21:17
Аз ползвам един крем на Шварцкопф,купих си го от фризьорката си,заюото е професионален и той ми изправя много добре косата,след това като мина и с преса и .. перфектно !! стои докато не се изкъпя !


Колко горе долу струва тоя крем?!
ми около 40 лв 100 мл
А може ли да ми кажеш как точно се казва защото и аз имам същия проблем с изправянето а вече ми писна всеки ден с тая пресааа :( :-k

wasntme_
05-26-2008, 23:11
Аз ползвам един крем на Шварцкопф,купих си го от фризьорката си,заюото е професионален и той ми изправя много добре косата,след това като мина и с преса и .. перфектно !! стои докато не се изкъпя !


bla bla gluposti... ne stava duyma za tva... bas lovq 4e kosata ti v normalno sastoqnie e prosto na4upena... :? staa duma za kadreva kosa... moqta friziorka dori s profesionalna presa si igrae nz si kolko vreme dokato mi q izpravi kato beliq svqt... takava igra4ka nqma prosto... mn zle.. kosata mi e sas sobstveno mnenie - re6ila e 4e trqbva da e kadreva i to4ka... 4ak friziorkata mi mi se 4udi.. ta predpolagam i pri tebe stava sa6toto ne6to... no edistveniq na4in e da si q izpravq6 sas profesionalna presa i kato q izpravi6 da ne q pipa6 mnogo mnogo... nqkade nagore nqkvo mom4e kaza da q napraskva6 s lak - ei tva e mega glupostta da znae6... nqma na4in prosto... osven pitai friziorkata si za nekvi produkti.. no super mnogo me zamnqva ne6to da pomogne.. nali ti kazvam imam sa6tiq problem i ne si ponasqm kossata prosto :D

eskcada
05-27-2008, 08:05
parvo slaga6 kristali sled tova sprei na shwarzkoft za izpravena kosa sled tova s presata i taka vseki ki4ur nakraq malko lak za ipravena kosa i si gotova :)

Carmen_Kass
05-27-2008, 12:09
parvo slaga6 kristali sled tova sprei na shwarzkoft za izpravena kosa sled tova s presata i taka vseki ki4ur nakraq malko lak za ipravena kosa i si gotova :)

+1 и преди да я минеш с преса я издърпай със сешоар и кръгла четка.

TopTa
05-27-2008, 14:48
Аз ползвам един крем на Шварцкопф,купих си го от фризьорката си,заюото е професионален и той ми изправя много добре косата,след това като мина и с преса и .. перфектно !! стои докато не се изкъпя !


bla bla gluposti... ne stava duyma za tva... bas lovq 4e kosata ti v normalno sastoqnie e prosto na4upena... :? staa duma za kadreva kosa... moqta friziorka dori s profesionalna presa si igrae nz si kolko vreme dokato mi q izpravi kato beliq svqt... takava igra4ka nqma prosto... mn zle.. kosata mi e sas sobstveno mnenie - re6ila e 4e trqbva da e kadreva i to4ka... 4ak friziorkata mi mi se 4udi.. ta predpolagam i pri tebe stava sa6toto ne6to... no edistveniq na4in e da si q izpravq6 sas profesionalna presa i kato q izpravi6 da ne q pipa6 mnogo mnogo... nqkade nagore nqkvo mom4e kaza da q napraskva6 s lak - ei tva e mega glupostta da znae6... nqma na4in prosto... osven pitai friziorkata si za nekvi produkti.. no super mnogo me zamnqva ne6to da pomogne.. nali ti kazvam imam sa6tiq problem i ne si ponasqm kossata prosto :D


na sestra mi e takava kosata! 4ak friziorite se poburkvat :) kakuv savt da ti dam ... slagai mn balsam za da stava po meka i da se potdava na ispravqne po-lesno!

sladku_bebzi
05-27-2008, 18:12
bla bla gluposti... ne stava duyma za tva... bas lovq 4e kosata ti v normalno sastoqnie e prosto na4upena... :? staa duma za kadreva kosa... moqta friziorka dori s profesionalna presa si igrae nz si kolko vreme dokato mi q izpravi kato beliq svqt... takava igra4ka nqma prosto... mn zle.. kosata mi e sas sobstveno mnenie - re6ila e 4e trqbva da e kadreva i to4ka... 4ak friziorkata mi mi se 4udi.. ta predpolagam i pri tebe stava sa6toto ne6to... no edistveniq na4in e da si q izpravq6 sas profesionalna presa i kato q izpravi6 da ne q pipa6 mnogo mnogo... nqkade nagore nqkvo mom4e kaza da q napraskva6 s lak - ei tva e mega glupostta da znae6... nqma na4in prosto... osven pitai friziorkata si za nekvi produkti.. no super mnogo me zamnqva ne6to da pomogne.. nali ti kazvam imam sa6tiq problem i ne si ponasqm kossata prosto :D

Момиче съм :D А иначе тва за лака, да то ще си личи, че си си сложила, ама де да знам може на някой да му седи добре..

angelcheeee_93
05-27-2008, 18:36
ami qvno kosata ti si e takava.pri vsqka kosa e razli4no.qvno se polu4ava taka za6toto ti e gasta,idi na frizior da ti q iztanqt i sled tva ve4e moje da se polu4i,moqta naprimer si e prava vinagi.bez da q izpravqm. :) no kato q iztanqt efekta na presata e po-dalgotraen :)

mysterious93
05-27-2008, 20:44
и аз съм с къдрава коса..първите 2-3 пъти когато си я изправях не стоеше повече от 2-3 часа...после ползвах пресата на братовчедка ми и се оказа че просто моята преса била калпава :lol: ...и е нормално след като се изкъпеш косата да се изправи..гадничко е но какво да с еправи...радвай се на това което имаш :-P

sh3_1s_7h3_0n3
05-27-2008, 20:49
Абе, не отмина ли модата на тия прави коси. :)

love_veselka
05-27-2008, 20:53
Абе, не отмина ли модата на тия прави коси. :)

Е за това мода има ли,в смисъл такъв ,който както повече се харесва.Моята коса е чуплива и ми харесва повече изправена.
Относно темата използвай стилизиращи продукти,нивеа,сънсълк,ейв н,лореал,шварцкопф има най-различни.

wasntme_
05-27-2008, 22:06
[Момиче съм :D А иначе тва за лака, да то ще си личи, че си си сложила, ама де да знам може на някой да му седи добре..
XAx izvinqqm se togava :o

sh3_1s_7h3_0n3
05-28-2008, 05:10
Абе, не отмина ли модата на тия прави коси. :)

Е за това мода има ли,в смисъл такъв ,който както повече се харесва.Моята коса е чуплива и ми харесва повече изправена.
Относно темата използвай стилизиращи продукти,нивеа,сънсълк,ейв н,лореал,шварцкопф има най-различни.

разбира се, че има. :) Тръгнаха чалга-певиците с опънати коси и силно топирани в корените с обем... и с'я всяка втора фукла си гори косата и се мисли за оригинална и особено красива. ;)

bug1965
05-28-2008, 12:54
tova 4e se haresvam s prava kosa ne zna4i 4e podrajavam na folk pevicite az dori ne sl6am tqhnata muzika(ne 4e imam ne6to pritiv tqh) prosto izkah savet ot drugi hora za6totot kosata mi e ujasna, a ne 4e podrajaam na folk pevcite :o

sh3_1s_7h3_0n3
05-28-2008, 18:27
Гузен негонен бяга. :) Изобщо не съм говорила за теб, а по принцип. ;)

lina1707
05-28-2008, 19:08
Абе, не отмина ли модата на тия прави коси. :)

някои хора мечтаят за къдрави коси а тия които ги имат включително и аз се опитваме да ги изправяме, но то при мен понякога не се търпи. Но все пак опитай веднъж да сложиш пяна, направи я яка и пак да си е къдрева не е нужно да ти е права. И един съвет(но ако ти е къдрава и то доста, а не чуплива) не я реши! Оформяй я с пръсти. А ако си държиш да ти е права.... начини безброй :)