PDA

View Full Version : влюбена не в когото трябва



lili_don4eva
05-26-2008, 18:37
здравеите на всички! та...супер много харесвам едно момче.аз съм на 19 той е на 28. проблема е там че е приятелят на братовчедка ми(доста далечна). това продължава вече повече от година. мислих че ще ми мине защото ние почти не се виждаме но не е така. готова съм да стигна прекалено далеч за да съм с него, но не знам какво мога да направя. по цяла вечер мисля за него и на сутринта не чувствам умора. не мога да погледна друго момче. готова съм да съм с него дори зад гърба на братовчедка ми, но нз как да му го кажа, така че ако не се съгласи да не й казва, защото ако това стане ще съм двойно прецакана- ще се скарам с роднините и няма да съм с него, ако съм скарана с роднините и съм с него няма да ми пука, даже си заслужава. пиша ви тук, защото искам безпристрастно мнение. моля ви кажете какво и как да му кажа, за да избегна такива неудобни ситуации

tuzaro
05-26-2008, 18:39
няма такъв начин, ако няма чувства към тебе забрави пък и доста голям 8-)

lili_don4eva
05-26-2008, 18:57
знам че е така но ако той изпитва нещо към мен и не ми казва защото може да го отрежа и да кажа на братовчедка си. тази мисъл направо ме убива. просто знам че не съм му безразлична. няколко пъти вече се е случвало да ме гледа докато я целува. веднъж ме прибра до нас с колата си и през целия път се обръщаше към мен поглеждаше ме и нищо не казваше. направо ме разтапя. а що се отнася за възраста братовчедка ми е с 1 година по-голяма от мен => за него не е проблем. за мен също

pet_14
05-26-2008, 19:10
Виж тва дали ще се скараш с братовчетка ти...да не ти пука...НО виж имате доста голяма разлика в годините 10 години не са никак малко замисли се...ако искаш да е просто веъзка за малко време максимум 1-2 години ок стаав,но се замисли ,ако искаш нещо по-сериозно,защото все още си млада и когато станеш примерно на 25-26-27-28...той вече на колко ще е ??? Помисли над това

Извинявам се за допуснатите правописни грешки,но с клавиатурата сме се скарали от известно време,откакто си сложиш пфонетика....

lili_don4eva
05-26-2008, 19:34
мен специално възрастта му е последното нещо което ме притеснява. почти всичките ми приятели са били с по 6-7 години по-големи от мен и сме се разбирали прекрасно. притеснява ме това че нз как да подходя. по принцип съм мн здраво стъпил на земята човек но нз какво ми стана...

mrssmith
05-26-2008, 19:43
Аз мисля, че ако той има някави чувства към теб, за толкова време ти вече трябва да го знаеш със сигурност. Подтикни го да направи първата крачка,ако не искаш ти да я правиш. Направи нещо, накарай го да действа..и тогава му кажи как стоят нещата. В краен случай, имаш оправдание пред братовчедка си, че той е започнал. :evil:

lili_don4eva
05-26-2008, 19:50
благодаря ви за съветите. ще пробвам и ще видим какво ще излезе

Crafter
05-26-2008, 19:59
Ще пробваш да видиш какво е усещането да наръгаш някой с нож в гърба? Фрапантно е...
Жалко, че нищо не се връща.

hahavteen
05-27-2008, 09:33
Ако толкова много го искаше той вече щеше да знае. Може би умът ти нямаше да си позволи да му го покаже но тялото не слуша в такива моменти. След като мислиш че и той има чуства към тебе действай по женски. Погледи, усмивки, докосвания... Съвсем дискретно естествено и не пред братовчедка ти! Езика на тялото е най-простия и разбираемия 8)

BirdsFarm
05-27-2008, 09:56
наебете се и ще ти мине!

angelcheeee_93
05-27-2008, 11:11
ne misli6 li,4e razlikata v godinite vi e golqma,ili tova ne te pritesnqva osobeno,za6toto i na6ata s priqtelq mi e kam 5 godini,ama ne 4ak 10.vse pak ti si re6ava6, a po temata:izqsnete si otno6eniqta,ako i toi ima 4uvstva kam teb,da ne ti puka za bratov4etka ti,no zavisi.