PDA

View Full Version : rq:въпрос към момичетата



ka6onq
05-26-2008, 19:03
незнам дали има такава тема но реших да я пусна
таа въпросът е според вас момичета момчетата трябва ли да си бръснат краката корема много ми е интересно

summergir1
05-26-2008, 19:09
не, освен ако не са страшно много...

LipSoFAnAnGel
05-26-2008, 19:25
има хиляди такива теми Зависи много от момчето....!Всичко е индивидуално

remember_me
05-26-2008, 19:26
az li4no mnogo mrazq mom4etata da si mahat kosmite na krakata...blaaahhh. a pak da ne govorq ako si gi maha s kola maska ili s epilator. edinstveno sam saglasna da si maha kosmite otdoly i na bradata.moje i na korema ako ima syper mnogo. i sa6to taka sam protiv majete da si brasnat kosmite na gardite.

Mn0go_SexY
05-26-2008, 19:26
Vsqka uvajavashta sebe si macka nosi prashka =>=>=> ako edno mom4e darji na vanshniq si vid shte se obezkosmi!!! i nqma da pita... :) :) :)

ka6onq
05-26-2008, 19:38
Vsqka uvajavashta sebe si macka nosi prashka =>=>=> ako edno mom4e darji na vanshniq si vid shte se obezkosmi!!! i nqma da pita... :) :) :)
кво викаш ? нещо те неразбрах иска6 да кажеш че ако едно момче не се бръсне ще е грозно ли да се бръсна като некоя путка тва па нема да стане никога

CataclysmicAbyss
05-26-2008, 19:46
Vsqka uvajavashta sebe si macka nosi prashka =>=>=> ako edno mom4e darji na vanshniq si vid shte se obezkosmi!!! i nqma da pita... :) :) :)
Аз не нося прашки значи не се уважамам...така ли?! Нещо не разбрах прекрасната ти логика 8-)

krisi_bep
05-26-2008, 19:46
ами не ми прави особено впечатление..смисъл,че не това е важното за мен.Всеки си има различни разбирания по темата,всяко момче решава как да изглежда и дали да го прави.Просто въпрос на личен избор,но наистина вече има такива теми!

Mn0go_SexY
05-26-2008, 19:50
Vsqka uvajavashta sebe si macka nosi prashka =>=>=> ako edno mom4e darji na vanshniq si vid shte se obezkosmi!!! i nqma da pita... :) :) :)
кво викаш ? нещо те неразбрах иска6 да кажеш че ако едно момче не се бръсне ще е грозно ли да се бръсна като некоя путка тва па нема да стане никога
ne stava vapros za tebe a za the boys poprincip... nZz az mislq 4e ne e hubavo kato se izlegnesh na plaja da ti visqt kosmite nema zna4enie ot kade!!!! zavisi ako sa malko dori e sexy....

Mn0go_SexY
05-26-2008, 19:52
Vsqka uvajavashta sebe si macka nosi prashka =>=>=> ako edno mom4e darji na vanshniq si vid shte se obezkosmi!!! i nqma da pita... :) :) :)
Аз не нося прашки значи не се уважамам...така ли?! Нещо не разбрах прекрасната ти логика 8-)
NE SAM TE KARALA DA Q SVASHTASH KATO ZNAM 4E NQMA DA MOJESH ZA KVO DA SE MU4A!!!!!

krisi_bep
05-26-2008, 19:58
Vsqka uvajavashta sebe si macka nosi prashka =>=>=> ako edno mom4e darji na vanshniq si vid shte se obezkosmi!!! i nqma da pita... :) :) :)
Аз не нося прашки значи не се уважамам...така ли?! Нещо не разбрах прекрасната ти логика 8-)
NE SAM TE KARALA DA Q SVASHTASH KATO ZNAM 4E NQMA DA MOJESH ZA KVO DA SE MU4A!!!!!не,момичето не ти е виновно.Ти се изрази неправилно,аз също не мога да те разбера.Явно е по доста заобиколен начин написано,че е неразбираемо за нас,които не носим 8-)

BirdsFarm
05-26-2008, 20:10
незнам дали има такава тема но реших да я пусна
таа въпросът е според вас момичета момчетата трябва ли да си бръснат краката корема много ми е интересно

В Плаково никой не се бръсне! Само на попа веждите!

Mn0go_SexY
05-26-2008, 20:36
Vsqka uvajavashta sebe si macka nosi prashka =>=>=> ako edno mom4e darji na vanshniq si vid shte se obezkosmi!!! i nqma da pita... :) :) :)
Аз не нося прашки значи не се уважамам...така ли?! Нещо не разбрах прекрасната ти логика 8-)
NE SAM TE KARALA DA Q SVASHTASH KATO ZNAM 4E NQMA DA MOJESH ZA KVO DA SE MU4A!!!!!не,момичето не ти е виновно.Ти се изрази неправилно,аз също не мога да те разбера.Явно е по доста заобиколен начин написано,че е неразбираемо за нас,които не носим 8-)

Imah predvid 4e: golemite macki nosqt prashki , a golemite pi4ove se obezkosmqvat. it;s simple. zavisi sega koi kakvo razbira pod "pi4ove" !!!!! 8) 8)

Spider4eto
05-26-2008, 20:48
НЕ Освен ако не си педал

chocoleptic
05-27-2008, 07:08
незнам дали има такава тема но реших да я пусна
таа въпросът е според вас момичета момчетата трябва ли да си бръснат краката корема много ми е интересно
ДА ..

Ако може навсякъде , но повечето не са съгласни , защото се чувстват повече мъже с косми ..

Но под мишниците,корема и интимните части е гнусно .. :-o

Loshotia
05-27-2008, 08:58
Всяка една държаща на здравето си мацка избягва да носи прашка. Лошото е, че го разбирате чак, когато ви дойде на главата.

MiMcHeToOo
05-27-2008, 09:03
НЕ Освен ако не си педал

И аз така мисля :?

foreverr
05-27-2008, 17:05
Всяка една държаща на здравето си мацка избягва да носи прашка. Лошото е, че го разбирате чак, когато ви дойде на главата.+1 , а по темата-ами ако си махат космите да си ги махат само на мишниците, интимните части и брадата.Може и на корема малко, но на краката ми се струва мн педалско :D

mimsitu
05-30-2008, 06:37
абе аз да ви кажа не ми пука къде си ги махат тяхна работа, нооооо :D задължително трябва дa си ги махат под мищниците, защото според мене е много грозно лятото, когато са по потник или пък на плаж и си дигат ръцете и се вижда няква космясъла гора :) :-D :D

Pepincetyy
05-30-2008, 15:54
]има хиляди такива теми Зависи много от момчето....!Всичко е индивидуално
+1