PDA

View Full Version : Комплекси..



up_1_level
05-26-2008, 19:18
Първо,благодаря на всички,които ще ми отделят малко време.Аз съм на 14 години.Когато съм се родила са ми направили операция на единия крак,не си спомням точно какъв е бил случея,мяйка ми ми разказва отдавна.Десният ми крак е бил в гипс доста дълго време,после съм го щадяла,за това сега е доста по-тънък от другия,което е предпоставка за комплекси.. :o не искам да нося поли лятото,къси панталонки..понякога ми става много тъжно дори,знам че погледнато от вас може би е нищо и не е проблем,но аз се чувствам кофти...имате ли някъкви идеи,начин да,как да кажа да ги изравня,бабини лекове или каквото и да било или начина е оперативна намеса..майка ми все ми повтаря че това нямало значение..но знаете какви са децата в тази възраст,не ми се иска да говорят за мен,да ме осмиват..благодаря предварително,моля споделете идеи :(

gree_girl
05-26-2008, 19:54
Нормално е да те е срам и да имаш комплекси от това, но първо искам да спомена, че трябва да си благодарна че са спасили крака ти и сега можеш да ходиш. Не мога да ти помогна с бабини деветини, защото не знам такива, но мисля че още си малка за оперативна намеса. Това, което мога да те посаветвам е, да се възприемаш добре в тялото си, защото както се възприемаш ти така ще те възприемат и останалите.

Dobromir
05-27-2008, 14:44
stiga s glupostite, hodi si kakto iska6 vyobshte ne se pritesnqvai...spored men edva li nqkoi znae za tova i bi obyrnal vnimanie...