PDA

View Full Version : Надувалки?



ElisaDay
05-26-2008, 19:41
Абе хора, я кажете лек срещу надувалките в даскало?Имаме си в нашия випуск няколко .. и просто не се търпят.Няква злоба имат към нашия клас .. като минем покрай тях се чува "ей курво.." и такива .. не че се засягам ама е някво досадно.Днеска участвахме едни отбори в състезание срещу 9тите класове и техният отбор беше на 1 място а нашия на 2 .. само като си взеха наградата и минаха покрай нас с оня злобен поглед .. бе няма какво да ви описвам ясно, че и при вас ги има!Сега не зная как ще издържа още един месец да им гледам надутите напълнени със самочувствие физиономии, заради това състезание!! :-x

skatemore
05-26-2008, 19:46
Абе хора, я кажете лек срещу надувалките в даскало?Имаме си в нашия випуск няколко .. и просто не се търпят.Няква злоба имат към нашия клас .. като минем покрай тях се чува "ей курво.." и такива .. не че се засягам ама е някво досадно.Днеска участвахме едни отбори в състезание срещу 9тите класове и техният отбор беше на 1 място а нашия на 2 .. само като си взеха наградата и минаха покрай нас с оня злобен поглед .. бе няма какво да ви описвам ясно, че и при вас ги има!Сега не зная как ще издържа още един месец да им гледам надутите напълнени със самочувствие физиономии, заради това състезание!! :-x

ем ше ви гаврат много ясно кът сте зле

gree_girl
05-26-2008, 20:08
Не им обръщайте внимание, защото когато виждат че ви дразнят ще продължават да го правят.

Кежуъл
05-26-2008, 20:11
Има и винаги ще е имало...абе през оная работа да ти е за такива, като тях. Нали ти не си пък те квото искат да си правят и аз, и ти знаем, че са смешни.

BirdsFarm
05-26-2008, 20:12
Това "надувалки" нова дума за "свирки" ли е? Или надуваема кукла? Аз имам две такива - руса и чернокоса....

Mn0go_SexY
05-26-2008, 20:51
otgovori sas sahtoto az taka napravih... i sega hodq s edna ot teq naduvalki!!! :grin: :grin: :grin:

psychopath
05-26-2008, 21:28
игнор?

5StaR
05-26-2008, 22:35
Така ви се пада, ЗАЙЦИ :D 8-) 8-)

Pedigree
05-27-2008, 06:17
Не им обръщай внимание.

petet
05-27-2008, 06:44
Така ви се пада, ЗАЙЦИ


А ние пък не сме ли били?!!?!?!!? :? :lol:




Според мен или не им обръщай внимание или стани по-голяма надувалка (към тях ест) 8-)

soul1199
05-27-2008, 11:26
Не им обръщайте внимание, защото когато виждат че ви дразнят ще продължават да го правят.
+1

mort
05-27-2008, 19:57
Поглеждаш гадните олигофрени презрително все едно си видяла гол охльов.Голям кеф е да гледаш как после отрепките се смеят,но някак престорено,зашото егото им е засегнато.

На петия път ще си оттренирала погледа до съвършенство.Представи си,че са изтривалка за обувки в дъждовен ден.Действа!

5StaR
05-27-2008, 22:57
Поглеждаш гадните олигофрени презрително все едно си видяла гол охльов.Голям кеф е да гледаш как после отрепките се смеят,но някак престорено,зашото егото им е засегнато.

На петия път ще си оттренирала погледа до съвършенство.Представи си,че са изтривалка за обувки в дъждовен ден.Действа!

Tва не действа.

kelcie
05-28-2008, 02:33
Надувки навсякъде, в даскало, по улиците, в магазините, на всякъде ги има. Много са тези фръцли, неблагодарници, тъпи кучки които се смятат за голяма работа а съчност са нищо повече едни комплексарки, то няма лошо да имаш комплекси и самочуствие но някои прекаляват и те са такъви дето са от някое село а се мислят за много големи и велики като са испили една бира и пушат и ще носят яке на Адидас. Абе хора я слезте от облаците и елате на земята.

BirdsFarm
05-28-2008, 07:03
Квото и да си приказвате надутите путки се чукат много по-добре от задръстените зубъри!

sexa_na_kompleksa
05-28-2008, 10:27
То и в нашето даскало ги има, навсякъде ги има всъщност ... Аз като видя такива или не им обръщам вниамние, или ги гледам и аз пренебрежително и нещо им се отварям. :D Зависи от настроението ми. :D

PeopleAlwaysLeave
05-28-2008, 11:22
Няма нищо по-дразнещо за един човек от това да бъде игнориран 8)

жУси
05-28-2008, 12:03
Ще ни търпите и още как!!! :evil: :evil:

Xades
05-30-2008, 22:04
боя му е майката :)

MidnightCreep
05-31-2008, 04:42
Що се занимавате с глупости изобщо?

sladku_bebzi
05-31-2008, 06:27
И в моето у-ще има, или по-скоро имаше.Те са 3 и бяха 12кл.В началото ни бяха предупредили за тях.Първия срок нищо не са казвали, ама втория едната почна да се заяжда, в сми като минехме покрай нея и започваше да крещи нещо.След което аз с мойта фр почнахме да й се отваряме и тая въпросната спря, и в последствие ние започнахме да кращим нещо като тя минава и не смееше нищо да ни каже.. А миналогодишните зайци бяха били тея трите, така че и тва е вариант 8)

5StaR
06-01-2008, 02:57
И в моето у-ще има, или по-скоро имаше.Те са 3 и бяха 12кл.В началото ни бяха предупредили за тях.Първия срок нищо не са казвали, ама втория едната почна да се заяжда, в сми като минехме покрай нея и започваше да крещи нещо.След което аз с мойта фр почнахме да й се отваряме и тая въпросната спря, и в последствие ние започнахме да кращим нещо като тя минава и не смееше нищо да ни каже.. А миналогодишните зайци бяха били тея трите, така че и тва е вариант 8)

Уаааау ква си страшна :|

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-01-2008, 04:01
оххх колко се кефя че вече не съм заобиколена от толкова злобни хора вече хахах :) .. не им обръщаи внимание .. да досадно е но се опитаи да ги третираш като "част от пейзажа" :-D

Mynichka_
06-01-2008, 06:25
Еми при мен е по различно от при тебе.В моето учулище също ги има такива надуфки а не надувалки....Който говорят ,че аз съм била надуфка...Момичетата от моя клас имат някакъф страх от мен....и доста от момчетата..Несъм някаква мъйкарана дори не съм посгала на някои да кажеш ,Просто ги е страх от мен.Игнорирват ме и ме гледат с презрителни погледи защото в училище пуша с по големите ,виждат как това ,че ме отбягват неме засяга защото разбирам що за стока са....Дразни ги това ,че имам много приятели и те ме защитават....Мислят ,че съм се надула а това не е така никога несам летяла в облаците...просто започнах да се държа така какта заслужават....Имам много повече приятели от тях познавам хора който и те искат да познават....и точно за това искат да ме игнорират...но неразбират ,че те са игнорираните от мен .... :o :o :P :P :-)

We Will Rock You
06-01-2008, 09:20
Оу,тея ги има навсякъде!Надувалките :razz: :D ,по-скоро ще ги наричам "ВИП персоните" :) ,са супер гадни!Аз обичам да отвръщам!Тва действа!

Madness
06-01-2008, 09:24
Хаххаа
Ми то вие ги прайте такива,дигате им самочуствието,аала бала...
Като се оставяте/оставяш ше ви тъпчат,ше се праят на интересни.

Винаги има някви гледащи отгоре,независимо момичета,момчета...въпроса е колко ти пука,знам ли.

sladku_bebzi
06-01-2008, 09:44
Уаааау ква си страшна :|

Е ти кво би направил?

gothic_angel
06-01-2008, 11:29
Майната им. :wink: