PDA

View Full Version : Форум днес



pathetic
05-26-2008, 20:44
Нима няма разлика?
Днес, за да пишеш в един форум трябва да си
а)СуПеР ГоТиН ТиП
б)абсолютен интелигент, който винаги разбира и може да обясни всичко.. по няколко начина.
в)човекът, който мрази

Има и още доста критерии, които ви превръщат в съвършения потребител, но мисля тях и сами можете да си ги измислите.

Не усещате ли разлика?
Някак.. хората се затварят дори. И когато си нов някъде - винаги странят.
Сигурно трябва да измисляш куп впечатлителни деяния, та да обърнат внимание именно на теб.

Сега е пълно с омраза, злоба, завист, обиди.
Ако само за секунда се замислим за правилата на форумите и за това, което същински са, ще видим пълно несъответствие.
Основната идея на форума е да се общува и да се разменят опит и информация, нали така трябваше да бъде.

А какво правим днес?
Надпреварата за аватари, подписи и писане на глупости е свирепа.

Не зная.
То не се отнася само за форумите всъщност. Навсякъде е така, но тъй като в момента сме онлайн - да ви запитам нещо.
Забавлявате ли се?

Намирате ли хора, с които ви е истински приятно тук?
Някога имаше такива същества.
Някога.
Даже някои от добрите ми познати или приятели първо са били просто един ник.
Тогава(след като се запознаем "на живо") просто се събирахме вечер след като сме били заедно и обсъждахме по цяла вечер темите, за които през деня не ни е стигнало времето.. а днес хората се задоволяват с повръщане върху нечий труд и осмиването му.
До дупка.
Ожесточено и точно.

Струва ми се, че смисълът и идеите на форумите са твърде преиначени вече.
И се чудя.. има ли нужда от тях.

Да не ви занимавам.

pathetic
05-26-2008, 20:49
Мразя да обичам, защото обичам да мразя.
Ти си ясен.

Deadlock
05-26-2008, 21:38
ама ти се вписваш във форумното общество, струва ми се
и това не като опит да ти противореча на поста
все анти...хмм не зная, не ми идват думите
Всъщност.. и аз преди време влагах сърце в едни форуми и благодарение на това открих един важен човек за мен и няколко други прекрасни познати. Сега вече просто си тракам по клавиатурата, но съм по-склонна да мисля, че промяната е в мене, не в атмосферата из форумите..
Допускаш ли и ти възможността да си 'почнала да виждаш нещата по друг начин, може би по-ясно да ги виждаш и да си видяла, че форумното общество си е антиутопично като всяко друго и блаблаа..
несвързани глупости написах, сега ще се хванат особено за последното да ми се смеят, а ти ще ми се озъбиш за нещо друго и ще покажем нагледно за какво иде реч. 8-)
таа..исках да кажа май, че от поста ти лъха искреност и ми е близък.

Blab
05-26-2008, 22:08
По себе си ли съдиш?
'щото по друг начин подобни заключения дали се правят?

5StaR
05-26-2008, 23:43
Мии мене ме кефи да чета постовете на 4 usera тука :D :d

[B]a[N]D[i]T[k]a
05-27-2008, 00:22
ще си позволя да копна едно нещо което четох в интернет и мноого ми хареса :)

Едва когато се поразрови в два-три форума човек разбира защо наричат интернет “глобалното село”. Форумите са пълни с хора, чиято селяния наистина е глобална. Те мразят целия свят най-голямата им радост е да изсипват помията си върху всичко. Анонимността дава криле на омразата им и те се опияняват от безнаказаното плюене. В повечето случаи зад гръмки никове, се крият невзрачни неосъществени loose-ри с малки мечти и още по-нищожни възможности.

Така безлични...

5StaR
05-27-2008, 02:20
Banditka хейтването е прекалено лесно и безинтерестно, друго си е да затапиш някой с интелектуален/остроумен отговор! :)

RAWRRR
05-27-2008, 05:10
А дали тези хора действително злобеят,или ти смяташ 4е го правят,използвайки защитен рефлекс,породен от собствената ти несигурност?

Seducti0n
05-27-2008, 07:19
Много неща от реалния живот са изгубили истинското си предназначевие, а ти се тюхкаш заради виртуалния свят...
Негативизмът, омразата, лицемерието, завистта, злобата са навсякъде, друг е въпросът обаче коклко често се сблъскваме с тях.Дали пък не можем да си сложим розовите очила и да се абстрахираме от лошото около нас, живейки в смой прекраесн,макар и илюзорен свят.Може би това е единствения начин да съхраним доброто и човешкото в себе си.Лошото ни завлазява тогава, когато започнем да му обръщаме внимание.
Колкото до форума-Да приятно ми е тук.Като цяло срещнах невероятни хора, но не мога да крия, че и с доста разочарования се сблъсках и все пак-доволна съм от това, което получих. :)

sh3_1s_7h3_0n3
05-27-2008, 07:39
Повечето хора се взимат прекалено на сериозно във форумите, разните му чатове и т.н. :) После половината не водели нормален социален живот. Ами как да стане? :) Всеки втори си избива комплексите и е 'най-големия' зад оригиналния си псевдоним, й0у! Понякога наистина съм се чудила какво толкова се горещят някои за някакви написани глупости от непознати, че и чак се обиждат. http://www.ue-varna.info/images/smilies/hmm.gif
Амаа.. разни хора, разни разбирания... :)

SINDEL
05-27-2008, 07:52
Ебахти колко задълбавате... :?
Аз влизам заради сигурно 10-15 4овека тук. Останалите да си хейтват и да си изливат помиите колкото си искат. Ако някоя тема ми е интересна - пиша. Ако мисля, 4е мога да помогна с нещо - пиша. Ако някой ме издразни и ми се заяде - заяждам се и аз. И това е.
За бога, хора, това е просто форум, не го приемайте толкова ли4но....

Pedigree
05-27-2008, 08:04
Големи филми, форум е, интернет пространство.

Знам за форума, доста преди да се регистрирам. Преди беше някак... по – яко. : )
Иии... тук пишат супер много хора. Едни, за да търсят помощ, други, защото искат да помогнат, трети, за да се правят на нещо, което не са (търсещи внимание), четвърти, като мен, търсещи отговори на някои въпроси.

А какво става с тези, с маската, които не са себе си? Те ще се направят на готЯни във форума, но такива ли са всъщност? Просто прекалено много ви пука за държанието и писаното от някакви съвсем... непознати... Всички са някакви картинки, с буквички отдолу. А ако на мен ми хареса писаното от някой, ще чета. Ако не, стрелкичката се движи, и аз прескачам потребителя. :)

dessy_mc
05-27-2008, 08:57
ehehehe

welikata haterka
se obadi

inteligentnata
i umna

zabawnata
i estestvena

muahahhaa

zaqdliva glupa4ka.

w0sh
05-27-2008, 09:16
Йее аз съм част от това форумно общество на хейтъри.

живота ми вече придоби смисъл.

pathetic
05-27-2008, 11:49
Допускаш ли и ти възможността да си 'почнала да виждаш нещата по друг начин
Най-вероятно да е тва.
(:

be_true, по много неща можеш да си създаваш мненията.

exploitedteen, моята е по-голяма.
:-D

Към останалите, да бе, зная че е "просто виртуален свят и кво ти пука", ама то не е само по форумите това.
как да е, нали знаете, все ми е тая.

По форуми не влизам особено вече, ама пък се чудя .. не омръзва ли да се храним?
А и като няма смисъл в тия форуми, защо ги правим и присъстваме в тях въобще.
Знам ли.
Бау.

i'm so excited!
05-27-2008, 12:03
все повече се убеждавам, че ви е много скучно.