PDA

View Full Version : Новите Veet ленти



`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
05-26-2008, 21:08
Преди малко видях по телевизията реклама на нови Veet ленти! Но по принцип рекламите малко закъсняват и продукта вече е на пазара :) искам да попитам някой ползвал ли ги е? Приятно ли миришат, защото аз съм ползвала от старите и имаха ужасна миризма :( :?

Spider4eto
05-26-2008, 21:10
От вийт никога не съм била доволнаhttp://www.getsmile.com/emoticons/smileys-91853/aiw/crazy.gif

TheNewReligion
05-26-2008, 21:21
Мен пък кола маска на ленти винаги ми лази по неривте за това си ползвам епилатор и не си играя по 10 минути да разтопя лепкавата слуз на тея хартийки ! :?

VilleBaby
05-26-2008, 22:14
veet са голяма измама! премахват съвсем малко косъмчета , но за сметка на това оставят много лепкаво! едвам се маха :-x поне да махаха косъмчетата както трябва , ама и за това не стават...абе , хора не се подлъдвайте с рекламите veet са големи боклуци!

miShle
05-27-2008, 06:42
Изобщо не се залъгвай с тея Veet .. По-големи боклуци от тях няма ... Пробвай с Taky например ими нещо друго ..

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
05-27-2008, 06:46
А знаете ли някакви дето не залепват толкова като Veet :neutral:

Sunlight-In-Your-Eyes
05-27-2008, 06:46
Подкрепям горните мнения. Veet са боклуци, за нищо не стават. Един път пробвах и втори път няма да повторя. Давай със Strep, много съм доволна, а и миришат страхотно.

mysterious93
05-27-2008, 20:27
относно Veet само лентичките ли им не са хубави или и..(мисля 4е имаха и едно дето се мажеш то е като крем и после само с еизплаква с вода..)?? не съм ползвала и мислих из ония ден да си взимам...ама кат му гледах цената би трябвало да има ефект 8-)

little_elf
05-27-2008, 20:30
относно Veet само лентичките ли им не са хубави или и..(мисля 4е имаха и едно дето се мажеш то е като крем и после само с еизплаква с вода..)?? не съм ползвала и мислих из ония ден да си взимам...ама кат му гледах цената би трябвало да има ефект 8-)
ама нали знаеш,че по-високата цена не винаги гарантира по-добро качество :?

mysterious93
05-27-2008, 20:36
относно Veet само лентичките ли им не са хубави или и..(мисля 4е имаха и едно дето се мажеш то е като крем и после само с еизплаква с вода..)?? не съм ползвала и мислих из ония ден да си взимам...ама кат му гледах цената би трябвало да има ефект 8-)
ама нали знаеш,че по-високата цена не винаги гарантира по-добро качество :?

Ами да и това го има...Съжалявам че малко ще се отклоня от темата но..когато ходите на кола маска пиете ли аналгетик?Понеже всички казват че най добре на козметик но много боляло(особено на триъгълника) и се чудя ако пия би ли затъпило болката?

BlackMeow
07-23-2010, 08:34
относно Veet само лентичките ли им не са хубави или и..(мисля 4е имаха и едно дето се мажеш то е като крем и после само с еизплаква с вода..)?? не съм ползвала и мислих из ония ден да си взимам...ама кат му гледах цената би трябвало да има ефект 8-)

Изплакващото се върши много добра работа. Това, което върви с малка шпатулка много ми харесва.
Освен това оставя кожата ми мека и гладка, а на краката по принцип ми е доста суха.

Лентичките им обаче, са най-преебаното, мазно и лепкаво нещо, което съм виждала! :-x :-& :-&

lor4et0y
07-26-2010, 09:19
Подкрепям горните мнения. Veet са боклуци, за нищо не стават. Един път пробвах и втори път няма да повторя. Давай със Strep, много съм доволна, а и миришат страхотно.




Относно тези- Strep на каква цена са и продават ли ги в аптеките?

chocolatedidi
07-26-2010, 10:38
Аз ползвом на "Дева" и съм адски доволна от тях :)

SmilezZz
07-26-2010, 10:45
Аз съм доволна от лентичките на Вийт..Нямала съм никакви проблеми..Сега мисля да опитам и тези новите..

malkataa
07-26-2010, 10:49
Сега рекламират и някакви дето се казват Strep. Не съм ги пробвала,но сигурно са ефективни :)

yozii
07-26-2010, 11:52
Veet не съм ползвала,но съм чувала само негативни коментари ..