PDA

View Full Version : magii



Meri_Popins
05-26-2008, 22:34
lkjhgfds

VilleBaby
05-26-2008, 23:54
ау каква си зла :shock: как ще правиш черни магии , ма? тебе ще те стигне :shock: :( 8-) :D

hforce
05-27-2008, 00:00
pi6a temata ne za da vi popitam dali sa6testvyvat ili ne za6toto sam se obedila 4e gi ima. iskam da napraq nqkoq gadna 4erna magiq na edin dolen predatel,izmennik i licimer.prosto da go nakaram da stapi na zemqta da spre da vitae iz oblacite,da osaznai kolko golqm byklyk e. mersi. bez glyposti ot va6a strana.moje i na li4no da mi pi6ete.

zanimavam se s magii ot vreme na vreme kato mi se naloji, eto ti 2 suveta
1. pro4eti dosta predi da po4ne6 da pravi6 kvoto i da bilo
2. ne se zanimavai s 4erni magii predi da napredne6 dosta, i nikoga ne si igrai s po-mo6tnite 4erni magii

ako oba4e vse pak iska6 da mu napravi6 nqkoq magiq pi6i na skype, 6te ti dam edna mn lesna i mn zla i edin forum da po4ete6 malko

xXxScreamxXx
05-27-2008, 07:43
pi6a temata ne za da vi popitam dali sa6testvyvat ili ne za6toto sam se obedila 4e gi ima. iskam da napraq nqkoq gadna 4erna magiq na edin dolen predatel,izmennik i licimer.prosto da go nakaram da stapi na zemqta da spre da vitae iz oblacite,da osaznai kolko golqm byklyk e. mersi. bez glyposti ot va6a strana.moje i na li4no da mi pi6ete.

zanimavam se s magii ot vreme na vreme kato mi se naloji, eto ti 2 suveta
1. pro4eti dosta predi da po4ne6 da pravi6 kvoto i da bilo
2. ne se zanimavai s 4erni magii predi da napredne6 dosta, i nikoga ne si igrai s po-mo6tnite 4erni magii

ako oba4e vse pak iska6 da mu napravi6 nqkoq magiq pi6i na skype, 6te ti dam edna mn lesna i mn zla i edin forum da po4ete6 malko


оуууу йеаааааа ... :shock: :shock: :shock: бахти якото .....


а до афторката .. 2 теми ли тряяше да пуснеш ?!??! :? :? :?

ni_my_gledyi
05-27-2008, 07:51
Абе момиче ти нормална ли си да се занимаваш с магии, то дет ще накараш другия да страда после магията ще се обърне жърху тебе и ти ще пострадаш, и ти го казвам не щот съм прайла магии а защото се случвало на близките ми една йена направи магия на леля ми а после на дъщеря и се роди дете с психически увреждания. :shock: за това не рискувай.. :)

Christ
05-27-2008, 07:56
Магии... Внимавай с к'во се занимаваш.

`loretka`
05-27-2008, 08:03
po-dobre gledai sebe si.ko ti puka toi dali 6te stape na zemqta.bahti tui ne e 6ega rabota dai sq 4e nqkav te qdosal ne6to i da mu napraim magiq,za da mu sasipem jivota,4e i tvoq ako ne sega to na pokoleniqta ti pak 6te ti se varne.misli predi da pravi6 ne6to.i osven tova mislq 4e e nelepo edno mlado momi4e da se zanimava s magii vmesto da si gleda jivota.

jessica666
06-01-2008, 17:04
pi6a temata ne za da vi popitam dali sa6testvyvat ili ne za6toto sam se obedila 4e gi ima. iskam da napraq nqkoq gadna 4erna magiq na edin dolen predatel,izmennik i licimer.prosto da go nakaram da stapi na zemqta da spre da vitae iz oblacite,da osaznai kolko golqm byklyk e. mersi. bez glyposti ot va6a strana.moje i na li4no da mi pi6ete.

zanimavam se s magii ot vreme na vreme kato mi se naloji, eto ti 2 suveta
1. pro4eti dosta predi da po4ne6 da pravi6 kvoto i da bilo
2. ne se zanimavai s 4erni magii predi da napredne6 dosta, i nikoga ne si igrai s po-mo6tnite 4erni magii

ako oba4e vse pak iska6 da mu napravi6 nqkoq magiq pi6i na skype, 6te ti dam edna mn lesna i mn zla i edin forum da po4ete6 malko




Zdr, razbrah,4e si se zanimavala s magii mi moje li da mi dade6 edna magiq za liubov? Monogo te molq eto ti maila mi x_treme6@abv.bg no molqte pomogni mi za6toto sam mnogo raztroena i neznam ve4e kakvo da pravq mn ti se molq e pi6i mi i 6te ti dam skype si a tam 6te ti obqsnq po podrobno kakav e problema mi no e mn spe6no molqte pomogni mi neznam kak koi da se obarna i samo ti si mi spasenieto :(

jessica666
06-09-2008, 20:27
lkjhgfds

Zdr,a slu4aino da ima6 magiq za liubov? Ako ima6 molqte prati mi edna,dve,4e mnogo haresvam edno mom4e. Ako mi prati6 6te sam ti mn priznatelna blagodarq ti predvaritelno :(

jessica666
06-09-2008, 20:34
lkjhgfds

Zdr,a slu4aino da ima6 magiq za liubov? Ako ima6 molqte prati mi edna,dve,4e mnogo haresvam edno mom4e. Ako mi prati6 6te sam ti mn priznatelna blagodarq ti predvaritelno :(

TheNewReligion
06-10-2008, 00:08
pi6a temata ne za da vi popitam dali sa6testvyvat ili ne za6toto sam se obedila 4e gi ima. iskam da napraq nqkoq gadna 4erna magiq na edin dolen predatel,izmennik i licimer.prosto da go nakaram da stapi na zemqta da spre da vitae iz oblacite,da osaznai kolko golqm byklyk e. mersi. bez glyposti ot va6a strana.moje i na li4no da mi pi6ete.

zanimavam se s magii ot vreme na vreme kato mi se naloji, eto ti 2 suveta
1. pro4eti dosta predi da po4ne6 da pravi6 kvoto i da bilo
2. ne se zanimavai s 4erni magii predi da napredne6 dosta, i nikoga ne si igrai s po-mo6tnite 4erni magii

ako oba4e vse pak iska6 da mu napravi6 nqkoq magiq pi6i na skype, 6te ti dam edna mn lesna i mn zla i edin forum da po4ete6 malko




Zdr, razbrah,4e si se zanimavala s magii mi moje li da mi dade6 edna magiq za liubov? Monogo te molq eto ti maila mi x_treme6@abv.bg no molqte pomogni mi za6toto sam mnogo raztroena i neznam ve4e kakvo da pravq mn ti se molq e pi6i mi i 6te ti dam skype si a tam 6te ti obqsnq po podrobno kakav e problema mi no e mn spe6no molqte pomogni mi neznam kak koi da se obarna i samo ti si mi spasenieto :(
След като е направена магия за любов и тя не се развали на 9-тата година , човекът на който е направен умира брутално , както и човекът , който я е направил .

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-15-2008, 22:36
т11