PDA

View Full Version : Ох ... егати съдбата ....



sexy_eJlz
05-27-2008, 00:15
Аз съм момиче на 15 години (8 клас). От тази година уча в професионална гимназия (кандидатствах след 7-ми клас и ме приеха веднага). Миналата учебна година (т.е. в 7-ми клас) бях като зубърчетата, учех и стоях пред компа. Почти не излизах,а да не говорим че въобще не се занимавах с момчета! Но от тази година всичко се промени. Всичко се обърне в обратна посока.Станах от онези отворени момичета, които не учат и се занимават с момчета, а на всичкото от горе ме е страх, че започвам да пия твърде много! :( За моя голяма радост още не съм пропушила.
Та всичко се започна от началото на тази учебна година. Влюбих се в едно момче. Но това момче не беше за мен. Или по-скоро не знаеше какво иска. Ту се държеше много мило, все едно може да стане нещо между нас, а пък после все едно не се познаваме. Плаках за него цели 6 месеца. :? (колко глупава бях! :o) По едно време имах чувството, че ме харесва, но явно съм грешала, защото след 1 седмица си хвана гадже. (Аз разбира се ревах като откачена! :o ) После явно са скъсали и пак започна да се държи по онзи ... странен :? начин. (В смисъл, все едно ме харесва.) Тогава бях лудо влюбена.
След няколко седмици отидох на екскурзия в Турция и чувствата ми изстинаха. ( Независимо от това, че бях само за 3 дни!) Ходих с мои съченици и някои от по-горните класове. Тогава харесах друго момче. Само че той не знае. (В същност може и да си е мислел че го харесвам, ама след това което стана на дали вече е така. :( ) Като отидохме в Турция се запознах с него. Беше много яко. :) Само че проклетия алкохол провали всичко!(Или по-скоро самата аз го провалих! :o ) Вечерта в която пристигнахме в Турция всички се напихме (включително и аз! :o ). Напих се и се прегръщах с едно момче от моя клас. Слава богу нищо повече не стана :D !
На следващия ден пътувахме с кораб. Като се прибрахме в хотела влязохме в басейна, после вечеряхме и си взехем по един душ.
След това излязохме на кафе (Аз, момчето което харесвам и още няколко човека.) След около 1 час (предполагам) се върнахме и щяхме да ходим на техно парти, но повечето се отказаха и рещшихме да отидем при басейна в хотела. Отидохме там, но бяхме само 5 човека от цялата ни групичка. :-D (Аз, М. , и още 2/3 момчета, защото едни бяха изгоряли, а други се запиха в една стая. :-D ) И така там стояхме сигурно до ... нямам представа колко часа. Бяхме решили да не спим тази нощ, защото на другия ден трябваше да си тръгваме. :D Но в последствие нешата се промениха. Качихме се към стаите си, но аз си бях забравила ключа,а момичето с което бяхме в една стая беше заспала. Така отидох в стаята на момчето което харесвам и спах там. (До колкото беше възможно да се спи, защото захъркаха всички и аз не можах да заспя! :lol: ) На сутринта станах преди тях, защото вече не издържах и отидох да видя дали някой от моята стая се е събудил. За моя радст ми отвориха и аз си легнах. :-D
Но ... до тук беше хубавата част. :( Като си затръгвахме, с него все едно не се познавахме. :( Говорихме си много малко. Той започна да си говори с една моя "приятелка" и дори седнаха един до друг. Тогава вече не издържах и се разплаках. (И се надявам да НЕ е разбрал че съм плакала заради него.) Имам чувството, че той хареста това момиче. Нямам представа защо, но така мисля.
Сега ми е отвратително гадно. (Днес казах на момчето което някога харесвах, че съм влюбена в друг и явно на него му стана неприятно, но и на мен ми беше гадно когато ме разиграваше. :x Все пак е по-добре от колкото само да го лъжа.) А със сегашното момче ... незнам какво ще стане. :( Нямам представа какво мисли за мен. Сигурно си е помислил че съм била пияна. Само че не беше така. :cry: Прекалено много го харесвам. :cry: И вече не знам какво да правя. :cry: Уморих се. :( Станала съм прекалено лесно ранима, а това не е хич хубаво. :( Та вече не знам защо я написах тази тема, но ми стана прекалено тежко и трябваше с някой да споделя, но няма човек на който да се доверя (макар че историята ми е доста съкратена, но по-добре е отколкото да си мълча), а така поне знам че каквото и да кажете не ви познавам и няма да ми пука за каква ще ме помислите.
Исках просто да споделя. Ако някой може да ми помогне ще съм му благодарна, но по-важното е че на мен ми беше нужен отдушник. Задушавах се от всичко това. Поне сега ми е малко по-добре. Благодаря ВИ че отделихте от времето си за да се занимавате с моите проблеми. :-)

5StaR
05-27-2008, 01:45
а на всичкото от горе ме е страх, че започвам да пия твърде много!

Страхът изчезва след достатъчно време усилени тренировки, така че не се безпокой 8-) 8-) 8-) 8-)
Просто се стегни и стига с тия детски глупости.. 8 клас си

Ou7taControL
05-27-2008, 03:19
може би момчето, което харесваш е от тези, на които не им пука за чувствата на другите.. и просто си играе с момичетата.. Трябва да му покажеш че се интересуваш от него, защото той си мисли че сте просто приятели... опитай се да се зближиш с него по някакъв начин... все пак трябва да рискуваш... аз преди време бях като теб.. харесвах дадено момче, на следващия ден друг и така.. ама с времето, годините и опита ще разбереш че не си е струвало да страдаш заради него...

chocoleptic
05-27-2008, 06:57
Намери си трето момче (;

BigFakeSmile
05-27-2008, 08:13
hah :D sqka6 4eta za sebe si (e bez ekskurziqta v turciq) :grin: ne znaeh 4e ima i drugi kato men

angelcheeee_93
05-27-2008, 10:53
ami opitai se da pogovor6 s nego i da izqsnite otno6eniqta si.ako iska6 da si po-spokoina po4ni da govori6 za ekskurziqta i mu kaji,4e ne si bila piqna kogato si legnala do nego.ako ima i toi 4uvstva 6te te razbere,ako se interesuva6 mn ot nego,moje6 da porazpita6 drugi hora ili priqtelite mu dali naistina si haresva drugoto momi4e.kolkoto do biv6iq ti -nqma smisal da mu obra6ta6 vnimanie,ostavi go da strada kakto si stradala ti :)

pet_14
05-27-2008, 11:14
ako toq e nqk1v deto e broikadjiq....Nema smis1l...Opitai se da se sbliji6 s nego...v na4aloto uj priqteli ala bala...to tva priqteli mejdo momi4e i mom4e mnogo trudno se polu4ava,a ako se polu4i 80 % ot tiq priqtelstva prerazstvat v ne6to pove4e...

sexy_eJlz
05-27-2008, 12:20
Да обаче ся като му видях снимката на скайп си е сложил на някакво момиче и пише обичам те и някфи целувки ... :cry: Малии се на такива попадам ... :cry: Той на екскурзията каза нещо, което не можах да разбра, но вече май се сещам какво е имал предвид. Каза: "Всичко което направя на тая екскурзия искам да ми го простиш."
:cry: Охх ... незнам вече ... все пак мерси за отделеното време ...

zorikost90
05-27-2008, 13:56
тази история прилича донякъде на моята :cry: , която вече преодолях :grin:

vvs_go
05-27-2008, 17:25
ne mi se 4ete uspeh

nicolepcd
05-27-2008, 17:35
В началото е точно като мен... изглежда новото училище ни съсипва всичките 8-) Само, че аз не пия, нито пуша... но пък съм много по - различна от това, което бях в 7 клас... :? Тааам... по темата... ами не мисли, че си е помислил нещо лошо за теб, защото не ти е казал нищо, а и не е направил нещо толкова фатално, че да можеш да си го мислиш... Виж как ще се развият нещата, виж дали ще те отбягва... и ако го прави - значи наистина е останал с лошо впечатление от теб :( Дано всичко бъде наред! Успех :)

жУси
05-27-2008, 20:01
мале мале това всичко ми се струва мн объркано

sexy_eJlz
05-29-2008, 15:13
мале мале това всичко ми се струва мн объркано

Ми то си е ... :(

NightGuardian
05-29-2008, 15:22
Още едно доказателсвто ,че гимназията отваря,управя хората! 8-)

MonSitY
05-30-2008, 10:10
съжелявам че ще го кажа така но според мен нямаш шанс с нито един от тях.първият те разиграва и ти си му казала че не го искаш.а за втория има шанс ако си кажеш сичко но това не означава че ще се съберете доколкото разбрах има друга.и трето и най важно за 1 година си се променила коренно разбирам те как се чувстваш най добре се осъзнай и бъди себе си не трябва да подражаваш на другите още повече че те те учат на грешни неща.Успех! :)

Ivalinka
05-30-2008, 12:05
ох,защо всички страдат.... :( не може ли да е по-лесно...

sexy_eJlz
06-30-2008, 22:18
Т0ва е ист0рията ми 0т преди 1 месец и 2/3 седмици... Сегаа ... все 0ще не знам какв0 да павя .. защ0 ли? Защ0т0 .. м0мчет0 0т екскурзиятаа .. п0 едн0 време ми каза че ме харесваа .. пък сега е с друг0т0 м0мичее (а разправяше че са сам0 приятели и не я харесва...) Ааа чувствата ми към нег0 и към друг0т0 м0мче са все така силни ... Мислех си, че съм ги забравилаа .. н00 ...се излъгах .. Сега загубих и двамата ии ... не зная какв0 да правя .. :cry:

Presley
06-30-2008, 22:19
Съдба няма.

gPa3HuTeJl
06-30-2008, 22:28
мале мале това всичко ми се струва мн объркано

..мани мани..

muhlqsal_4orap
06-30-2008, 22:49
Съдба няма.
Не ме отричай, тъп идиот.

butty
07-01-2008, 10:45
хехе май всяко момиче преминава през този етап. Когато влязох в гимназията, много се промених.. и по едно време и аз се оказах в същата ситуация.. харесвах няколко момчета.. излизах с тях на кафе ала бала.. но изведнъж се появи моят човек, който преобърна и промени всичко.. ;) Така че това са просто някакви временни флиртове, няма за какво да се впрягаш толкова

HelSy
07-01-2008, 10:48
всеки минавал през този етап :? глупости :lol: всичко е въпрос на воля .. ако не искаш,кой ще те накара да почнеш да пиеш,пушиш или каквото се сетиш ?!

Obsession
07-01-2008, 11:01
съжелявам че ще го кажа така но според мен нямаш шанс с нито един от тях.първият те разиграва и ти си му казала че не го искаш.а за втория има шанс ако си кажеш сичко но това не означава че ще се съберете доколкото разбрах има друга.и трето и най важно за 1 година си се променила коренно разбирам те как се чувстваш най добре се осъзнай и бъди себе си не трябва да подражаваш на другите още повече че те те учат на грешни неща.Успех! :)
Точно.

Whyniser
07-01-2008, 11:10
съжелявам че ще го кажа така но според мен нямаш шанс с нито един от тях.първият те разиграва и ти си му казала че не го искаш.а за втория има шанс ако си кажеш сичко но това не означава че ще се съберете доколкото разбрах има друга.и трето и най важно за 1 година си се променила коренно разбирам те как се чувстваш най добре се осъзнай и бъди себе си не трябва да подражаваш на другите още повече че те те учат на грешни неща.Успех! :)
Точно.
Абсолютно права!

zaraaa
07-01-2008, 11:29
Qvno popadash vse na nepodxodqshti momcheta, nameri si drugo, s tiq dvamata e qsno, che nishto nqma da stane...Sorry :-) Aiiideee i se stqgai

Whyniser
07-01-2008, 11:33
ne mi se 4ete uspeh
:D

sexy&crazy
07-01-2008, 13:24
мале мале това всичко ми се струва мн объркано

Ми то си е ... :( дали пак не е :grin: :grin:

sexy_eJlz
07-01-2008, 13:48
Ммм ... май-най д0бре ше направя ак0 се 0ткажа и 0т двамата ... :( Сега вече не сме на даскал0 ... да се надяваме че ше ги забравя... :(

slivaka
07-01-2008, 16:29
Щом на другия ден сте си гожорили малко значи те харесва !!Знам го от личен опит и аз така правя !!

Presley
07-01-2008, 16:51
Съдба няма.
Не ме отричай, тъп идиот.
идиотКА