PDA

View Full Version : Ще сЕ Хванат ЛИ ?



pi0neer
05-27-2008, 03:08
Бе Имам да оправям 2 седмици в училище.. имам празна бележка с печат и подпис пробвах да я напиша понеже си мислех че щом пиша грозно може и за доктор да мина... ама кат видях как стана осъзнах че и аз няма да си повярвам даже .. и преминах на план "б" бележка през принтера.. сичко е планирано имам празна бележка на джи пег формат напрайл съм си и печат на фотошопа планирано е и понеже съм с мастиленоструен принтер да го размажа кат излезе се едно е истински ... ще фкарам и некаф подпис... ама ми е чудно дали ще се хванат... даже съм измислил и оправдание че е такава бележката.. понеже четах наскоро че имало проблем с почерка на докторите... ще кажа че съм се лекувал в друг град което е и и истина ама не ми дадоха бележка щот са некфи други доктори дет не са занимават с здравни каси.. и ще кажа там тей работят за да не стават обърквания с почерка.. или някоя друга идея да ми дадете ще бъда много благодарен.. че преди 1 месец бях на съвет едвам с 300 зора ме остайха... не искам да ме изгонят... то цяла година не съм ходил и не съм ги извинявал даже защото съм в спортно училище .. ама се оказа че при над 80 отсъствия земали че исключвали... то смятайте как ги пишат щом за цяла година имам само 80 но... да не земат да ме исключат че нз ко да прая :) благодаря ви предварително :-o

mishok
05-27-2008, 03:31
Ми то попринцип няма да има проблем в смисъл и аз съм давала такава бележка,приемали са я ама са се усещали/нашти даскали са мн пекани/толкова ли не можеш да отидеш и да си вземеш една истинска-->мн по-надеждно е отколкото да рискуваш. :)

petet
05-27-2008, 04:37
+1

Аз имам 166.Ама 90% от тях дет съм бил болен де.Ама като се е налагало ходил съм при личната и си поисквам,с триста зора ми дава ама малко като се полъже става,или пращам баща ми да отиде. :-o
Ааа и понякой път ако ми е давала 3 дена аз или свързавам примерно 13 го правя на 18 или трия датата с гума и пиша по-голяма 8-) :o

pi0neer
05-27-2008, 05:44
да бе и аз съм ги праил тея номера ама ... с задна дата не дават докторите а и личната ми е мноо шибана...

ni_my_gledyi
05-27-2008, 06:35
Ами щом баща ти е ходил да ти взема бележка от личната ти докторка, тогава защо не го накараш тои да ти напише извинителна бележка в която да пише че отсъстваш по семейни причини. :P Аз съм карала моя бащя и той го е правил :) Твоя работа но при мене става :D

petet
05-27-2008, 07:12
Бтв ,нз при вас как е но при ас искат и Амбулаторен лист,че не е фалшива бележката,че номера съвпада с амбуто блаблабла