PDA

View Full Version : Как да си я върна?;[



Dependenta
05-27-2008, 13:19
Преди тя искаше да бъде с мен, а аз се правих на тъпак. Сега нещата се обърнаха. Преди аз не и вдигах телефона когато ми звънеше, сега тя го прави. Смени си скайп-а заради мен, при всеки опит за нормален разговор от моя страна тя се дърпа или само ми мълчи насреща. Сигурен съм, че все още изпитва някакви чувства към мен, просто защото я познавам твърде добре. Някакви предложения какво да правя?

TheMaggie
05-27-2008, 13:20
Да я оставиш на мира,защото очевидно не иска да общува с теб.

VinDiesel
05-27-2008, 13:21
Оставай я спри да й обръщаш внимание и сама ще почне да те търси и тогава скачай в боя :)

fuck_brainpants
05-27-2008, 13:27
Сама ще дойде при теб, ако наистина испитва нещо или това са първите стъпки от разделянето :)

paradiso
05-27-2008, 13:34
malko ste na principa kogato az te tarsih ti ne doide sega kogato ti me tarsish men ne me ebe s men se slu4i ne6to podobno samo 4e az dadoh 6ans na mom4eto nz zn samo 4e 6tom si e smenila skypena4i q ostavi PRAI se malko na nedostapen

Dependenta
05-27-2008, 13:40
Тя не е човек на действията. На нея не и пречи и цял живот да си кара така. Щом на четвъртата година откакто се познаваме ми каза, че е изпитвала нещо към мен от самото начало....

Не съм много сигурен, че цялата работа със спирането да и обръщам внимание ще помогне.

led_i_ogyn
05-27-2008, 13:53
Ако си убеден,че изпитва чувства въпрос на време е да се пречупи.Сега според мене просто се опитва да ти покаже как се е чувствала тя...В крайна сметка ако те харесва ще се прави на интересна още малко време и ще се откаже.А ако не те харесва просто забрави да си я върнеш.

valentinka_1990
05-27-2008, 14:27
Върви и и кажи как се чувстваш и нещо от рода на че си разбрал грешката си и тя би трябвало да спре да се дърпа,но има вероятност примерно да има друг,но ти я познаваш по-добре.

gLoRiOuS_aNGeL
05-27-2008, 14:38
Да се мислил по-рано...Повечето момичета трудно прощават.Ако някой се държи пренебрежително с мен,аз после стигам до крайности,така че мисля,че нямаш шанс...По-добре остави момичето.Имал си шанс,но си го пропуснал.Ти сам си си виновен.

Dependenta
05-27-2008, 15:52
Съжелявам, но оставането на мира не е опция пред мен ;)

Скоро има РД, ще пробвам някаква изненадка там.....

kato` limonche
05-27-2008, 16:08
Съжелявам, но оставането на мира не е опция пред мен ;)

Скоро има РД, ще пробвам някаква изненадка там.....

Скрии се в тортата :P.
Ей, не я оставяй.. разбрал си си грешката, сега ще я накраш да се почувства специална и на нас, момичетата, толкова ни трябва :grin:...

TheMaggie
05-27-2008, 16:09
Съжелявам, но оставането на мира не е опция пред мен ;)

Скоро има РД, ще пробвам някаква изненадка там.....
Давай,успех.Щом искаш да се превърнеш в доасдния идиот,който я преследва. :-D

angelcheeee_93
05-27-2008, 16:12
ami ako ne iska da ob6tuva s teb i ve4e ne te haresva ,ne moje6 da napravi6 ni6to.i da bqga6 sled neq i da ne bqga6 moje bi ve4e e kasno,no ni6to nqma da zagubi6 ako opita6 otnovvo,samo 4e ne stavai banalen :) uspeh ! :)

Dependenta
05-27-2008, 16:18
Съжелявам, но оставането на мира не е опция пред мен ;)

Скоро има РД, ще пробвам някаква изненадка там.....
Давай,успех.Щом искаш да се превърнеш в доасдния идиот,който я преследва. :-DООкей, нека е така. Предпочитам да бъда в ролята на досадният идиот, отколкото да се чудя какво е 'можело' да стане с нея.

angelcheeee_93, никога не е твърде късно ;)

Мерси за постовете на всички.

TheMaggie
05-27-2008, 16:27
Съжелявам, но оставането на мира не е опция пред мен ;)

Скоро има РД, ще пробвам някаква изненадка там.....
Давай,успех.Щом искаш да се превърнеш в доасдния идиот,който я преследва. :-DООкей, нека е така. Предпочитам да бъда в ролята на досадният идиот, отколкото да се чудя какво е 'можело' да стане с нея.

angelcheeee_93, никога не е твърде късно ;)

Мерси за постовете на всички.
Хмм,еми ок.Надявам се да сгреша.Гуд лък. :wink:

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-27-2008, 17:04
И аз да бях на нейно място, и аз не бих ти простила факта, че когато съм показвала симпатии към теб, ти си се държал по шибан начин, а когато съм се уморила да се боря, най-сетне ти е щукнало, че съществувам. Тя иска да те забрави. Затова те избягва. Капиш?

midle
05-27-2008, 17:04
Покажи и че си продължил напред , по голям е шанса да го приеме зле и да се опитва да си те ърне , ако не ... продължи напред :-D

Dependenta
05-27-2008, 17:20
И аз да бях на нейно място, и аз не бих ти простила факта, че когато съм показвала симпатии към теб, ти си се държал по шибан начин, а когато съм се уморила да се боря, най-сетне ти е щукнало, че съществувам. Тя иска да те забрави. Затова те избягва. Капиш?
Едно е да искаш, друго да можеш :)

daisylove
05-27-2008, 19:30
Az sum momi4e no imah i o6te imam su6tiq problem s edno mom4e ot moq klas...vsi4ko be6e dobre i iskahme da sme zaedno posle vsi4ko se promeni zaradi celiq klas koito izbqga a nie ostanahme i posle po4naha da se darujat gadnos men i toi se otdrupna sega otnovo go vijdam 4e iska ne6tata da budat kakto predi...i se drazni kogato spomena nqkoe mom4e ili vidi izpisano ime na nqkoi na moqta tetradka...Spored men sega tq ti go vru6ta ili prosto iska da ti pokaje kato mul4i i ne otgovarq 4e tova koeto si storil ne q interesuva,no az silno sum obedena 4e ne e taka i 4e tq iska da ste zaedno no go krie...pokaji i 4e ti e kofti za tova koeto stava i 4e iska6 da e kakto predi i ako se otdade vuzmojnost si i go kaji ili prosto i go podskaji :) Nadqvam se da sum pomognala :) Uspehi i sledva6t put ne q naranqvai za6toto zn kakvo e :)

жУси
05-27-2008, 19:47
Ако съм на нейно място и аз бих постъпила така :P :P :P

natalitoo
05-27-2008, 19:53
може би си я наранил достатъчно .. и я е страх да не се повтори .. от личен опит ти го казвам :)) ноо все пак Успех :) :) :)

kifla
05-27-2008, 20:02
Сама ще дойде при теб, ако наистина испитва нещо или това са първите стъпки от разделянето :)
+1

Dependenta
06-03-2008, 18:47
Оказахте се прави повечето от тая тема..

UnToUcHeD
06-04-2008, 12:56
амиии знаеш ли какво оставия малко да отдъхне де било и е кофти че си се държал гадно с нея и сега сиг е объркана докажи и че вече не си играеш с нея и те интересува много успех ти желая!!! :) :) :) :) :)

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
06-04-2008, 13:37
"If You love me, leave me alone!" (Kat Deluna - "Love Me, leave me") Ako vniknesh v texta, shte razberesh istinata. :(

Dependenta
06-04-2008, 17:22
Там е въпроса, че не искам да leave. Не я моля да ми прости ли нещо от рода, а да бъда още веднъж, но явно е край. Ако можеше да разбере какво искам, ако можеше да ме изслуша поне..

Затваряйте я тая тема, нема смисъл