PDA

View Full Version : ОСТАВАМ



za6to_vse_na_men;((
05-27-2008, 13:22
Хораааааааааааааа оставам на изпит по Алгебраа лелее незнам какво да правя :cry: даскалката ми написалра 5 двойки в дневника лелее ужас и е казала,че повече няма да ме изпитваа :cry: аз съм в 8 клас за пръв път оставам на изпит,ако наще разберат незнам какво ще се случи с мен :cry: какво да правяя как да я обедя да не ме оставяяяяяяяя :cry: готова съм да ги науча Квадратните Уравнения но не искам да ме оставяяяяяя :cry: моля вии без излишни коментари :cry: някой от вас оставал ли е на изпит в кой клас и как е било :cry: тозно най-важната ми година и няма да ме пусне да минааааааа :cry: имала съм и повече двойки в 6ти клас и пак минах :cry: макар че мяй не бяха написани в дневника :cry:

Loshotia
05-27-2008, 13:27
Много, много, много, много лошо....Ако не успееш да я убедиш отсъствай от часовете до края на годината и по закон ще те оставят на изпит върху материала от втори срок, това е шанс да изкараш някаква оценка. Макар че тя може да каже, че имаш достатъчно оценки, за да те оформи

splendour
05-27-2008, 13:32
Много, много, много, много лошо....Ако не успееш да я убедиш отсъствай от часовете до края на годината и по закон ще те оставят на изпит върху материала от втори срок, това е шанс да изкараш някаква оценка. Макар че тя може да каже, че имаш достатъчно оценки, за да те оформи e taka 6e ide na popravka . samo 4e s ots1stviq

Loshotia
05-27-2008, 13:34
Принципно при 30% оставят на изпит, друг е вече въпросът, че има достатъчно оценки, за да бъде оформен/а. Нищо не пречи да пробва

TheArchEnemy
05-27-2008, 13:35
моли я да те изпитва до последно.ако трябва идвай в други нейни часове или през междучасията.научи си хубаво всички задачи и и кажи,че ще направиш каквото трябва,за да си изкараш хубави оценки.

ANTIHUMAN
05-27-2008, 13:45
Аз оставах на изпит по алгебра и геометрия миналата година / 9 клас/ ,че не успях да я взема юлската ,чак септемврийската успях! Еми задачи като задачи не са трудни ,но на мен един приятел по съдба ми ги реши! Госпожата видя засмя се и така! :grin: В моето даскало за да останеш в същия клас ,трябва да напсуваш учител!

П.П. Трудно е и е гадно.Дано да минеш УСПЕХ! :)

MidnightCreep
05-27-2008, 13:55
Много лошо.
Първо си научи материала и да те изпита за три поне.Друг път ще си знаеш,че е най-добре изобщо да не допускаш тоя момент.
От моя клас имаше оставени точно по алгебра,точно в осми клас и казваха,че задачите са като на контролно,нищо по-трудно.

za6to_vse_na_men;((
05-27-2008, 14:22
какъв е смисала като тя е написала 5 двойки в дневника :cry: даже ме помина като изпитваше другите а на мен ми вика с тебе ще се видим на изпита :cry: аз съм сгрешила на най-лесните неща и чак ся ги осъзнах неискам да оставам наще ще ме побъркат оф и както не ми върви и тая алгебра туко виж останала в същия клас..хора не искам на изпииииииит леле какво да направя за да и покажа че съм научила КВадратните уравненияяяяяя тя е твърдо решена змията за не ме изпитва повече какво да правя :cry: не на всекиго върви алгебрата :cry:

BaBy_bS
05-27-2008, 14:28
и в моя клас едно момиче я бяха оставили по алгебра в 8 клас.ходи малко на уроци,отиди като пичка и написа.взе изпита с 4ка :)

HAGVXSXVH
05-27-2008, 14:28
хах сега г-жата ти е змия..ти си са сетила след 5-тата двойка,че искаш да минеш :? ем или трябва да я убедиш по някакъв начин или лятото си сядаш на дупарата и учиш :x успех дано те пусне :)

za6to_vse_na_men;((
05-27-2008, 14:36
хах сега г-жата ти е змия..ти си са сетила след 5-тата двойка,че искаш да минеш :? ем или трябва да я убедиш по някакъв начин или лятото си сядаш на дупарата и учиш :x успех дано те пусне :) не на всекиго върви алгебрата но нищо не и пречише да ме изпитва още а тя направо ги написа в дневника..светът свърши за мене,всичко свърши,няма за мога и да кандидатсвам..

bug1965
05-27-2008, 14:45
imah poznat koito ostna v 8 klas na popravitelen samo 4e ne po algebra a po geometriq negovoto ne be6e samo zarad 2 no i zarad tfa 4e ne draznal gospojta si i tq napuk polse go ostaila na popravitelen i nakraq toi otide na popravitelen nema6e ni6to stra6no izkaral 4 i taka ..... prosto sega kam kraq pokaji na daskala 4e si zainteresovama pt predmeta (dori i da ne e taka) y4i i pokaji znaniq pred daskalkata :-o :-o a ako moje6 podmaji se otvreme na vreme :D :D :D

HAGVXSXVH
05-27-2008, 14:46
да така е аз не казвам ,че на всеки му върви ,но и аз съм 8 клас и мн добре знам какъв е материала ..и ако искаше можеше да седнеш или да отидеш на един урок и готово 3 :)не знам след 5 двойки какво има да те изпитва,но няма значение :)ами спокойно всяко зло за добро да се надяваме и пак късмет :)

za6to_vse_na_men;((
05-27-2008, 14:51
да така е аз не казвам ,че на всеки му върви ,но и аз съм 8 клас и мн добре знам какъв е материала ..и ако искаше можеше да седнеш или да отидеш на един урок и готово 3 :)не знам след 5 двойки какво има да те изпитва,но няма значение :)ами спокойно всяко зло за добро да се надяваме и пак късмет :) Благодаря ти но вече няма смисъл изгубих всякаква надежда тя няма никога да ме изпита повече освенна изпита а и като е написала 5те двойки в дневника..кога ще кандидатствам като съм на изпит.. :cry: светът се срина за мен,наще ще ме изгонят от вкъщи след което ще кажат че съм боклук и нищо не ставало от мене..точно така ще стане и друг път е ставало нещо подобво а и са ми повтаряли че ще то направят ако остана..колко съм тъпа че им казах че няма да остана по нищо :cry:

Pedigree
05-27-2008, 14:54
Аз бих те оставила на изпит и по български език.

По темата: Щом си ги нашарила толкова двойки, няма как да ги оправиш, краят на годината идва, а ти сега се сещаш. То не става с писане и хленчене по форумите. Сядай и решавай задачи. ;)

za6to_vse_na_men;((
05-27-2008, 14:57
Аз бих те оставила на изпит и по български език.

По темата: Щом си ги нашарила толкова двойки, няма как да ги оправиш, краят на годината идва, а ти сега се сещаш. То не става с писане и хленчене по форумите. Сядай и решавай задачи. ;) Така е прав/а си .решавах задачи МОГА ДА ГИ РЕШАВАМ точно сега успях да услуя къде ми е грешката но вече всичко свърши късно е..

Pedigree
05-27-2008, 14:59
Аз бих те оставила на изпит и по български език.

По темата: Щом си ги нашарила толкова двойки, няма как да ги оправиш, краят на годината идва, а ти сега се сещаш. То не става с писане и хленчене по форумите. Сядай и решавай задачи. ;) Така е прав/а си .решавах задачи МОГА ДА ГИ РЕШАВАМ точно сега успях да услуя къде ми е грешката но вече всичко свърши късно е..
Понасяш си последствията, за да ти е за урок, че трябва да се трудиш през цялата учебна година, а не в последния месец. ;)

za6to_vse_na_men;((
05-27-2008, 15:26
Аз бих те оставила на изпит и по български език.

По темата: Щом си ги нашарила толкова двойки, няма как да ги оправиш, краят на годината идва, а ти сега се сещаш. То не става с писане и хленчене по форумите. Сядай и решавай задачи. ;) Така е прав/а си .решавах задачи МОГА ДА ГИ РЕШАВАМ точно сега успях да услуя къде ми е грешката но вече всичко свърши късно е..
Понасяш си последствията, за да ти е за урок, че трябва да се трудиш през цялата учебна година, а не в последния месец. ;) така е права си но нищо не и пречише да ми даде още един шанс..а сега ще ме преебе на този изпит за 2 седмици цял учебник за 1 месец трябва да го знам..а аз няма да се справя 100% и второ как ще кандидатствам..като ще съм на изпит :( :cry:

petet
05-27-2008, 18:25
Ох и аз съм много зле по математика (ама съм в Математическа Г).Страшно адски трудно ми е.Нишщо не мога да схвана,а слушам много внимателно и се страя.Просто явно това не е предмет за мен...единственият ... :( :o :( :(

Стискам ти най-искренно палци да се оправят нещата около теб

za6to_vse_na_men;((
05-27-2008, 19:28
Благодаря ти,но Няма да се оправят :cry: тя каза че ще се видим на изпита.Аз съм единственното момиче с някакви 3959954 момчета дето са супер гадни и ще седя там 1000 часа :cry: божее как да се избавя от товаааааа не искам да ходя на изпит,искам да ме изпитва до 4ти юни поне..или те до кога изпитват? :cry:

chocoleptic
05-27-2008, 20:18
Благодаря ти,но Няма да се оправят :cry: тя каза че ще се видим на изпита.Аз съм единственното момиче с някакви 3959954 момчета дето са супер гадни и ще седя там 1000 часа :cry: божее как да се избавя от товаааааа не искам да ходя на изпит,искам да ме изпитва до 4ти юни поне..или те до кога изпитват? :cry:
11 юни ..
Според мен имаш шанс за 3-ка ако си научиш и я помолиш да те изпитва всеки ден.Ако трябва някой родител да иде и да и каже , че е важно и ще кандидатстваш и ще се бориш до последно , обаче седни и си научи материала !!

petet
05-27-2008, 20:18
Абе момиче,голяма работа,квоото станало,станало.Подготвяй се за изпита и съм 100% сигурен,че ще го вземеш,няма да се паникьосваш.Тоя "изпит" го приеми като нормално ПОСЛЕДНО контролно,каквото е,без да се паникьосваш.Някой ти се ебава тогава просто едно ГОЛЯМО "ДГД" би свършило работа!
Горе главата!!!

Кучката си е кучка!!!

za6to_vse_na_men;((
05-28-2008, 13:36
Ужас ужаааааас и ще съм сама с някви гадняри :cry: и сигурно няма да си взема изпита :cry: ами дипломата?????След изпита ли я дават..те ще се напълнят всички училища да няма мен да чакат :cry:госпожата каза,че изпита ще е 2 часа ,ама май ще е един месец..........незнам или повече :cry:

BlueCat
05-28-2008, 13:47
8-ми клас не са ли до 30 юни :shock: ? Поне ние бяхме до 30.

Както и да е. Но ако останеш на поправка, май няма да можеш да кандидатсваш, защото няма да имаш все още диплома.

za6to_vse_na_men;((
05-28-2008, 13:55
8-ми клас не са ли до 30 юни :shock: ? Поне ние бяхме до 30.

Както и да е. Но ако останеш на поправка, май няма да можеш да кандидатсваш, защото няма да имаш все още диплома. Точно за това се притеснявам и аз ноо даскалката си каза че съм на изпит леле незнам какво ще правя.. ние на 13ти свършваме :cry:

hgfh
05-28-2008, 13:56
men me sumnqva 4e ei taka iksa da te ostavi ... ne na vseki mu vurvi matematikata i bi trqbvalo da te razbere .. sigorno i pregovarqsh ili bqgash ili neshto takova.. nz ne sam tam i ne moga da kaja no spored men tr da ima druga pri4ina osven dvoikite .. vij sq .. i az sam v takova polojeie imam 3 dvoiki oo algebra i dve troiki po geometriq i nashta g ja iska da me izpita (vupreki 4e shte ostava ot dr klasove na izpit ) zashtoto sum dobra i ne i pravq problemi v 4asovete ponqkoga i durjanieto igrae rolq zatova sedni u4i (kakto az) i ako imash za neshto da i se izvinqvash i kaji i q pomoli i i obqsni situaciqta

za6to_vse_na_men;((
05-28-2008, 14:03
men me sumnqva 4e ei taka iksa da te ostavi ... ne na vseki mu vurvi matematikata i bi trqbvalo da te razbere .. sigorno i pregovarqsh ili bqgash ili neshto takova.. nz ne sam tam i ne moga da kaja no spored men tr da ima druga pri4ina osven dvoikite .. vij sq .. i az sam v takova polojeie imam 3 dvoiki oo algebra i dve troiki po geometriq i nashta g ja iska da me izpita (vupreki 4e shte ostava ot dr klasove na izpit ) zashtoto sum dobra i ne i pravq problemi v 4asovete ponqkoga i durjanieto igrae rolq zatova sedni u4i (kakto az) i ako imash za neshto da i se izvinqvash i kaji i q pomoli i i obqsni situaciqta даже днес изках да ме изпита и тя вика добре но няма смисал,и аз нищо не направих пак :cry: учих много но нищо не направих щото не очаквах да имам Дискриминанта 1ца.. и тя каза че съм си на изпит щото имам 5 двойки а в дневника са писани само 2 двойки..как да я обедя да не ме оставя офф боже..другия пък ще искам пак да ме изпита и ще се справя тоя пъъъъът :x ама тя пак няма да ме пусне да мина без изпит :cry: колко съм тъпа леле мразя се :cry:нигова повече няма да правя така в смисал да не поглеждам материала който ми е бил труден :cry: искам всичко да е както преди без изпити и глупости но тя няма да ме пусне..аз на тези елементарни задачи не се справих пък камоли на изпита офф :cry:дето кой знай колко време ще е..тази година ми беше най-важната но вече е свършено..даже незнам къде ще уча като имам изпит.. :cry:

hgfh
05-28-2008, 14:26
a ne si li se zamislila che samo te zaplashva?! ima oshte vreme do 13 i iskam ot teb s nai golqmoto si nahalstvo da iskash da te izpita nastoqvai nastoqvai ta 4ak svqt da i se vie pokaji i 4e iskash i mojesh da reshavash zada4i i taq neshto ti e hvurlila zub :( kak si po geometriq ?!

za6to_vse_na_men;((
05-28-2008, 16:11
a ne si li se zamislila che samo te zaplashva?! ima oshte vreme do 13 i iskam ot teb s nai golqmoto si nahalstvo da iskash da te izpita nastoqvai nastoqvai ta 4ak svqt da i se vie pokaji i 4e iskash i mojesh da reshavash zada4i i taq neshto ti e hvurlila zub :( kak si po geometriq ?! Нее тя не е такава,всичко си казва направо>.и съм сигурна че няма да успея на изпита при нея :cry: боже толкова ми е трудно :cry: това беше най-важната година в живота ми всичко си отиде на майната си :cry: по геометрия още 1на 3ка и май ще ми остави 3ка

5StaR
05-28-2008, 16:54
Щото си зле, като не учиш така ти се пада. МУАХАХАХАХХЯААХАХАХАХАХМА ХАХУХУАХУАХУАХУАХУ ММАХУАХУАХУАХУАХАХУМ АХАУАХУАХУХУА

bEbsI
05-28-2008, 17:01
Стига си се ОПЛАКВАЛА,всеки си има проблеми,а твойте се решават с едното учене... :?

za6to_vse_na_men;((
05-28-2008, 17:22
така е права си,но просто това Бе.. най-важната година в живота ми,а тя ще я провали а нейния си клас една дето е зле ще мине само щото г-жата и е класна..не се оплаквам просто исках за споделя

Loshotia
05-28-2008, 17:23
А ако отидеш с една бутилка уиски и някакви скъпи бонбони дали ще мине номера?

marilyn
05-28-2008, 17:39
ами виж мила кфо да ти кажа и на мен не ми върви хич математиката (и аз съм 8-ми клас) и имам две двойки по алгебра и една по геометрия. Нз дали ще ме оставят на поправка, но...
Та според мен трябва да започнеш ходиш незабавно на уроци по математика. споко бе ще успееш....само не се самосъжалявай :)

LINKNOT
05-28-2008, 18:04
Горката ... и аз днеска разбрах,че щели да ме оставят на изпит по химия ... :shock: :shock: :shock: Просто не знам какво да кажа. Взех си изпитите след 7-ми клас с оценки над 5.00 и влязох в елитна гимназия,а сега ще оставам на поправка?!?!?!?! :shock: :shock: :shock: На какво ниво съм паднала ... лелеее... Днес се чувствам като пълен боклук и се чудя как можах да го допусна. ](*,) Само дето не разбрах ти сега като си 8. клас за какво кандидатсване питаш? Това след 12.клас ли или след 8. за тези,които в 7. не са? Защото като чета тука,че щяло да има разваляне на дипломи и т.н. нещо доста се поизплаших... Btw аз сега съм 9.клас...

MaxGirl
05-28-2008, 18:16
На мен също не ми върви математиката, но не съм допускала да остана на изпит и поне с 4 съм минавала, но доста труд съм хвърляла.
Виж, можеш да разговаряш с нея, да й кажеш, че това е важна година за теб, която определя бъдещето ти. Ако си и правила нещо, в смисъл да си и отговаряла, де не си внимавала в часовете или с една дума-да си показвала неуважение, незабавно й се извини. Покажи заинтересованост по предмета й. Не смятам, че всичко е загубено.
Успех!

petet
05-28-2008, 21:59
Може и след 8ми клас ама само можеш да кандиатстваш в Техникуми,не в Езикови или някакви по-други.

Сядай,спокойно,учи.Аз имам 2 2 и 1 3 и вярвам,че ще се оправя.Пък и дисциплната ми в НЕЙНИТЕ часове мога да заявя,че е ОТЛИЧНА!

za6to_vse_na_men;((
05-29-2008, 06:21
Горката ... и аз днеска разбрах,че щели да ме оставят на изпит по химия ... :shock: :shock: :shock: Просто не знам какво да кажа. Взех си изпитите след 7-ми клас с оценки над 5.00 и влязох в елитна гимназия,а сега ще оставам на поправка?!?!?!?! :shock: :shock: :shock: На какво ниво съм паднала ... лелеее... Днес се чувствам като пълен боклук и се чудя как можах да го допусна. ](*,) Само дето не разбрах ти сега като си 8. клас за какво кандидатсване питаш? Това след 12.клас ли или след 8. за тези,които в 7. не са? Защото като чета тука,че щяло да има разваляне на дипломи и т.н. нещо доста се поизплаших... Btw аз сега съм 9.клас... Ми за канидадстване в някое наистина хубаво училище :cry: боже дори няма да мога да отида в училище,което най-добрата ми приятелка ще ходи а те гледат оценката и май е с изпити.Боже дори няма да мога да отида в у-ще дето приемат и слаби ученици дето само си подаваш докоментите щото ще е припълнено от ученици 100% :cry: лелее какво ще стане с мене направо нямам думи.Мин.година,мама щото познава една даскалка от ПМГ-то и на мене щото хич не ми върви по матем.щях да следвам информатика там,и даскалката ми даде 2 теми да уча и каза една от двете ще има на изпита а другите учиха по 17 теми.И как съжалявач че не отидооох :x знаех си,че ще успея ест.и ще ме приемат а сега никъде няма да ме приемат :cry: аз съм боклук не ставам за нищо,и преди съм била зле даже по-зле по математика но съм минавала,защо преди не останах а чак сега бе мамка муууу :cry: направо нямам думи

psychopath
05-29-2008, 06:26
еми...има реална заплаха да остана сега :D
ама има оправия..

а при теб си е ебало меча...не знам...

научи ги квадратните все пак де... /най-малкото за изпита ще ти трябват :D /

ResPekT333
05-29-2008, 07:00
Щом вече имаш 5 двойки как искаш да ги оправиш.
Това просто е немислимо....не искам да те отчайвам още повече.Виждам,че ти е гадно,но просто ти сама си си го направила това....
Успех

Bubalcheto
05-29-2008, 07:43
Аз бих те оставила на изпит и по български език.

По темата: Щом си ги нашарила толкова двойки, няма как да ги оправиш, краят на годината идва, а ти сега се сещаш. То не става с писане и хленчене по форумите. Сядай и решавай задачи. ;) Така е прав/а си .решавах задачи МОГА ДА ГИ РЕШАВАМ точно сега успях да услуя къде ми е грешката но вече всичко свърши късно е..
ами отиваш при директорката и казваш :Госпожата му не ме оценява точно.Идва комисия от 5 човека дават ти задачи ако знаеш за повече от 2 типишат изкараната оценка за срока и ти анулират 2ките... при положение че си научила матеряла както казваш

za6to_vse_na_men;((
05-29-2008, 08:10
Щом вече имаш 5 двойки как искаш да ги оправиш.
Това просто е немислимо....не искам да те отчайвам още повече.Виждам,че ти е гадно,но просто ти сама си си го направила това....
Успех Да но в дневника има само 2 нанесени,охх незнам ще се побъркам вече..аз миналия път решавах задачи и и казах,че ги знам а накрая нищоооооооооооооо не направих само щото имаше Дискриминанта 1ца се получи и ме затрудни и по-са ми лесни тези които са цели или там както се казват..примерно дискриминантата да е 64..и се получава 8 щото 8 по 8 е 64..уфф;[ Никова не съм сигурна в себе си все нещо се обърква винаги се съмнявам в себе си..аз съм боклук.Какво остава сега като е направих нищо а на изпита като чели ще направя нещо :cry: там пък съвсем нищо..колкото и съм притеснителна..ама то няма смисъл просто..като няма да мога да кандидатствам..вече живота ми отива на майната си и това е..аз съм си виновна но и тя до няква степен..щото знае колко мога по алгебра..охх;[[/u]

za6to_vse_na_men;((
05-29-2008, 08:16
Вярно ли е,че може да се кандидатсства след 8ми клас ..само че ще пречи ли това че имам изпит?Един фр каза,че не пречело но не мисля така..боже дори няма да си взема дипломата за да ме приберат поне в еадно даскало дето само си подаваш дукоментите..те да няма мен да чакат..то всички към там са се запътили :cry: леле накрая ще пася патките :(

Pedigree
05-29-2008, 08:59
леле накрая ще пася патките :(

Ама ще ги изгубиш, защото няма да можеш да ги преброиш, щом си наквацала матето.

Сега сериозно, не знам дали изпитът ще пречи, но и да не пречи, ще ти гледат оценката по математика, която не е добра. Трябваше по - рано да се сетиш и да седнеш да решаваш, защото вече няма никакво време. Трябва да те изпитва всеки ден и да изкарваш всеки ден добри оценки, за да изкараш повече от двойка, което е доста съмнително, защото зависи от учителя ти. ;)

za6to_vse_na_men;((
05-29-2008, 09:20
леле накрая ще пася патките :(

Ама ще ги изгубиш, защото няма да можеш да ги преброиш, щом си наквацала матето.

Сега сериозно, не знам дали изпитът ще пречи, но и да не пречи, ще ти гледат оценката по математика, която не е добра. Трябваше по - рано да се сетиш и да седнеш да решаваш, защото вече няма никакво време. Трябва да те изпитва всеки ден и да изкарваш всеки ден добри оценки, за да изкараш повече от двойка, което е доста съмнително, защото зависи от учителя ти. ;) Да знам че е така аз съм си виновна но пък тя..на нейния си клас спестява двойките,боже една от нейния клас е много по-зле от мен но пък и постоянно гледа и преписва има там няква тройка..и няма да остане на изпит :x пък ако мен ме хване ако преписвам..директен изпиит..бах мааму..

za6to_vse_na_men;((
05-29-2008, 09:34
А и забравих да допълня,съфорумци,родители те са най-хубавото нещо на тази земя :cry: чак сега осъзнах,че имам най-прекрасните родители :cry: а аз съм ги разочаровала и то много :cry: много ги обичам :cry: а останах ..естественно,че ми се поскараха,но не са ми били.Поскараха ми се съвсем малко и ми отдават своята подкрепа казват ми да не се притеснявам :cry: ох толкова ми е трудно.. :(Немога да повярвам,че вече не съм онова весело и винаги усмихнато момиче,което бях..промених се,толкова ми е мрачен живота все едно..и аз немога да си обясня как се чувствам :cry: преди бях вечно засмяна,където ме видите все съм усмихната а сега..сега се чувствам като боклук даже незнам и аз вече :cry: защо ми е толкова гаднооооо;(

{rozi4ka}
05-29-2008, 10:27
ем учителката може да те мрази и нарочно да го прави

Руби
05-29-2008, 11:05
годината не е свършила...
имаш месец за да докажеш на учителя си или учителката си, че си усвоила материала.
Поговори с учителката си по математика, поискай да ти даде уроци от учебника, които да научиш за да те изпита един-два пъти.
Седни си у вас, решавай малко, прочети какво пише в учебника ( той е за това), повикай някой който разбира математика и решавай. Математиката се разбира само с много много решаване.
В краен случай поискай от родителите си да те пратят на един да частни урока за да ти обяснят материала
Стегни се малко! Стигате с тая любов, че ще си останете като циганите с начално образование :)

Loshotia
05-29-2008, 11:58
До авторката: НЕ СЕ ЯДОСВАЙ ПОВЕЧЕ! Знам, че не ти е безразлично, но недей, опитай се, защото аз от нерви си лепнах болест сега и само нерви и пари хвърляме сега. Щом с вашите нещата са ок, значи всичко е ок. Няма непоправими неща! Едва ли ще тръгнат да ви дават дипломите лятото. На нас дипломите за 8клас чак в 10 ни ги дадоха. Здравето ти е най- важно, всичко друго се оправя, но нервите не се възстановяват. Щом задачите вече ги разбираш и решаваш, значи и поправката ще я вземеш. Но има цял месец до завършването- предостатъчно време, за да обърнеш нещата.

za6to_vse_na_men;((
05-29-2008, 17:12
ние учим до 13ти..

SuNsEt
05-29-2008, 19:01
ние учим до 13ти.. Да,защото 15 се пада неделя.

Ох,не знам какво да ти кажа.Аз пък съм 7 клас и майка ми постоямно ми плямпа на главата за изпитите.Как съм седяла само пред компа и т.н.
Ще те посъветвам това,което и аз слятам да направя.
Пререши най-важните задачи от ЦЯЛАТА година.Ако трябва учи през нощта.Забрави за гаджета,дискотеки или каквото и да е било...Дори и форума.Стегни се.Не губи надежда...

Дано изкараш добра оценка,а аз дано вляза където искам! :)

Seducti0n
05-29-2008, 19:08
Годишеш изпит-като моя днес/тоест на целия материал/.
Друго решение-не виждам.
А и квадратните уравнения са толкова лесни.
Просто помоли някой от класа ти да ти ги обясни.
Научи си формулата за Дискриминанта, х1 и х2 и си готова:)

4eere6ka_kiss
05-29-2008, 19:18
Начи отиваш при даскалката и казваш
Г-жо моля ви сеее трябва да имам поне 3ка обещала съм там на цялата рода че ще завърша ИЗПИТАЙТЕ мЕЕЕ моля да се явя на повишителен изпит (то такъв няма)само да минааа И там редиш 3 реда сополи 3 реда сълзи и така ще стане измисляй си какви ли не простотии и тъй Аре успех :D

Mitio_man
05-30-2008, 12:44
да така е аз не казвам ,че на всеки му върви ,но и аз съм 8 клас и мн добре знам какъв е материала ..и ако искаше можеше да седнеш или да отидеш на един урок и готово 3 :)не знам след 5 двойки какво има да те изпитва,но няма значение :)ами спокойно всяко зло за добро да се надяваме и пак късмет :) Благодаря ти но вече няма смисъл изгубих всякаква надежда тя няма никога да ме изпита повече освенна изпита а и като е написала 5те двойки в дневника..кога ще кандидатствам като съм на изпит.. :cry: светът се срина за мен,наще ще ме изгонят от вкъщи след което ще кажат че съм боклук и нищо не ставало от мене..точно така ще стане и друг път е ставало нещо подобво а и са ми повтаряли че ще то направят ако остана..колко съм тъпа че им казах че няма да остана по нищо :cry:ами с право ще кажат че си боклук.как може толкова да те е мързяло че да са ти писали 5 двойки.това ако не е работа на боклук.трябва да си много зле че да не хванеш поне една тройка.Поне да се беше опитала да слушаш в часовете,но това сте вие младото поколение.Аз също не уча в къщи,но слушам в час и каквото запомня и сега имам 4-ворка.прави си извода,сядай и да учиш и гледай и догодина да стане пак така

koskata91xa
05-30-2008, 14:30
Хъх.. и аз съм на изпити понетей си мисля,по едни специални предмети, и нз какво ли не,абе бая ще са или поне така си мисля,дай боже да се оправя,но напоследак не съм добре с здравето и тей,но ще се оправя :) :-P

m0nItyY
05-30-2008, 14:38
az ostanah minalata godina toest 7 klas po algebra i geometriq i da ti kaja ne be6e tolkova stra6no dori ne be6e stra6no imahme e sedmici p[redi izpita koncultacii tam nau4ih dosta ne6ta ii na izpita bqhme mn hora gospojata be6e mn pekana i kaza da prepisvame ama da ne prekalqvame :D taka 4e spoko predpolagam 4e i ti bi trqbvalo da ima6 konsultacii sedni nau4i tam ne6to kolkot da v1rje6 3 are i uspeh 8)

za6to_vse_na_men;((
05-30-2008, 16:57
учителка, приятелка на мама е говорила с г-жата по математика и е казала че директно оставам на изпит :cry: леле ще умраааааа :cry: ще ме скъса СИГУРНА СЪМ толкова е злобна искам да се гръмна :cry:

m0nItyY
05-30-2008, 17:24
учителка, приятелка на мама е говорила с г-жата по математика и е казала че директно оставам на изпит :cry: леле ще умраааааа :cry: ще ме скъса СИГУРНА СЪМ толкова е злобна искам да се гръмна :cry:

stiga be 4ovek uspokoi se malko bre ne e tolkova trudno vzemi sedni nau4i ne6to to taka k1t sedi6 ni6to nqma da stane spoko :P

Bonbonenata
05-30-2008, 17:45
Какво си седнала да се тръшкаш?
Имам познати, които на 4 поправки щракаха с пръсти и се кефеха! Има едно решение - сядаш и учиш. Решаваш като ненормална. Викаш или някой да ти помогне, или отиваш на уроци, или и двете. Ако не минеш юнската сесия, сядаш и решаваш всички задачи от учебника, взимаш си някакъв приличен сборник... и просто си скъваш гъза от зубкане и септемврийската я зимаш. Писането по форумите не помага.

death_alive
05-30-2008, 18:20
Аз бих те оставила на изпит и по български език.

По темата: Щом си ги нашарила толкова двойки, няма как да ги оправиш, краят на годината идва, а ти сега се сещаш. То не става с писане и хленчене по форумите. Сядай и решавай задачи. ;) ДУХАЙ ГООО,ШИБАНА КУЧКА

Pedigree
05-30-2008, 18:48
Аз бих те оставила на изпит и по български език.

По темата: Щом си ги нашарила толкова двойки, няма как да ги оправиш, краят на годината идва, а ти сега се сещаш. То не става с писане и хленчене по форумите. Сядай и решавай задачи. ;) ДУХАЙ ГООО,ШИБАНА КУЧКА
Кое, въздуха ли? Ми, че аз го вдишвам. :shock:

PeopleAlwaysLeave
05-30-2008, 19:24
учителка, приятелка на мама е говорила с г-жата по математика и е казала че директно оставам на изпит :cry: леле ще умраааааа :cry: ще ме скъса СИГУРНА СЪМ толкова е злобна искам да се гръмна :cry:

Слушай каквд девойке - вместо да седиш и да цивриш из форума по-добре вземи пререши някоя и друга задача от учебника по математика (квадратните уравнения наистина не са толкова сложни-научаваш формулата за Д, х1 и х2, решаваш някоя и друга задачка и си готова). След като е толкова категорична, че ще те остави на изпит - отиваш и го взимаш. Какво си се панирала тука, не е болка за умиране. И ако не спреш да се вживяваш и притесняваш наистина няма да го вземеш.

noseed
05-30-2008, 19:33
учи внимателно и не се спичай много защото като се спичаш става зле

ThunderGoddess
05-31-2008, 17:21
Пхахаххаа. Аз съм коравосърдечна и затова ще ти кажа, че така ти се полага, което е самата истина. Имането на пет двойки далеч не се дължи на това, че не разбираш математиката, а се дължи на факта, че не искаш да я разбереш и искаш да минеш между капките. Дължи се на един невероятен мързел, нехайство и един вид използвачество и в същото време детска наивност. Сигурно си си мислила нещо ор рода на "Чи ко, може да имам и десет двойки в учителския бележник, на тъз не й стиска да ги напише." Е, да, ама не. Всеки учител, който види ученик, който полага поне минимални усилия да разбере нещо, ще го пусне в другия клас. И аз съм зле по математика. Имала съм двойки, но съм се усетила на време и съм ги пиправила, а не съм чакала да се съберат на една купчина и последния месец да се изрежа, че искам да оправям нехайството си за цялата година. Какво ти кандидатстване, уа? Че ти едно просто уравнение не можеш да решиш. Ам като станат с по ти-четири корена къде ще ходиш? У храстите. И пак ще цивриш във форума. Буххахахаааа, не мога ги решъъъъъъъъъ. Ми няма да можеш, естествено.

bulgarcheto
05-31-2008, 17:44
Аз съм минавал със 7 или 8 двойки, написани в дневника ;)

Пък и да останеш на изпит...каза че ще ги научиш => ще си вземеш изпита и пак си айляк ;)

summergir1
05-31-2008, 20:21
започвай уроците и я помоли да те изпита на целия материал

mulgore
05-31-2008, 22:32
Както казаха - приеми изпита,като контролно решаващо годишната ти оценка по алгебра!
Не е толкова трудно!
А и нали твърдиш,че си си научила задачите?За какво толкова хленчиш?
Щяла да бъде сама със момчетата..И какво да няма да те чукат там?
Отиваш,решаваш си задачите и толкова.

А пък и с 5 двойки,трябва да получиш още толкова 3-ки,че едвам да ти остави 3.

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-01-2008, 04:13
добре де не е края на света .. хах в смисъл в Бг това е лошо ама тук като гледам даже е ненормално ако не повториш някои от предметите :shock: :D .. та седни си на дупето щом е решила да те остави сигурно ще те остави.. или пъък поне се помъчи да изкараш някоя оценка с нещо.. пък и спокси имах една фр която нищо ама нищо не разбира от математика оставиха я на изпит и с 0 знания в главата пак мина .. надали ще е толкова сложно :) спокс :Р

za6to_vse_na_men;((
06-01-2008, 08:12
Аз че ще си седна на дупето ще си седна,но майка ми е бясна и иска сега вторник да говори с директора и той да извика госпожата леле ужас..тя колкото ме мрази, ще ме остави в 8ми клас :( оофф аз съм си виновна знам но тя знае какви са ми знанията пф.. :( математиката въобще не ми варви и като видя нещо трудно и направо спирах да се упражнявам.. :(

The_69
06-01-2008, 08:48
При нас класната гледа вс да минем, за да не се срами пред съвета. Значи отиваш с най- миловидното изражение при класната си и и казваш, че учителката по математика се заяжда с теб и не иска да те изпита, а ти толкова мн си учила на последук (и наистина си научи). Класната ще си поговори със ЗМИЯТА , ако е пекана и номерът мое да мине, ама тряя поне 4 или5 да изкараш

gothic_angel
06-01-2008, 11:34
Аз бих те оставила на изпит и по български език.

По темата: Щом си ги нашарила толкова двойки, няма как да ги оправиш, краят на годината идва, а ти сега се сещаш. То не става с писане и хленчене по форумите. Сядай и решавай задачи. ;)
+1

unfaithful1234
06-01-2008, 15:51
Пхахаххаа. Аз съм коравосърдечна и затова ще ти кажа, че така ти се полага, което е самата истина. Имането на пет двойки далеч не се дължи на това, че не разбираш математиката, а се дължи на факта, че не искаш да я разбереш и искаш да минеш между капките. Дължи се на един невероятен мързел, нехайство и един вид използвачество и в същото време детска наивност. Сигурно си си мислила нещо ор рода на "Чи ко, може да имам и десет двойки в учителския бележник, на тъз не й стиска да ги напише." Е, да, ама не. Всеки учител, който види ученик, който полага поне минимални усилия да разбере нещо, ще го пусне в другия клас. И аз съм зле по математика. Имала съм двойки, но съм се усетила на време и съм ги пиправила, а не съм чакала да се съберат на една купчина и последния месец да се изрежа, че искам да оправям нехайството си за цялата година. Какво ти кандидатстване, уа? Че ти едно просто уравнение не можеш да решиш. Ам като станат с по ти-четири корена къде ще ходиш? У храстите. И пак ще цивриш във форума. Буххахахаааа, не мога ги решъъъъъъъъъ. Ми няма да можеш, естествено.
+1111111111111111111111111111111111111111111111111 1111111 :-x

s1NNer
06-01-2008, 16:13
10000000000 % че няма да те остави без причина на поправка ... да ти е гадно ... като не можеш да мислиш и като нямаш никво уважение към по-големи,умни,възпитани и имащи акъл така ти се полага ...

И най-голямата злобарка да ти е по математика ако си си учила или ПОНЕ си седяла във часовете без да говориш тогава нямаше да имаш 5 двойки ..... сега умирай! (Аман от такива пубертети като вас бе деееее*а :-x нямат никакво възпитание и се държат със учителите все едно са им връсници ,а после и шестици ми искат ..)

П.С.: Иии Честит Празник малки и порастнали дечицаааа :P

mulgore
06-01-2008, 20:05
Аз че ще си седна на дупето ще си седна,но майка ми е бясна и иска сега вторник да говори с директора и той да извика госпожата леле ужас..тя колкото ме мрази, ще ме остави в 8ми клас :( оофф аз съм си виновна знам но тя знае какви са ми знанията пф.. :( математиката въобще не ми варви и като видя нещо трудно и направо спирах да се упражнявам.. :(
Не,че българския ти вАрви де..

amazonkata90
06-07-2008, 11:14
Леле, като чета сърцераздирателните ти послания ме напушва адският смях... Сама си си го направила. И сега, вместо да седнеш и две седмици да решаваш задачи като луда, ти седиш и се вайкаш по форумите. Ако очакваш съчувствие, няма да го намериш. Човек каквото сам си направи и Господ не може. Какво им е токова трудно на квадратните? Ами след няколко години ще се молиш само тях да учиш, защото следват ебаси и задачите. Те уравненията не са нищо особено, но ти наистина си за бой. Ако все още имаш време, отиди при учителката, моли я да те изпитва всеки час. А ако не знаеш и не можеш да решиш и задачите за 3 - sorry, aма мястото ти наистина е на поправителния!

Miss_Perfekt
06-07-2008, 12:06
Ал незнам какво да ти кажа не съм оставала моли я моли я един приятел и беше пратил букет със 100 рози и тя не го остави

LovePoisoned
06-07-2008, 16:20
Ал незнам какво да ти кажа не съм оставала моли я моли я един приятел и беше пратил букет със 100 рози и тя не го остави
Странно... Четен брой цветя се дават само за мъртъв човек. (wait) 8-)

hgfh
06-13-2008, 09:24
abe avtorke dnes e 13 ? kvo stana ostana li na izpit ili daskalkata te pusna??????!

kartoffcho
06-13-2008, 10:37
и аз щях да остана обаче ги научих и ми писа 3-ка ся минах 8 клас.. не са биле чак толковаа трудни .. :grin:

haterkata
06-13-2008, 19:31
пхахахах ми да тряя ти е гадно..както на теб така и на всички и щом не си учила си носиш последствията.ние тука не можем да ти помогнем освен да те упрекнем!

StillNoob
06-13-2008, 19:39
Kfo se kosi6 we ? Izpit izpit :P ! V deveti klas za purviq srok imah po 6 predmeta 2-ki za sroka ! Vtoriq srok ostanah na 4 popravki ! Po ruski , psihologiq , INFo praktika i tfa deto se 4ui :P koeto e nai sme6noto 6oto kompa si go razbiram na 6 :D am prosto ne hodeh na 4asove =]

bEbsI
06-13-2008, 20:39
I kakvo nakraq vze li si izpita?

mhmhmhmhm
06-14-2008, 10:39
5 двойки мааааалко трудно се оправят :-D

Muxuto
06-14-2008, 14:22
OMG :x Абе деца вземете се в ръце.Какви изпити какво нещо не е толкова трудно да вържеш 3.Тази година завърших и за 12 години само в 8 клас по геометрия щях да остана,но за 2 седмици седнах и научих всичките простотии ( простотии да,защото КОЙ ПСИХОПАТ ЗА БОГА Е ИЗМИСЛИЛ ГЕОМЕТРИЯТА :-x ) малко се отплеснах... та не ме остави,но това беше много важен урок за мен. "Никога не оставяй днешната работа за утре",защото после е много по-кофти.И спокойно ще го вземеш няма къде да ходиш,щом по-голямата част взехме матурите... :smt006

mumiikataa
06-14-2008, 17:18
Говори с класния да помоли въпросната учителка да не те оставя или отиди в някое междучасие без никой да разбира и я моли да те изпита.Кажи й че ще направиш всичко и т.н.Опитвай.

Puky
06-14-2008, 19:52
Какво да ти кажа "Който каквото си надроби , такова ще сърба " ..
Да си била учела през годината .. а не сега да пинзиш и да криеш от родителите си (които със сигурност трябва да те разберат и да ти помогнат )... :x

hgfh
06-16-2008, 17:04
interesno mi e da razbera kvo stana ama avtorkata nesho ne pishe da no da ne q e ostavila

za6to_vse_na_men;((
07-07-2008, 15:26
Нее не съм останала :) със 3 минах след изпита щото ме остави

vodolei4e_m
07-07-2008, 16:46
Нее не съм останала :) със 3 минах след изпита щото ме остави
i kvo sveta svar6i li... pfff lapeta... vzemete se v race... ne vi vijdam kak 6e se opravqte v jivota.. ne vi ostava mnogo

Fagile
07-07-2008, 19:36
Нее не съм останала :) със 3 минах след изпита щото ме остави
i kvo sveta svar6i li... pfff lapeta... vzemete se v race... ne vi vijdam kak 6e se opravqte v jivota.. ne vi ostava mnogo

за жалост точно тия се оправят

CeSc Fabregas
07-07-2008, 20:21
А и забравих да допълня,съфорумци,родители те са най-хубавото нещо на тази земя :cry: чак сега осъзнах,че имам най-прекрасните родители :cry: а аз съм ги разочаровала и то много :cry: много ги обичам :cry: а останах ..естественно,че ми се поскараха,но не са ми били.Поскараха ми се съвсем малко и ми отдават своята подкрепа казват ми да не се притеснявам :cry: ох толкова ми е трудно.. :(Немога да повярвам,че вече не съм онова весело и винаги усмихнато момиче,което бях..промених се,толкова ми е мрачен живота все едно..и аз немога да си обясня как се чувствам :cry: преди бях вечно засмяна,където ме видите все съм усмихната а сега..сега се чувствам като боклук даже незнам и аз вече :cry: защо ми е толкова гаднооооо;(
и аз такъв бях едно време и като смених училището и станах мрачен и са и аз останах в 9 клас на поправка по География на Английски език и след 2 дена ми е изпита :С Стискайте палци и успех на теб ако не ти е минал изпита :)

Clown
07-07-2008, 21:52
някой знае ли какво става като те оставят без оценка ?

mumiikataa
07-07-2008, 21:56
някой знае ли какво става като те оставят без оценка ?
Оставаш на изпит/Повтаряш годината

smooker4o
07-08-2008, 03:18
:shock: По това как пишеш имам чувството че ще се самоубиеш :shock:
хах тва не е нищо защото ако аз тръгна да разказвам как съм повтарял клас ще паднеш :) и то не кои да е а 5-ти и то само заради един предмет История не че от предмета ..от госпожата ама ся не съжалявам добре че ме остави.. 8)

BeBsItO
07-08-2008, 09:47
Първо -учителят не ти е вино0вен! Не мога да те защитя.....защото има хора дето цяла година учат....и такива който цяла година -БЛЕЯТ.е следкато си беела..... сега не се оплакваи!

пп В Алгебрата и Геометрията няма нищо сложно ако си редовен. Казва ви го човек с профил БЕЛ и История :-D

za6to_vse_na_men;((
07-08-2008, 10:58
Остави ме на изпит по геометрия и алгебра но ги взех с 3 и сега се притеснявам за другото даскало как ще свикна в ново училище с някви надути лигли и тапаци :(

za6to_vse_na_men;((
07-08-2008, 10:58
Остави ме на изпит по геометрия и алгебра но ги взех с 3 и сега се притеснявам за другото даскало как ще свикна в ново училище с някви надути лигли и тапаци :(

za6to_vse_na_men;((
07-08-2008, 10:58
Остави ме на изпит по геометрия и алгебра но ги взех с 3 и сега се притеснявам за другото даскало как ще свикна в ново училище с някви надути лигли и тапаци :(

za6to_vse_na_men;((
07-08-2008, 10:58
Остави ме на изпит по геометрия и алгебра но ги взех с 3 и сега се притеснявам за другото даскало как ще свикна в ново училище с някви надути лигли и тапаци :(

za6to_vse_na_men;((
07-08-2008, 10:58
Остави ме на изпит по геометрия и алгебра но ги взех с 3 и сега се притеснявам за другото даскало как ще свикна в ново училище с някви надути лигли и тапаци :(

za6to_vse_na_men;((
07-08-2008, 10:58
Остави ме на изпит по геометрия и алгебра но ги взех с 3 и сега се притеснявам за другото даскало как ще свикна в ново училище с някви надути лигли и тапаци :(

za6to_vse_na_men;((
07-08-2008, 10:58
Остави ме на изпит по геометрия и алгебра но ги взех с 3 и сега се притеснявам за другото даскало как ще свикна в ново училище с някви надути лигли и тапаци :(

chocoleptic
07-08-2008, 11:03
Остави ме на изпит по геометрия и алгебра но ги взех с 3 и сега се притеснявам за другото даскало как ще свикна в ново училище с някви надути лигли и тапаци :(
От къде знаеш къде ще учиш ?!

za6to_vse_na_men;((
07-08-2008, 12:11
незнам къде ще уча записах се в 2 училища ще видим къде ще ме приемат в което и училище да съм ми е кофти че никой не познавам и имам познати връгове :(

bEbsI
07-08-2008, 12:40
незнам къде ще уча записах се в 2 училища ще видим къде ще ме приемат в което и училище да съм ми е кофти че никой не познавам и имам познати връгове :(

Колкото повече пишеш,толкова по-тъпа ми изглеждаш...

SexY_tAnI
07-08-2008, 12:45
незнам къде ще уча записах се в 2 училища ще видим къде ще ме приемат в което и училище да съм ми е кофти че никой не познавам и имам познати връгове :(

Колкото повече пишеш,толкова по-тъпа ми изглеждаш...
+100000 :razz: :razz: :razz:

Fagile
07-08-2008, 12:46
незнам къде ще уча записах се в 2 училища ще видим къде ще ме приемат в което и училище да съм ми е кофти че никой не познавам и имам познати връгове :(

Значи, ревеш, че няма да се преместиш, ревеш, че ше се преместиш, ама много си ЗЛЕ, скъпа!!!

nefchi_bs
07-09-2008, 13:29
да си учила бре :lol:

InDo
07-23-2008, 13:09
Абе 8 клас да приемем че ти ги е написала ей така без причина във което много се съмнявам покажи какво можеш стегни се ходи на уроци и ще минеш успешно тая година!!!!! :)

Pliok0019
07-23-2008, 16:42
Остави ме на изпит по геометрия и алгебра но ги взех с 3 и сега се притеснявам за другото даскало как ще свикна в ново училище с някви надути лигли и тапаци :(
То и ти си тъпа, ама...

feqta1936
07-23-2008, 16:48
незнам къде ще уча записах се в 2 училища ще видим къде ще ме приемат в което и училище да съм ми е кофти че никой не познавам и имам познати връгове :(

Колкото повече пишеш,толкова по-тъпа ми изглеждаш...
+100000 :razz: :razz: :razz:

Floffy
07-24-2008, 08:07
никой не познавам и имам познати връгове :(

:smt046 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Че как си стигнала до осми клас изобщо. :D

Xelliex*
07-24-2008, 08:17
Оставете момичето малко на мира ..... колкото и да е тъпа или да не е ( не знаем не я познаваме лично ) неина си работа.Но ако погледнем от неина гледна точка да гадно се е получило но не на всеки му върви математиката .Аз лично си признавам че въобще не я харесвам ( нито алгебра нито геометрия ) но има си курсове,уроци даже учителите дават консултации . Просто вече мина няма на къде да ..... просто трябва да си наблегнеш уроците и да учиш . Няма как да стане от писане на коментарчета нито от гледане на ТВ или други подобни . Неприятно е да се преместиш в друго даскало но нямаш избор . Лято е ходи на уроци или на курсове или каквото си избереш , сядаи решаваи задачи ( поне по 60 ЗАДАЧИ НА ДЕН ) и ще видиш че колкото и да не си добра ще има подобрение , а ако няма или не си правила нищо ( не искам да те обидя ) или просто си някакъв страннен случаи при които нищо неможе да се възприеме . Но както казах не може да те съдим не , нито да казваме че си тъпа не те познаваме за да го твърдим . Просто малко трябва да си напрегнеш мозъка и няма да имаш проблем . А и ако не го направиш нз как ще минеш следващите класове . Е УСПЕХ !

love_bites
07-25-2008, 11:24
Виж стегни се и не говори кой е тъп,кой умен,защото така няма да те приемат по-лесно хората....Защото както виждаш и ти си тъпа за някой хора(за мен не си,просто не те познавам),но с тва самочувствие без покритие до никъде няма да я докараш!!! :o

za6to_vse_na_men;((
07-25-2008, 13:26
Абе хора не четете ли че темата ми е стара?Плюс това минах т.е взех си изпитите ;) не ми разправяйте колко съп тъпа бях се отчаяла тогава защоо ми беше за пръв път ;) можете да заключите темата ;)

love_bites
07-25-2008, 13:48
мм то и аз бях на изпит ама не съм се отчайвала нито си била първата нито последната която ще остане :)

Fagile
07-28-2008, 13:08
Абе хора не четете ли че темата ми е стара?Плюс това минах т.е взех си изпитите ;) не ми разправяйте колко съп тъпа бях се отчаяла тогава защоо ми беше за пръв път ;) можете да заключите темата ;)

пак си оставаш ЗЛЕ

geritu
07-28-2008, 13:57
ии мене искаше ме отавят по български ужас беше последната седмица се скъсах от ученее секи ден ме изпитвашее ии казваше че ше ме изпитва още ама си е писала 2 кии в дневника и посе вика не помня от къдее саа бля бля ии с един фр така ни държа до края и маиките ни идваха директорки големо шоу и таа ни даде и конспектаа батии изродаа :-x ама дойде 30 и ни пусна с 300 зора намеса на директорки родители и такаа тва беше в 8 клас запръв път заплашена от изпит :grin:

pam1
07-28-2008, 14:14
незнам къде ще уча записах се в 2 училища ще видим къде ще ме приемат в което и училище да съм ми е кофти че никой не познавам и имам познати връгове :(

Значи, ревеш, че няма да се преместиш, ревеш, че ше се преместиш, ама много си ЗЛЕ, скъпа!!!
+1 :lol: