PDA

View Full Version : Търся момиче от Пловдив или Стара Загора..



PepiDesigns
05-27-2008, 15:27
Значи .. темата е малко сложна.
Преди някой да си направи труда да я заключва , нека прочете историята ми ..

Значи ..
Мъжко съм , на 17 .. тва е ясно.
Още ученик ..

Та , прибирам се днес от училище , с бързия влак .. 13:47 на Гара Искър ..
Но докато го чакам .. Какво виждат очите ми .
Страхотна девойка .. нямам си представа за годините , може би колкото мен .. 1 година по-малка , 1 година по-голяма .. може би 2 .. не знам.

Та .. сигурно се влюбих :oops:

Разбрах , че момичето е или от Пловдив , или от Стара Загора , защото чух като си купува билет , проблема беше , че Вуйчо й беше с нея , и нещо се разговориха , и точно не разбрах за къде пътува ..

Та .. Страаашно ми харесва ..

Тва е Мотива.

А ето и проблема - не я познавам , даже не знам с точност къде живее , и нямах време да я заговоря ..

Като се качихме във влака .. понеже аз се качих най-отзад .. щото малко се отплеснах , докато обикалях по купетата и по вагоните , и най-накрая видях , че е в Първия Вагон , вече беше време да слизам на мойта гара .. и не успях да й кажа нищо ..

Исках да направя един .. мизерен опит , да я заговоря , или де да знам ..
Но уви , не ми стигна времето ..
Мислех да остана още във влака .. после как ще обяснявам на нашите , че съм във Пловдив или някой друг град - не знам ..
Пък и гаранция за успеха ми .. никаква .. по-скоро неуспех.

Това което знам ..

Че момичето се казва Катя може би ..
"Катето" го чух от .. може би сестра й , майка й .. не знам кой го каза , но ставаше въпрос за нея ..
Катя , Катето , и т.н.

Беше облечена в жълта блузка , с черни къси панталонки .. 3/4 може би , с жълта чантичка , като колана й беше бял , със златисто по него ..
Момичето беше .. високо може би около 165-170 .. аз не мога да преценявам хората по ръст ... щот имам "висока" гледна точка.
Косата й беше тъмна .. кестенява , тъмно кафява , със руси кичури ..

Само това знам за нея ..
Нищо повече ..

Теорията ..
Че момичето е било на бал в София .. на някой познат , роднина и т.н.
За това си правя и труда , да пиша по форумите , току виж някой се сети , че това е братовчедка му и т.н. или нещо .. не знам

Сигурно вече съм някакъв психопат във представите ви за човек , но принципно обръщам внимание на детайлите ..

Просто .. бих се задоволил и с това , да си поговоря с момичето , дори по скайп и т.н. ... в смисъл , нищо лошо няма да й направя ..
Ама се влюбих майче , щото ..
Сърцето ми се разтупка бясно , и ме беше яд , че трябва да слизам от Влака ..


Съмнявам се , да има някаква ежеседмична работа в София , но другия вторник ще гледам да съм пак на този влак ..
Защото ако евентуално пътува пак .. тогава ще действам.

Пиша това мнение за да може , всеки който е от Пловдив , и има позната ... Била в София на бал , отговаряща на следното описание и т.н. ... просто да пише ..
Няма значение , има ли си приятел или не , не искам нищо по-сериозно .. в смисъл , не очаквам нищо каквото и да е ..
Но с удоволствие бих се вдигнал , да отида до Пловдив , или Стара Загора , за да пийна едно кафе с момичето ..
Просто .. не знам.

w0sh
05-27-2008, 15:32
Да определено доста си стеснил кръга.

Това не е огромен форум където да пише половин България. Мога си заложа бъбрека, че никой не я познава.

ПП: You are Creepy.

BulgariaZaBulgarite
05-27-2008, 15:32
Удари една злобарка.

SmiLeHappyEnjoyMyPaiN
05-27-2008, 15:35
Да определено доста си стеснил кръга.

Това не е огромен форум където да пише половин България. Мога си заложа бъбрека, че никой не я познава.

ПП: You are Creepy.

на колко си

PepiDesigns
05-27-2008, 15:37
Да определено доста си стеснил кръга.

Това не е огромен форум където да пише половин България. Мога си заложа бъбрека, че никой не я познава.

ПП: You are Creepy.

Това ми го казаха и във Форума на Датата ..
За това пък търся Пловдивски или Старозагорски форум ..

Шанса някой да я познава .. пак има някаква възможност.
Ще стискам палци някога от някъде да се появи нещо .. :oops:

w0sh
05-27-2008, 16:02
Да определено доста си стеснил кръга.

Това не е огромен форум където да пише половин България. Мога си заложа бъбрека, че никой не я познава.

ПП: You are Creepy.

на колко си

19

midle
05-27-2008, 16:21
ще знаеш за друг път да не се притесняваш а да попиташ :)

Ivalinka
05-27-2008, 16:26
е,много ти се радвам...толкова е романтичен отчаяният ти опит да я намериш... :) отчаян,защото едва ли ще стане :(

PepiDesigns
05-27-2008, 16:51
е,много ти се радвам...толкова е романтичен отчаяният ти опит да я намериш... :) отчаян,защото едва ли ще стане :(

Аз съм длъжен да опитам ..
Ама .. никой нищо ..

Иска ми се .. да постигна нещо , нищо, че е малко вероятно ..
Търся игла в Купа сено ... като имам 5 купи сено , в които да търся .. а само 1 игла .. :D

Радвам се , че ми се радваш ..
Мен тва романтиката ми е в кръвта явно :P
Ама .. успех , или неуспех .. така се почва.

donkihot
05-27-2008, 17:02
pomognete na mom4eto...az ne moga da ti pmogna...ama drugite ako mogat da pomagat...wie romantisch

donkihot
05-27-2008, 17:02
pomognete na mom4eto...az ne moga da ti pmogna...ama drugite ako mogat da pomagat...wie romantisch

PepiDesigns
05-27-2008, 18:14
pomognete na mom4eto...az ne moga da ti pmogna...ama drugite ako mogat da pomagat...wie romantisch


Спам , спам :-D

То .. каква помощ ..
Някой да казва някав Форум .. Пловдивски , майна-таун , ала-бала ..
Или старозагорски ..
Почвам да пускам гълъбета с писма :D

btw
http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1619743

Това ми е темата в датата ..
Простоо .. ако някой знае някакъв пловдивски форум или квото и да е , да дава линк ..
Тук или там .. не знам .. ама който каквото знае да дава .
Аз ще си поспамя по "чуждите" форуми.

igoinsane
05-27-2008, 18:20
може би има надежда знай че няма невъзможни неща аз така по подобен начин видях едно момче от пловдив и после случайно бяхме на морето на едно и сащо място и така запознахме се жалко че хоихме само 4-5 дена а и + тва после неможахме да се видим :(

жУси
05-27-2008, 18:21
Интересно . . но мисля че това да намериш момичето е нежъзможно,но хората са казали няма невъзможни неща така че все пак успех

SiNiStEr
05-27-2008, 18:26
Ми виж в някой сайт за запознанства-сладур,имплус,аха и т.н.
Аре успех ;)

Lucho
05-27-2008, 18:28
Т'ва тука да ти прилича на сайт за запознанства ? :x :-x

PepiDesigns
05-27-2008, 18:38
Т'ва тука да ти прилича на сайт за запознанства ? :x :-x

Тва тука да ти прилича на пазара в твойто село ?
Не е поле за изява на спам мнения ..
Можеше и без него.

Относно всички други мнения - ще се разровя по-обстойно ..
Тая някаква надежда ..

Иначе ..
Целта ми беше , ако има абитуриенти или някой познат на момичето ..
Все пак .. има вероятност някой да прочете .. сещате се , трябва да се пробва..
И някой .. да ми помогне ..
Разбирате ли , че ако има човек във форума , то той може сега в този момент с мишката да минава над заглавието на темата , но да го пропусне ..
Ето това се казват някакви минимални шансове , но си струва да се опита.

Lucho
05-27-2008, 18:40
Т'ва тука да ти прилича на сайт за запознанства ? :x :-x
Държа си на думата ! :-P

Така или иначе,търси който ти трябва тук:

www.limpa.bg
www.impulse.bg
www.aha.bg
www.sladur.com

И още много... :razz: :razz: :razz:

SiegHeil
05-27-2008, 18:42
Не мога да ти помогна ама мога да ти кажа евала за опита и продължавай да търсиш ;)

PepiDesigns
05-27-2008, 18:43
Т'ва тука да ти прилича на сайт за запознанства ? :x :-x
Държа си на думата ! :-P

Така или иначе,търси който ти трябва тук:

www.limpa.bg
www.impulse.bg
www.aha.bg
www.sladur.com

И още много... :razz: :razz: :razz:

Добре , радвам се , че си направил труда да събереш 3-4 линка на най-популярните сайтове за запознанства в България ..
А ако не е регистрирана ? :oops: :razz: :D :grin:

@SiegHeil , благодаря ..

tuzaro
05-27-2008, 18:49
я съм от пловдив :grin: :grin: и катя познавам ама неска си беше на даскало 8-)

PepiDesigns
05-27-2008, 19:03
я съм от пловдив :grin: :grin: и катя познавам ама неска си беше на даскало 8-)

Next ..

тази за която говоря .. не е била на училище :D
Поне до .. да кажем сигурно 15:00 не се е вясвала ..
не знам колко време и до къде е пътувала ..
Пуу .. зле съм , трябваше да остана. :oops: :-x

tuzaro
05-27-2008, 19:05
я съм от пловдив :grin: :grin: и катя познавам ама неска си беше на даскало 8-)

Next ..

тази за която говоря .. не е била на училище :D
Поне до .. да кажем сигурно 15:00 не се е вясвала ..
не знам колко време и до къде е пътувала ..
Пуу .. зле съм , трябваше да остана. :oops: :-xтая мойта точно в 15:10 си беше в даскало и то в час щот я гледах от вратата, беше в час по химия 8-)

PepiDesigns
05-27-2008, 20:19
я съм от пловдив :grin: :grin: и катя познавам ама неска си беше на даскало 8-)

Next ..

тази за която говоря .. не е била на училище :D
Поне до .. да кажем сигурно 15:00 не се е вясвала ..
не знам колко време и до къде е пътувала ..
Пуу .. зле съм , трябваше да остана. :oops: :-xтая мойта точно в 15:10 си беше в даскало и то в час щот я гледах от вратата, беше в час по химия 8-)

Показвай снимка , че всичко се подлага на съмнение :oops:

hahavteen
05-27-2008, 21:29
Аааа тва е супер яката тема! :grin: Представяш ли си сега някое момиче да се познае по описанието и да се окаже че и тя те е е забелязала! Почнах мн да си фантазирам ама карай :D Пожелавам ти да се намерите! :grin:

5StaR
05-27-2008, 22:28
я съм от пловдив :grin: :grin: и катя познавам ама неска си беше на даскало 8-)

Next ..

тази за която говоря .. не е била на училище :D
Поне до .. да кажем сигурно 15:00 не се е вясвала ..
не знам колко време и до къде е пътувала ..
Пуу .. зле съм , трябваше да остана. :oops: :-xтая мойта точно в 15:10 си беше в даскало и то в час щот я гледах от вратата, беше в час по химия 8-)

Аз залагам, че е от Б клас... байдъуей и тя е яка 8-) 8-)

пс. ( даже е свалила килца от миналата година и ся е още по-добре )

По темата.. GET A GRIP

BirdsFarm
05-28-2008, 06:17
[b]Значи .. темата е малко сложна.

Не е сложна пич! Като те гледам си на 12-13 - след седмица, като се прибираш пак за Заара ще се влюбиш в друга! Всички сме минавали през тоя тим влюбвания! Ако не беше тъпо гоче, а нормално момче щеше да остане само в чикиите ти - ама ти си губиш времето да пишеш фермани тук! За толкова време да си беше праснал една - щеше да ти мине любовта!

tuzaro
05-28-2008, 06:18
я съм от пловдив :grin: :grin: и катя познавам ама неска си беше на даскало 8-)

Next ..

тази за която говоря .. не е била на училище :D
Поне до .. да кажем сигурно 15:00 не се е вясвала ..
не знам колко време и до къде е пътувала ..
Пуу .. зле съм , трябваше да остана. :oops: :-xтая мойта точно в 15:10 си беше в даскало и то в час щот я гледах от вратата, беше в час по химия 8-)

Аз залагам, че е от Б клас... байдъуей и тя е яка 8-) 8-)

пс. ( даже е свалила килца от миналата година и ся е още по-добре )

По темата.. GET A GRIPОт 9в е :P :P

igoinsane
05-28-2008, 06:20
нямери ли се моми4ето в крайна сметка

PepiDesigns
05-28-2008, 11:00
нямери ли се моми4ето в крайна сметка

Мне .. :(
Но .. ще продължавам търсенето ..



[b]Значи .. темата е малко сложна.

Не е сложна пич! Като те гледам си на 12-13 - след седмица, като се прибираш пак за Заара ще се влюбиш в друга! Всички сме минавали през тоя тим влюбвания! Ако не беше тъпо гоче, а нормално момче щеше да остане само в чикиите ти - ама ти си губиш времето да пишеш фермани тук! За толкова време да си беше праснал една - щеше да ти мине любовта!

Мне .. на 17 съм , даже и ЕГН мога да ти дам , ако искаш може и да се видим , да ми удариш една , след като на теб така ти минава , да видим дали и на мен ще мине ..
Много тъп пост ..
Не се влюбвам ей така , под път и над път .. Всеки ден виждам хубави момичета / жени .. ама не се влюбвам ..
Аз .. ако си харесам някоя , както явно ти си ги харесваш , сигурно ще си удрям по една и ще ми мине .. но в това момиче нещо друго ми направи впечатление .. :oops:
То това не е и точно влюбване ..
В момента просто искам .. да се запозная с това момиче , и .. вътре в мен нещо иска да я поканя на кафе .. и нищо повече .. освен ако не тръгнат нещата по друг начин.

chocoleptic
05-28-2008, 11:05
wow за това могат да се напишат книги или измисли филм ..

PepiDesigns
05-28-2008, 15:28
wow за това могат да се напишат книги или измисли филм ..

А ? :oops:

5StaR
05-28-2008, 16:36
От 9в е :P :P [/b]

Hmmz еми и тая от 10б не е зле все пак :)

TellMeYourName
05-28-2008, 16:46
Пич,успех ти пожелавам. :-D

AnIcHkAtA
05-28-2008, 17:04
Дамм...дано да я намериш...аз имам една приятелка от едно село до Пловдив, обаче май учи в Плд и ше я питам въпреки, че шанса е просто мн мн мн минимален.Наистина е се едно да търсиш игла в купа сено.Дръж ни в течение-ше се радвам наравно с тебе ако се намерите :)

Pliok0019
05-28-2008, 17:34
Наистина ти пожелавам успех. Ще разпитам всичките ми приятели от Пловдив, но шанса е малък. Недей да се отказваш. Още веднъж - от все сърце ти пожелавам успех!

igoinsane
05-28-2008, 18:11
прили4а ли поне малко на това моми4е http://ka7ence70u.aha.bg

igoinsane
05-28-2008, 18:11
нз как да ти помогна прая сичко вазможно

AFT
05-28-2008, 18:14
Аз съм от Пловдив. Само да кажа, че на ден виждам поне по 20 момичета, които изглеждат като "Катето". Съмнява ме да я намериш, ама надеждата умира последна. =0

PepiDesigns
05-28-2008, 20:50
Благодаря ви ..

@ATF , възможно е ..
Наистина такива момичета много , но колко от тях са пътували на 27-ми Май от София до Пловдив/Стара Загора може би ?

@igoinsane , оценявам това , че някой непознат прави нещо такова за мен .. благодаря ..
Малко може би прилича на нея , но мноооогоо малко ..
Благодаря.

@Pliok0019 , малък шанс .. надежди - Големи.
Ще се радвам , дори един човек да разпиташ .. няма значение дали ще знае нещо или не .. Благодаря за подкрепата :)

alaska
05-28-2008, 23:16
pomognete na mom4eto...az ne moga da ti pmogna...ama drugite ako mogat da pomagat...wie romantisch
абе кфо има за помощ т'ва да не е частна детективска агенция???? :smt097
и ква романтика има в т'ва да срещнеш някоя яка пичка в 40 годишен влак :smt102


и к'ви са тия "wie romantich" "pmogna" това е БЪЛГАРСКИ форум и е препоръчително да се пише на кирилица има изключения но дори и да е на латиница поне да е ГРАМОТНО написано
:-o

LetiCherry
05-28-2008, 23:24
Pepi_Designs, ne e po temata ama ti nali si ima6e priqtelka ili nqkude gre6no sum pro4ela?

Ina4e ti jelaq kusmet v turseneto i ne e nevuzmojno da q otkrie6 :) A sledva6tiq put kato ti se slu4i ne6to takova imai smelostta da zagovori6 momi4eto predi da e stanalo prekaleno kusno :)

tuzaro
05-29-2008, 06:51
От 9в е :P :P [/b]

Hmmz еми и тая от 10б не е зле все пак :)аз там не познавам такава, иначе съм бъркал момичето било от 9з 8-) 8-)

blufer_1
05-29-2008, 06:58
звънни на полицията и кажи че си бил с нея и тя е изчезнала опиши я и те ше я намерат :)

PepiDesigns
05-29-2008, 13:37
Pepi_Designs, ne e po temata ama ti nali si ima6e priqtelka ili nqkude gre6no sum pro4ela?

Ina4e ti jelaq kusmet v turseneto i ne e nevuzmojno da q otkrie6 :) A sledva6tiq put kato ti se slu4i ne6to takova imai smelostta da zagovori6 momi4eto predi da e stanalo prekaleno kusno :)

Правилно си го написала в Минало време обаче :)

six_sense
06-21-2008, 17:02
аз съм с тъмно кафява коса и руси кичури, към 165 нагоре 8-) само дет не съм Катя и към пловдив не съм ходила от бая време :D иначе успех :)

MonSitY
06-21-2008, 18:08
еее колко време мина откакто писах последния път.какво стана намери ли го това момиче?

FeelMyPain
06-21-2008, 18:38
Ако я намери, ще е суперско.Толкова много усилия,заслужава си да я намери и поне по едно кафе да изпият.Успех братле :)

cinderella_gugutka
06-21-2008, 18:54
ако тя е твоето моми4е съдбата сиг ще ви срещне отново

AFT
06-21-2008, 20:11
ако тя е твоето моми4е съдбата сиг ще ви срещне отново


Глупости.

LizZz
06-25-2008, 14:34
ако тя е твоето моми4е съдбата сиг ще ви срещне отново


Глупости.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Тая гугуТка ме разбива.. 8-)

s0m30n3
07-14-2008, 13:03
порови се в album.bg там може да я намериш има много хора от стара загора от пловдив не чак толкова :) 8)

black___
07-14-2008, 14:58
finger

S_L_A_D_U_R_K_A
07-14-2008, 15:19
Много готина тема, писали са много песимисти и оптимисти, аз не съм от най-големите оптимиски, но според мен има шанс да е намериш рано или късно! Лично на мен ми се е случвало като мине известно време да срещна същите хора, така че не се отчайвай нали 1 път се живее, при положение, че ти е направила голямо впечатление, нищо не губиш, ако опиташ! Аз съм от Пловдив и всяка една Катя, която познавам ще е питам дали е била на въпросния влак! :)

Fagile
07-14-2008, 15:29
Каквоо стана :)

mysterious93
07-14-2008, 15:52
мхм..момчето така и не писа кво е станало?отказа ли се ?и аз имах подобен случай преди година бях на гарата в шумен и имаше мн сладко момче(още помня как изглеждаше :D )ама..за 1 час така не се усмелих да отида да се запозная с него (може би и защото не бях сама) но както и да е..минало заминало :D

kifla
07-14-2008, 16:40
Евала пич ,дано намериш мацката и да си поговорите поне малко

logarex
07-14-2008, 16:44
Така аз съм от стара загора.... и ми се появиха 1-2 познати който отговарят на 90% от това което каза :D
начи виж в сайта http://bgstar.eu да спомена че 80-90% от Стара Загора имат регистраций вътре ..... айде успех :P

BaiToq
07-14-2008, 18:34
Оня ден я видях на гарата в Две Могили,
пасеше джанки.
Ще я намериш,споко :shock: :lol:

Madn3s5
07-14-2008, 19:06
Наеми детектив монкккккккк :lol: :lol: пффф...

Fagile
07-14-2008, 19:52
Наеми детектив монкккккккк :lol: :lol: пффф...

Колко сме оригинални!

Madn3s5
07-14-2008, 19:58
Наеми детектив монкккккккк :lol: :lol: пффф...

Колко сме оригинални!

нали :wink: :wink:

Remini
07-14-2008, 19:58
Брато мисля че преиграваш.
Не се излагай така.Ако имаш късмет някой ден някой път на някое място можеш да се засечеш с нея...България не е толкoва голяма :D

sladku_bebzi
07-14-2008, 20:45
Той май се отказа :-D

LizZz
07-14-2008, 22:12
Той май се отказа :-D
Не се е отказал.. Просто няма кво друго да направи.. Поне аз не се сещам..

PK
07-14-2008, 22:45
forum.stz-bg.com

plmn
07-14-2008, 22:48
Влез в aha.bg например...Направи си акаунт -> отиди на търсене -> после на разширено търсене -> вкарай всичко, което знаеш за нея (кг, височина, коса, телосложение, град, име) -> пробвай различни комбинации и търси.Почти всички имат аха, така че имаш шанс.

cherinka
07-14-2008, 23:25
Ами, според мен, пиши във форума на Локомотив Пловдив или Ботев Пловдив и също пусни и по една тема във форума на Наполетани и Лаута Хуулс.

Тия пичове може да я знаят.
И аз съм от Пловдив.
И се сещам за доста Катита, запалени по един от тия двата отбора.
Даже се сещам за една катя с тъмна коса и на тва описание, което ти даде..
Пиши ми лично как ти е скайпа, за да ти пиша и да ти дам нейна снимка.
Сещам се за още една Катя, но тя обаче е руса.

PepiDesigns
07-16-2008, 20:47
Ta, дали съм се отказал само Аз си знам ;)

Може да не правя нищо , ама няма как да забравя това :)

В момента .. просто не ми е до това .. не , че ако видя момичето няма да си счупя краката да я настигна и да я питам дали иска да излезнем някъде на Кафе .. ама каква е вероятността ? :)

Не , че нещо , ама аз съм реалист ..

В момента гледам .. да постигна нещо което е реално достижимо ..
За съжаление и това което имам в главата е недостижимо , поради простата причина , че историята е писана , и няма как да се промени ..
Малко хора могат да ме разберат.

Благодаря на всички за коментарите до момента ..

България може да е малка , но има такива дупки в които човек може да се скрие , та не се знае кой е тук и кой не ..

;)

sladku_bebzi
07-16-2008, 20:54
Той май се отказа :-D
Не се е отказал.. Просто няма кво друго да направи.. Поне аз не се сещам..

Просто забелязах, че беше спрял да пише за известно време, за тва го написах.А да пиша нещо по темата няма сми, нито съм от Пловдив или Стара Загора, нито ще видя тва момиче някога.. Освен успех нз кво друго да кажа.