PDA

View Full Version : работа през лятото



pepelq6kaaa
05-27-2008, 17:54
na kolko ste i kak 6te mine lqtoto za vas ???
ako rabotite kade i kakvo ste namerili

summergir1
05-27-2008, 18:28
аз съм си намерила работа като маникюристка във фризиорски салон и ще си работя там, на 17 съм

valentinka_1990
05-27-2008, 18:36
Аз след 2 месеца правя 18 и лятото ще работя на слънчев бряг като контрольор в междуградския и ако мога така да се изразя междукурортния транспорт.С осигурена квартира и само първа смяна.Даже тази седмица ходих и видях офиса на фирмата и квартирата и съм много доволна,а и ще съм с 2 мои приятелки .

justmeandmyself
05-27-2008, 19:41
Аз съм на 14,септември ставам на 15 и това лято ще работя или във завод за мармалади и сладка(Hemaco) или ако не ме вземат ще работя във камион,който разнася безалкохолни и алкохолни напитки.
И на двете места ще сам на 500лева заплата,което мисля,че е добре като за моята възраст :)

cookiee
05-27-2008, 20:02
Ами аз съм на 16 от София ама не знам къде да търся :( ако някой може да ме орянтира на някои места :? много ще съм благодарен

pepelq6kaaa
05-27-2008, 20:21
si4ko jivo e servitiorki ujas tva mi e nai gadnoto

TheSadGirl
05-27-2008, 20:55
si4ko jivo e servitiorki ujas tva mi e nai gadnoto


аз съм сервитьорка :)

Lowrider
05-27-2008, 21:37
А може ли да питам за работа?

Търся си работа за лятото,на 16 съм,имам документ от нотариус с подпис от нашите,че мога да бачкам.здравеняк съм.Умея да работя с Адоуби After Effects и малко със Сони Вегас.Говоря английски с американски акцент.И те така.

Давайте бръже инфо,че парите спешно ми трябват! :shock:

sh3_1s_7h3_0n3
05-27-2008, 21:45
А може ли да питам за работа?

Търся си работа за лятото,на 16 съм,имам документ от нотариус с подпис от нашите,че мога да бачкам.здравеняк съм.Умея да работя с Адоуби After Effects и малко със Сони Вегас.Говоря английски с американски акцент.И те така.

Давайте бръже инфо,че парите спешно ми трябват! :shock:

Е нали се сещаш, че е важно да споменеш от къде си, най-малкото.. Освен т'ва има множество обяви във в-к Позвънете и в интернет... :)

BlueDevil
05-27-2008, 22:14
А може ли да питам за работа?

Търся си работа за лятото,на 16 съм,имам документ от нотариус с подпис от нашите,че мога да бачкам.здравеняк съм.Умея да работя с Адоуби After Effects и малко със Сони Вегас.Говоря английски с американски акцент.И те така.

Давайте бръже инфо,че парите спешно ми трябват! :shock:
Хмм, за другото не знам, ама много здраве да носиш на вашите, ако си мислиш, че ще минеш само с едната бележка от тях за разрешително. В момента си вадя и си е **** мамата колко документи искат. Тъкмо една страница А4, 10-11 бяха някъде, здравна книжка отделно ако трябва.


Сега да си дойдем на думата. Да, ще работя лятото, като сервитьорка в една пицария тук. Живот и здраве понеделник почвам. На 17 съм.

Lowrider
05-27-2008, 22:44
От София съм ! и за предпочитане бих искал да бачкам по морето някъде.

Кежуъл
05-27-2008, 22:56
Oт Бургас съм. Ще слагаме искуствена настилка на мазутския стадион "Лазур". Общо взето един месец, че ореме с багеро и, че земем около 1000 Уева.

sh3_1s_7h3_0n3
05-28-2008, 06:13
От София съм ! и за предпочитане бих искал да бачкам по морето някъде.

пфф, хващащ "Позвънете" и си... оня ден имаше 13страници обяви за работа във/около Варна. Идвай ти, 'щото започнаха да прииждат вече разни китайци и виатнамци. :)

1n5ub0rd1na73
05-28-2008, 06:22
Май пак спасител. :(

Lorein
05-29-2008, 19:20
Еми и аз си търся работа... Товя лято ставам на 16, от Русе съм. Но май и тази година нищо няма да намеря... :(

valentinka_1990
05-29-2008, 19:25
Аз ходих да си проверя работата в Слънчев бряг и мога да ви кажа,че хотелите са нацвъкани един до друг и всеки хотел в момента търси работна ръка,където и да питате,ще намерите.

ArTanDra
05-29-2008, 21:45
Аз ходих да си проверя работата в Слънчев бряг и мога да ви кажа,че хотелите са нацвъкани един до друг и всеки хотел в момента търси работна ръка,където и да питате,ще намерите.

Слабо, слабо... търсят хора, обаче да имат 18 г. , защото на повечето не им се занимава. Дават ти 1 топ документи и трябва да се ходи в инспекцията по труда и така... много малко хотели го правят това (аз нямам 18 г. и знам колко трудно ми беше да намеря работа).. и не си мислете, че по морето взимат милиони !!!


П.С. Ако някой иска да бачка в Слънчев бряг в хотел да пише Л.С. , защото в този, който ще работя май още търсят хора да се попълни бройката за сезона.

Gab3t0o_
06-01-2008, 08:32
емИ аз съм на 15 и в момента си търся работа :( от Варна съм и ако някои има нещо дА казва пЛлСс :( :oops:

valentinka_1990
06-01-2008, 10:28
Защо още от 14-15 годишни започвате да търсите работа,знам че в момента е модерно да работиш и да имаш пари за кафета и дрехи,ама на тази възраст поне мен не ме интересуваха тези неща.Цял живот ще имате време да работите и ще ви писне.Радвайте се докато имате свободата цяло лято да се забавлявате.Аз например ще работя,защото вече имам 18 и се чувствам задължена да помагам вкъщи,а и искам да помогна на майка ми,защото догодина имам бал.Не си пропилявайте времето.Радвайте се на свободните си дни без ограничения и задължения. :)

TikvenaElhichka
06-01-2008, 14:32
Еми и аз си търся работа... Товя лято ставам на 16, от Русе съм. Но май и тази година нищо няма да намеря... :(
Виж в jobs.bg :) Все ще се намери нещо.
Или пробвай като продавачка на сладолед... гледах, че търсеха по едно време до CBA... Иначе по центъра сервитьорка - без връзки - трудничко, но не е мисията невъзможна!
Минах по този път. Правя се на супер чаровно и усмихнато детенце, учтиво, и аха-аха да ми излезе късмета, и точно в този момент като им изтръскам, че нямам 18 и гледай как усмивката отсреща помръква и следва едно: "Съжалявам, но не можем да ви наемем на работа, мрън-мрън.. нам си какво"... Това лято май ще побачкам в софия. Даже съм си набелязала няколко в jobs.bg и се залавям да пиша cv след малко.
Валентинке, замисляла ли си се, че някои под 18 също трябва да помагат вкъщи или поради финансови затруднения сами да си плащат образованието(а.к.а курсовете, щото наш'та система ...)? ;) И че вместо да се шляят безцелно, могат да си оползотворят времето с нещо, което ще им помогне - да се научиш да работиш в екип - безценно качество е, пък и в повечето случаи са млади хора, навлизат в нова среда, нови познанства, нова страна на живота... какво толкова лошо ;)

sladku_bebzi
06-01-2008, 15:38
Ам, а по Сф тея, които раздават листовки къде ходят за да ги наемат на работа.Нз дали обясних правилно ама както и да е :-D

Lorein
06-04-2008, 16:03
Еми и аз си търся работа... Товя лято ставам на 16, от Русе съм. Но май и тази година нищо няма да намеря... :(
Виж в jobs.bg :) Все ще се намери нещо.
Или пробвай като продавачка на сладолед... гледах, че търсеха по едно време до CBA... Иначе по центъра сервитьорка - без връзки - трудничко, но не е мисията невъзможна!
Минах по този път. Правя се на супер чаровно и усмихнато детенце, учтиво, и аха-аха да ми излезе късмета, и точно в този момент като им изтръскам, че нямам 18 и гледай как усмивката отсреща помръква и следва едно: "Съжалявам, но не можем да ви наемем на работа, мрън-мрън.. нам си какво"... Това лято май ще побачкам в софия. Даже съм си набелязала няколко в jobs.bg и се залавям да пиша cv след малко.
Валентинке, замисляла ли си се, че някои под 18 също трябва да помагат вкъщи или поради финансови затруднения сами да си плащат образованието(а.к.а курсовете, щото наш'та система ...)? ;) И че вместо да се шляят безцелно, могат да си оползотворят времето с нещо, което ще им помогне - да се научиш да работиш в екип - безценно качество е, пък и в повечето случаи са млади хора, навлизат в нова среда, нови познанства, нова страна на живота... какво толкова лошо ;)

Мерси :) Проверих в сайта, има 1-2 оферти за сервитьорки, където не пише дали има изисквания за годините... Малко не се виждам като такава, но може и да поразуча още :)

miloto_girl_4e
06-04-2008, 17:20
Ам... търся си работа, да, даже май са намерих, ще е или сервитьорка, или бариста, барманка или в някой супермаркет, но най ми се иска
сервитьорка(падат бая пари) за 1-2 месеца и после август месец да си изхарча парите и да се разбия на морето :)

valentinka_1990
06-04-2008, 19:07
Цинди-Пиндил(мн странно име),замисляла съм се,но впечатленията са ми,че на тази възраст,не ходят да работят,за да помагат вкъщи или за училище,а за да имат пари за дискотечки и парцалки.Много ме е яд като ги видя такива разглезени да се разглезват още повече и си харчи заплатат,без да даде и левче вкъщи,а не осъзнава,че в крайна сметка не си купува вечерята и не си плаща водата и тока,ама си мисли,че е самостоятелна и света е едва ли не в краката и.Знам,че има и изключения,но все пак....

dreme_mi_kopelle
06-04-2008, 20:40
Аз съм на 19 и сега да сварша уч на 30 юни и брат който работи в Бургас ако ми намери работа в строителството отивам веднага-на бащами е намерил май и ся за мене остана-ама пусто му от 15 до 30 юни имаме стаж в шиваческа фирма,дано само да ме земат на работа в бургас че се дъмнявам малко щото съм епилептик дано не чуе дявола-

Ако некой знае работа в Бургас да пишат че си тарся спешно работа та да си изкарам малко кинти.

r3al_l0ff
06-04-2008, 22:55
mmm i az 6te rabotq tfa lqt0 s ena fr v Slun4ev brqg ... na 17 sum... :)) servitiorka ama kfo da se pravi....verno e 4ee malko kofti da slugyva6 na h0rata edin vid ama bes sredno nqam osobeno g0lqm izbor :P ne e zle- na mesec tvurda zaplata okolo 400 lv puk ina4e vs den bak6i6i t.n. :)) parite ne mi trqbvat 4ak tolkova ama po skoro otivam za malko raznoobazie :))

TikvenaElhichka
06-05-2008, 06:42
Lorein, успех! ;)

Валентинке, тук си права. И все пак... 1 разход вкъщи по-малко (; Като знам някои колко харчат за парцали, направо си е живо облекчение за родителите, че временно (поне лятото) не ги крънкат за кинти XD

inloveforever
06-13-2008, 15:40
и аз съм от Русе и в момента си търся работа,но ми трябва почасова понеже искам да почна сега докато съм на даскало,после имам и стаж,като чуят че нямам 18и край,а ги правя септември :-x много гадно и така де,лятото ще работя около месец в Варна,но сега искам нещо тук,примерно раздаване на брошури,но в вестника и нета не намирам таква обява,ако някои знае нещо... :-o

white_chik
06-13-2008, 18:58
Ами още малко и да свършим училище и идва най-хубавият период от годината.За това лято плановете ми са да отида веднъж на море с приятлеи и веднъж с гаджето ми за по 10 дни някъди.Иначе си поработвам отвреме навреме(правя промоции) и най-вече искам да си почина това лято,че другото се очертава досат тежко.На 17 съм.