PDA

View Full Version : Транквиланти



nobody_
05-27-2008, 18:55
Здравейте.
Страдам от силна депресия, породена от дългогодишна провалена връзка. Изключително трудно ми е да го превъзмогна, всичките ми приятели са негови познати и вече нямаме връзка. Чувствам се много самотна, няма с кой да поговоря. Също така не мога да се консултирам с психолог, поради семейни причини, за които няма да обяснявам.
Надявам се, че с времето нещата ще се оправят и ще си намеря нови приятели, но сега в момента ми е изключително тежко, плача постоянно и нямам желание за абсолютно нищо.
Много ми трябва някакъв транквилант. В момента пия мента глог и валеряна, но те са много слаби и за да ми подействат изпивам по 6 (а препоръчителната доза е 3). Чувствам се по-добре след като ги изпия, но ми трябва нещо по-силно.
До колкото разбрах хапчета като валиум и ксанакс се продават само с рецепта. :( Ако някой може да ми каже други, които ще ми дадат без такава или от къде мога да си ги намеря тези, ще съм много благодарна!!!

Mariolcheto
05-27-2008, 19:13
Съжалявам много!Знам как боли от раздялата на една дълга връза.Незнам какво да те посъветвам за лекарства,но просто искам да те успокоя!Сама знаеш,че времето лекува.Излизай с приятели,забавлявай се за да забравиш за това!

nobody_
05-27-2008, 19:16
Съжалявам много!Знам как боли от раздялата на една дълга връза.Незнам какво да те посъветвам за лекарства,но просто искам да те успокоя!Сама знаеш,че времето лекува.Излизай с приятели,забавлявай се за да забравиш за това!
Както казах, в момента нямам приятели, колкото и кофти да звучи.
Мерси иначе за съчувствието.
Интересувам се конкретно от лекарствата.

BAD_KID
05-27-2008, 20:15
Здравей аз знам за едни хапчета обаче не съм мн сигорна че са точно за това значи казват се диаксит взимат се само сутрин за да ти е спокоино през деня можеш да пробваш без рецепта се купуват и доколкото ми е извесно не са вредни за вземане.

nobody_
05-27-2008, 20:31
Здравей аз знам за едни хапчета обаче не съм мн сигорна че са точно за това значи казват се диаксит взимат се само сутрин за да ти е спокоино през деня можеш да пробваш без рецепта се купуват и доколкото ми е извесно не са вредни за вземане.
До колкото знам те се предписват главно на стари хора и имат някои неприятни странични ефекти, като например това, че както успокяват, така и засилват нервните изблици понякога.
Мерси все пак, ще потърся още за тези хапчета.

BAD_KID
05-27-2008, 20:37
Ами не мисля че имат странични ефекти защото майка ми ги пие и няма никакви отклонения те са просто за да ти е спокоино а майка ми ги пие за сърцето защото понякога някакси и прескача от притеснения и такива работи та ти казвам със сигорност че няма проблеми.