PDA

View Full Version : Искам той да ми бъде първия



b0nb0nka
05-27-2008, 18:14
Эдравейте.
Някъде май имаше подобна тема,но не е същата,эатова моля не эаключвайте темата ми,эащото се намирам в доста странно положение и имам нужда от съвет.Това е нещо,эа което не мога да кажа на приятелките си,эащото те поэнават тоэи човек и ми е някак неудобно...энам ли,както и да е.Ето го е проблема.Първо ще эапочна с това,че съв девствена.На 17 години съм.Не ми пука,че съм девствена,нито пък се гордея.Все ми е едно.В това няма правила.Когато го поискаш и си готов-тогава.Е,май съм готова.Всъщност не май.Готова съм.Но не с кого да е.Мисля,че намерих човека,който бих желала да бъде първия мъж ,с който ще имам полов контакт.Но тук вече идва сложното.Энам,че ще получа много упреци от вас,но повярвайте ми аэ чувствам така нещата,така че това е най-важното.Е,ще опитам да ви обясня накратко как стоят нещата.С въпросния човек се поэнаваме от скоро.Но пък го чувствам ужасно блиэък.И е 100% човек на място.Интелигентен е ,симпатяга...абе доста ми допада.А и по-важното е ,че ме привлича ужасно много-фиэически.Не энам дали желая да имаме връэка,но ме привлича много сексуално.А и както споменах -наистина е човек на място,точен е.Ето го и проблема,досещате се....не энам как да му го кажа.мам му огромно доверие.Но не энам как ще реагира...не искам отношенията ни да се съсипят,ако му го кажа.Пък и съм змалко притеснителна на тея теми,особено пък в случая,эащото това е нещо сериоэно...не энам как да му го кажа,да му кажа ли иэобщо?Эа пръв път се чувствам готова,искам го,привлича ме,вярвам му...странно е ,наистина странно.Моля ви,дайте ми сериоэни съвети.Благодаря ви много!
П.С:След няколко дни с него ще се видим... :(
П.С 2: Май една приятелка ще иэлеэе права,хем е само страничен наблюдател...твърди,че аэ говоря влюбено эа него...добре ,де :oops:

LiloTa
05-27-2008, 18:18
а той към тебе показва ли някаква заинтересованост?

samonervi
05-27-2008, 18:21
Хубаво де,ти си влюбена,искаш секс..а той?На колко години е?Ти на колко си?Има ли той чувства към теб?

05-27-2008, 18:25
ми виж по държанието му,ако почувстваш че той изпитва същото привличане каквото ти към него,директно му кажи,ако ли не..флиртувай с него,докато не бъде твой!не се отказвай! :)

b0nb0nka
05-27-2008, 18:27
Ами отношенията ни са приятелски.Не е покаэвал да има нещо повече.Аэ също все още не съм му покаэала по никакъв начин.А той е по-голям.Но това няма эначение.И спокойно,не тръгвайте да критикувате,не е някой 30-годишен :)
Мерси на теэи,които писаха.

05-27-2008, 18:28
еми зарибявай го там,флиртувай с него,ако не ти отвърне или продължаваш или няма смисъл :)

Chacho
05-27-2008, 18:50
Ами щом казваш, че е човек на място, че му имаш доверие и че те привлича сексуално си правя следния извод - или не го привличаш или е много добър сваляч. Както и да е, има шанс да е първото, така че се постарай преди да му го изтърсиш да му спечелиш вниманието. Трябва да има сексуално напрежение между вас, иначе колкото и да си се доверявате ще му дойде като гръм от ясно небе. Вмятай по често в темите ви на разговор секса и ги свързвай с теб и него. Няколко дни след като направиш това мисля, че ще забравиш за "как да му го кажа". Или ще се подразбере или няма да се притесняваш да му го кажеш и начина по който ще му го предложиш ще дойде отвътре.
Другия вариянт е да не играеш на сигурно. Отиваш и казваш "Пешо аре да се оправим" и ако откаже.. next.

ПП:Приятелката ти сигурно е права.Привличането не е избор ;)

valentinka_1990
05-27-2008, 18:51
Щом си готова няма нищо лошо.Просто му го покажи,няма да е интересно,ако му кажеш какво искаш от него.Не пишеш като някоя кифла,което означава че разсъждаваш добре за възрастта си,значи знаеш какво искаш.Успех :)

Hrdcore`Lady
05-27-2008, 19:02
Или много те харесва и иска нещата да станат сериозни без да бързате, или точно обратното-чувствата му са само приятелски. Ако наистина много го харесваш, то си личи и той би трябвало да разбере. Ти също се опитай да разбереш по държанието му какво изпитва. Говорете си за гаджета. От реакцията му трябва да разбереш дали ще потръгнат нещата.

kalokairi
05-27-2008, 19:07
абе просто му кажи какво чувстваш и какво искаш, нищо няма да загубиш

FantaMen
05-27-2008, 20:08
Подходи по бавно.Говорете повече за секс и такива неща.Полека щото ако му го изтещиш изведнъж може да те помисли за някоя която прави секс с всеки срещнат.Чрез малко намеци той ще се усети и той ще ти предложи.Просто му покажи че го искаш!! Успех 8)

<-ChelseA->
05-27-2008, 21:16
Абе един живот живеем!Кажи му го.Стига сте се суетили.По-добре е като пискуваш,хев ще ти е по-вълнуваш животеца,хем ако успееш ще се чувстваш удовлетворена от себе си.Кажи му,вместо да аналиэираш ситуацията..

b0nb0nka
05-28-2008, 16:57
Ами,благодаря ви эа отговорите.
Ако още някой иска,нека си каже мнението. : - )

Kanela
05-28-2008, 17:16
Хм аз ще ти нахвърлям някои мисли,защото не мога да формулирам точен отговор.Ти си вади изводите от тях.
1.Чисто приятелство между момче и момиче няма!(освен ако не са брат и сестра или някакви кръвни роднини или единия е хомосексуален или са в детските години)
2.Секс без любов няма нищо общо със секс със чувства(това не го знам от личен опит,а и не искам,но мои приятелки се кълнат,че е истина).Т.е. хубаво е наистина да има нещо специално между вас,да не е просто физическо привличане..Но това си е изцяло личен избор все пак 8)
3.Влюбеният човек често се вкарва в илюзии - увери се,че и той има нещо.Не може просто да му изтърсиш,че искаш да те... ч*ка..(сори ама така си е).Ще те помисли за лека!
внимавай...действай разумно

x3eme
05-28-2008, 17:35
[quote="b0nb0nka"]Эдравейте.
Някъде май имаше подобна тема,но не е същата,эатова моля не эаключвайте темата ми,эащото се намирам в доста странно положение и имам нужда от съвет.Това е нещо,эа което не мога да кажа на приятелките си,эащото те поэнават тоэи човек и ми е някак неудобно...энам ли,както и да е.Ето го е проблема.Първо ще эапочна с това,че съв девствена.На 17 години съм.Не ми пука,че съм девствена,нито пък се гордея.Все ми е едно.В това няма правила.Когато го поискаш и си готов-тогава.Е,май съм готова.Всъщност не май.Готова съм.Но не с кого да е.Мисля,че намерих човека,който бих желала да бъде първия мъж ,с който ще имам полов контакт.Но тук вече идва сложното.Энам,че ще получа много упреци от вас,но повярвайте ми аэ чувствам така нещата,така че това е най-важното.Е,ще опитам да ви обясня накратко как стоят нещата.С въпросния човек се поэнаваме от скоро.Но пък го чувствам ужасно блиэък.И е 100% човек на място.Интелигентен е ,симпатяга...абе доста ми допада.А и по-важното е ,че ме привлича ужасно много-фиэически.Не энам дали желая да имаме връэка,но ме привлича много сексуално.А и както споменах -наистина е човек на място,точен е.Ето го и проблема,досещате се....не энам как да му го кажа.мам му огромно доверие.Но не энам как ще реагира...не искам отношенията ни да се съсипят,ако му го кажа.Пък и съм змалко притеснителна на тея теми,особено пък в случая,эащото това е нещо сериоэно...не энам как да му го кажа,да му кажа ли иэобщо?Эа пръв път се чувствам готова,искам го,привлича ме,вярвам му...странно е ,наистина странно.Моля ви,дайте ми сериоэни съвети.Благодаря ви много!
П.С:След няколко дни с него ще се видим... :(
П.С 2: Май една приятелка ще иэлеэе права,хем е само страничен наблюдател...твърди,че аэ говоря влюбено эа него...добре ,де :oops:[/qu

6tom se 4ustva6 gotova sednete edin den edin do drug i mi kaji tova koeto ni napisa tuk vuv foruma :)