PDA

View Full Version : Масонство



NaughtyWhisper
05-27-2008, 20:20
Масонство и има ли то почва у нас? Кажете си мнението.

teen-age-R
05-27-2008, 20:36
kvo e tva?

meni18
05-27-2008, 21:02
Ами дори до сега да го е нямало,усещам как ни завличат и нас в играта :o Абсолютно смятам,че масонството има почва в нашата родина.

blufer_1
05-27-2008, 21:20
Е много ясно че има почва те поне половината ни политици са масони Гошо Парванов също :) те контролират света :)

Diam0nD
05-28-2008, 06:49
hahahaha go6o she vlade sveta drug pyt ..... :grin: :grin: :grin: :razz: :lol:

izzy
05-28-2008, 09:21
kakvo masonstvo kakvi 5 leva be hora, prekaleno mnogo filmi gledate i pravite prostite problemi izklu4itelno slojni i zadulbo4eni. vse trqbva da ima nqkva konspiraciq, to ina4e nqma da e interesno...

believe_dat
05-28-2008, 12:30
Брат,масонството има почва навсякаде.Прочетете малко за свитъците на Сионските мъдреци и ще разберете за какво става въпрос.

badju1
05-28-2008, 14:28
Брат,масонството има почва навсякаде.Прочетете малко за свитъците на Сионските мъдреци и ще разберете за какво става въпрос.
добре дори и така да е
кажи ми кво те боли кура а ?

NaughtyWhisper
05-28-2008, 18:24
Дочувам че там членуват изключително влиятелни хора.
Чел съм че задължават своите членове да бъдат толерантни към всичките вероизповедания.
Може ли някой да ми каже дали това е истина?

NaughtyWhisper
05-28-2008, 18:27
Брат,масонството има почва навсякаде.Прочетете малко за свитъците на Сионските мъдреци и ще разберете за какво става въпрос.

Доколкото знам, протоколите на "Мъдреците от Сион" са станали достъпни за нормалните хора благодарение на руският евреин Гинсбърг?
Там пише нещо от рода на:
Корумпирайте политиците
Овладейте медийте
Съсипете образованието

И доколкото знам, тези мъдреци от Сион са висши еврейски равини, които нямат нищо общо с масонството.

Не Знаех АнтиСпам Въпроса
05-28-2008, 18:53
Кирооо друга работа нямаш ли си? :shock:

NaughtyWhisper
05-28-2008, 18:59
Брат,масонството има почва навсякаде.Прочетете малко за свитъците на Сионските мъдреци и ще разберете за какво става въпрос.

Доколкото знам, протоколите на "Мъдреците от Сион" са станали достъпни за нормалните хора благодарение на руският евреин Гинсбърг?
Там пише нещо от рода на:
Корумпирайте политиците
Овладейте медийте
Съсипете образованието

И доколкото знам, тези мъдреци от Сион са висши еврейски равини, които нямат нищо общо с масонството.В този ред на мисли ти препоръчвам книгата на Никола М. Николов "Тайните протоколи" !!!


В момента чета "Тайната история на Гестапо". Фен съм на Федмаршал-Ото Скорцени.

believe_dat
05-28-2008, 19:14
badju1,кво да ти кажа не ме боли чак толкова много защото този не ми пречи да сбъдвам мечтите си или пък да постигам свойте си нормални човешки,средностатически цели.Като анализирам това което съм чел евреите по-скоро целят да осъщесвят контрол над колективното общесвено мислене,а не над отделната личност.Наистина не ме боли много и не ме ебе за тия евреи то така или иначи все някой ни управлява.

believe_dat
05-28-2008, 20:30
"И доколкото знам, тези мъдреци от Сион са висши еврейски равини, които нямат нищо общо с масонството." NaughtyWhisper,може и да греша но според мен за да присъединят повече заможни и влиятелни(под заможни и влиятелни разбирай милиардери,президенти и тем подобни) хора към себе си еврейте са създали тези масонски общества.И да отговоря на въпроса ти какви хора са масони:САЩ са имали някаде 43 президента (горе долу толкова май бяха)и 25 от тях са масони(мога да ти ги кажа поименно )Б.Клинтън и Д.Буш също са масони,също така масони са били: Артър Конан Дойл,Хенри Форд,Лорънс Белл,Наполеон Бонапарт и четирите му братя,Уинстън Чърчил,Симон Боливар,Николо Макиавели за него не съм мн сигурен,Ниил Армстронг,Ед Олдрин,дузина английски и дузина руски крале и царе,както и още много други политически и световни лидери, а да не забравя и човека когото наричат "бащата на телевизията"David Sarnoff и тетака.Това са само НЯКОИ факти.Аз лично за себе си мисля че има НЕЩО КАТО евреиски заговор.И нещо извън темата да сте чували нещо за Digital Angel.Ама живеите си живота не се притеснявайте за таквиз работи :P

blufer_1
05-28-2008, 22:03
а бе как може да не ви боли че те владеят целия свят

izzy
05-29-2008, 02:17
а бе как може да не ви боли че те владеят целия свят

q kaji spored tebe koi trqbva da vladee sveta i kakvo 6te e perfektnoto razpredelenie na vlast v globalen ma6tab.

kristo
05-29-2008, 13:32
и масонството, и ционизма са отрочета на талмудизма...

BirdsFarm
05-29-2008, 16:14
Масонство и има ли то почва у нас? Кажете си мнението.
Да се занимаваш с масонството е характерно за безделници... Нямате ли си друга работа, младежи?

NaughtyWhisper
05-30-2008, 21:03
Масонство и има ли то почва у нас? Кажете си мнението.
Да се занимаваш с масонството е характерно за безделници... Нямате ли си друга работа, младежи?

Виждам че си запознат. Би ли ми обяснил тогава , защо Хитлер е членувал в тайното окултно общество Туле?

lsd43
05-31-2008, 22:39
Масоните и илюминатите са навсякъде ,няма страна в която да няма тхни агенти -ЦРУ,КГБ,ДС и всички тези организации са контролирани от масоните,тези изроди имат власт над всекиго и контролират хората чрез светската и религиозната си власт .

NaughtyWhisper
06-01-2008, 19:50
Когато имаш свободно време и застанеш срещу старият партиен дом, ще видиш една идеална, като симетрия, сграда под формата на трапец.
СОЦ ръководителите на България са се опитали да построят точно копие на Соломоновият храм - символ на световното масонство. През 18 век, официалното обращение между масоните е било "другарю"...
Въпрос: според вас дали социализмът е създаден от масонският елит?

kristo
06-10-2008, 20:37
Преди 1-2 години ми беше много интересно да чета за масонство, ционизъм и като цяло за световната конспирация. И определено има доста истина в твърдението за съществуване на световна конспирация, но има и много преувеличавания. Във всеки случай това да се владее света не става току-така и каквото и да се говори, не могат да ме убедят, че въпросните конспиратори владеели света. Може да имат много власт, ама цялата власт я нямат и няма как да я имат.

Valentin123
06-10-2008, 21:18
Преди 1-2 години ми беше много интересно да чета за масонство, ционизъм и като цяло за световната конспирация. И определено има доста истина в твърдението за съществуване на световна конспирация, но има и много преувеличавания. Във всеки случай това да се владее света не става току-така и каквото и да се говори, не могат да ме убедят, че въпросните конспиратори владеели света. Може да имат много власт, ама цялата власт я нямат и няма как да я имат.
Знам,че голяма част от ръководителите на ВМРО на времето са били масони.Иначе баща ми беше за 2 месеца член на лайънс клуб,но не е нищо особено.Цялата тази олелия ,че били "корена на злото" е смешна.

izzy
06-11-2008, 01:18
purvo vizantiicite vinovni, sled tova turcite, sled tova ciganite, posle stanaha evreite, sled tqh komunistite a sega masonite...s neturpenie o4akvam da obvinite bezdomnite ku4eta za mizerniq si jivot.

diver
06-11-2008, 01:43
purvo vizantiicite vinovni, sled tova turcite, sled tova ciganite, posle stanaha evreite, sled tqh komunistite a sega masonite...s neturpenie o4akvam da obvinite bezdomnite ku4eta za mizerniq si jivot.

8-)

kristo
06-11-2008, 09:31
Преди 1-2 години ми беше много интересно да чета за масонство, ционизъм и като цяло за световната конспирация. И определено има доста истина в твърдението за съществуване на световна конспирация, но има и много преувеличавания. Във всеки случай това да се владее света не става току-така и каквото и да се говори, не могат да ме убедят, че въпросните конспиратори владеели света. Може да имат много власт, ама цялата власт я нямат и няма как да я имат.
Знам,че голяма част от ръководителите на ВМРО на времето са били масони.Иначе баща ми беше за 2 месеца член на лайънс клуб,но не е нищо особено.Цялата тази олелия ,че били "корена на злото" е смешна.
За този лайънс клуб даже не бях и чувал, а дали е масонска ложа пък изобщо си нямам представа. В крайна сметка съм съгласен, че тези, които си търсят оправдание за това-онова, набеждават за всичко лошо в България масони, внедрени ционистки агенти и компания, за да снемат отговорността от себе си. Не, че не вярвам в съществуването на някаква конспирация, но тези твърдения са твърде преувеличени и не могат да се докажат на 100%. Във всеки случай, ако българите се обединим, мисля, че няма кой да ни спре да си оправим държавата и да заживеем добре. Разбира се затова се иска и доста бачкане, а в последните 40-50 години живеем на принципа "ние ги лъжем, че работим, те ни лъжат, че ни плащат". Що се отнася за масоните във ВМРО, знам, че такива са били Даме Груев, генерал Протогеров и Кирил Пърличев, за други не съм чувал, но може би има. Иначе има още доста български революционери, които са били масони, като Ангел Кънчев например, Никола Обретенов, Георги Бенковски също и не на последно място Захари Стоянов, но това няма никакво значение, като се има предвид това колко велики българи са и как са си давали живота за свободата на родината. Така че масони или не, това не ги прави по-малко велики български патриоти и революционери, готови да се борят за свободата с цената на живота си.