PDA

View Full Version : Хранене



LostInMe
05-27-2008, 19:52
Как трябва да се храня , че да подържам някакъв спортен вид.. всмисъл след като тренирам и после да знам какво да ям , а не след тренировка и Хоп пак да си върна калориите , че и да ги прехвърля стократно :) Тряя ми някаква програма... не искам диета или нещо подобно за отслабване .. искам някаква програма + подходящи тренировки :)

мерси предварително 8)
Между другото съм на 14 да знаете ако има някакво значение това и съм Момче 8)

mysterious93
05-27-2008, 20:13
Ами не искаш разни диети...мои приятели момчета ходят на фитнес или спортуват и това е ..ядат каквото искат без мн мн да се ограничават..но все пак не се нахвърлят на много много мазно,а пък и ти каквото ядеш нали на следващата тренировка ще го изгориш :-o

plamka
05-27-2008, 20:17
Яж протеини. Месо, яйца, млечни продукти и т.н. Доколкото знам в праховете, които се разтварят и се пият ( нз как се казват... тея които мъцете ги пият като ходят на фитнес ) има яйчно нещо си и много протеини. :D

MidnightCreep
05-28-2008, 10:47
Омръзна ми вече,бе хора.В сайтовете за фитнес са много,много по-грамотни.Прахове ще пие,да се натрови....
След тренировка един банан ти е стига,два часа след тренировка пуешки гърди със салата и няколко маслини или друга белтъчна храна със зеленчук.

И в мазното няма нищо лошо,човекът се нуждае от полезни мазнини,хората слабеят с ВМ диета,аман от глупости.

Carmen_Kass
05-28-2008, 13:41
Омръзна ми вече,бе хора.В сайтовете за фитнес са много,много по-грамотни.Прахове ще пие,да се натрови....
След тренировка един банан ти е стига,два часа след тренировка пуешки гърди със салата и няколко маслини или друга белтъчна храна със зеленчук.

И в мазното няма нищо лошо,човекът се нуждае от полезни мазнини,хората слабеят с ВМ диета,аман от глупости.

+1

Loshotia
05-28-2008, 14:05
Най- добре инструктурът да ти изготви хранителен режим