PDA

View Full Version : ФДТ или коректор за пъпки ?



PerfectStrang3r
05-27-2008, 21:07
Абе тука една приятелка ме изяде да ви питам.. какво да използва ако желае да поприкрие някоя и друга пъпка и да си изглежда естествено.. дали коректор за пъпки е по - добре или фдт ? И за какви пари става въпрос ?

Seducti0n
05-27-2008, 21:34
Коректорите се ползват точно с тази цел-ако брой на пъпчиците и несъвършенствата е минимален.
ФДТ-Вече се покрива цялото личице/предпочитан от мен/.
Цените са различни, в зависимост от марката на продукта. :)

kelcie
05-28-2008, 03:39
ами зависи какви пъпчици, ако са акне кажи и просто да си купи козметика която прочиства акне и и кажи да си мие лицето сутрин и вечер с това, препоръчвам и да е пяна на Neutrоgena, не знам колко пари струва, а ако са друг вид пъпчици по добре да ползва коректор за пъпки от колкото фдт заото фдт-ена запъшва порите и предизвиква повече пъпки, но това което казах първо за "препарата" за почистване на лице е най добре защото е най ефикасно и най естествено, аз ползвам Acne Stress Control на Neutrogena и действа супер нямам нито една пъпчица

ni_my_gledyi
05-28-2008, 06:00
Ами аз имам съвсем малко пъпки и ползвам крем за лице наи-обикновен който ми помага изключително мн.Друг вариянт е да си миеш лицето по 3,4 пъти подрет и да си го избърсваш с хавлиена кърпа или прото да е по-корава. :)