PDA

View Full Version : Обезкосмяване тук там -> Момчета!



~-> eMiN3McHoY.
05-27-2008, 22:43
Начи на 15 съм момче и идва лятооо.. До миналата година не ме вълнуваха много космите ,защото бяха малко и щото не ме ебеше за външния ми вид като си бях кварталнен хлапак дет се мота тук там из мраостията с 1 дума хехе... НО вече е време за гадженца и си менкам приятелки това онова .. ама са ще доиде момент-а за басеин и аз иам косми по крачката и се притеснявам.. знам ,че е нормално иам много приятели дет не се бръснат и някоко който се бръснат... Космите ми не са много не са бръснати никога ,но не сасветли и се набиват на очи.. :-o
Момичета да ви питам обръщате ли вниманеи на това и бихте ли отхвърлили някого ,защото има няколко косъма на КРАКА... (Има ли някаде някоя да го направи!?)
Момчета с какво се обезкосмявате - Самообрасначка,епилатор,ко ла маска,пинсета :-D :-D ?

И с какво си обескосмявате оназ рабтоа.. аз 1 се БРЪСНАХ там и после нестига че сума време ме сърбеше ,ми и са са по дълги космите ,как да постъпя
1# подстриг и бръснене

не ме саветваите да хода на козметик ,ще се оправя някак и сам а и ме е срам да хода на такива места... :? :? Мерси за помоща !

pinkdiamonds
05-27-2008, 23:31
За мен е важно момчето да няма под мишниците и както ти се изрази на "оназ работа"-моят приятел се бръсне и на двете места(а мисля ,че и повечето момчета) А останалите -крака,ръце,корем,гърди-момчетата около мен си ги подстригват с машинка ,и в много редки случаи-кола маска за гърдите 8)

~-> eMiN3McHoY.
05-28-2008, 09:24
др мнения :(

BlackWings
05-28-2008, 09:59
Аз въобще не обичам мъже , дето са по гладки от мен :? :?
Съветче , остани си с космите по краката , нормално е според мен да си има косми по краката , дори много педалско изглежда да ги махнеш или изрусиш - поне на мен ще ми е комично :D Пък и после влизаш в един омагьосан кръг , в който трябва да ги махаш редовно.
А иначе задължително махни под мишниците всичко каквото има , както и отдолу , най добре със самобръсначка , и няма да изглеждаш като неандерталец. :-D
А вече гърдите , корема ако са чак толкова много обрасли , та чак не могат да се гледат - може с кола маска , но ако не е спешен случай остави ги и тях :)

barbie_94
05-28-2008, 09:59
Аз не харесвам космати момчета !

AutumnTears
05-28-2008, 10:03
spored men e strogo individualno re6eniq
vse pak ti ne jiveesh za mnenieto na momi4etata ako iskash istinska lubov edva li mojesh da q vpe4etlish s brusnati li kosmati kraka...

xhuxhu
05-28-2008, 10:12
mmmm naistina pod mishnicite.. e gadno majete da imat kosmi.. moje s brasnachka da probvash.. ili spilator.. a za krakata e normalno da imash se pak si myj.. no ako ne ti haresva da si s ksomi.. epiilatora e nai dobroto reshenie :)6toto s brasnachkata izlizat po tvyrdi :)

~-> eMiN3McHoY.
05-28-2008, 20:09
По гърдите и корема нямам косми , подмишниците си бръсна спокоино.. краката са ми проблем-а основния.. На мен ми е се 1 те не са чак толкоз големи просто ен са светли и за тва ,но за са никой не ми е праил забележка все пак :-D мерси на сички .. :)

п.с. Отдолу да слагам ли пяна за бръснене преди да се избръсна?

6DBK
05-28-2008, 21:09
Gledai na tebe da ti e dobre ;) te momi4etata nqma da trugnat s tebe 6tot si si izbrusnal kra4kata ne se pritesnqvai :?

mim4ety_sara
05-29-2008, 16:37
abe ako sa mnogo gi mahni,no ako sa redki karai taka :D :grin: