PDA

View Full Version : :) Как бихте могли да .....



dark_angel_7813
05-28-2008, 12:54
:) Здравейте на всички :) Мм мн често си задавам въпроси на които немога да намеря отговор и един от тях е "Как бихте могли да спечелите нечие доверие?" Лично моето доверие много трудно се печели и се запитах кое нещо би ме впечетлило до такава степен че да могат да спечелят доверието ми таа вече мина доста време и така и не можах да си отговоря и затова всеки който се сети за някав по смислен отговор да си каже.. :) :) :-) :wink: :-D

valentinka_1990
05-28-2008, 13:39
И какво трябва да кажем,кое би те впечатлило за да спечеля доверието ти ли? Защото нещо не разбрах :)

dark_angel_7813
05-28-2008, 13:47
Нем ами какво бихте направили вие за да спечелите доверието на някой :)

valentinka_1990
05-28-2008, 13:50
Ами не мисля,че бих се старала да го спечеля,тези неща стават от самосебе си,ако правиш нещо конкретно няма да се получи.Може би просто трябва да покажеш на човека,че той може да разчита на теб,и че ще бъдеш с него не само,когато е щастлив,но и когато има нужда от помощ и му се плаче .:)

dark_angel_7813
05-28-2008, 14:08
:) и аз мисля така но пък нз нещо ме кара да мисля че има още нещо :-o :)

Ilinkata08
05-28-2008, 14:14
Бъди какъвто си....недей да се правиш на някой друг! Мене само така могат да ме впечатлят :P :P :P :P :P

wersa4e
05-28-2008, 14:20
Подкрепям ИлиНкА` защото и моето доверие се печели така. Трябва човек да бъде себе си и да бъде надежден и добър слушател, а и винаги да се застъпва за теб.

dark_angel_7813
05-28-2008, 14:27
:grin: :grin: :grin:

Ice
05-28-2008, 15:50
Доверие не се печели лесно.Аз лично не се старая да спечеля доверието на някой.Когато двама човека си допадат по характер и може би малко по малко нещата се получават.Доверието се печели с години, а се губи за минути..... :)

Pedigree
05-28-2008, 16:14
Първо, нека сме наясно, че доверието не се печели за един ден, става постепенно, с течение на времето.

Моето доверие не се печели лесно, предполагам, при всеки е така. Не можеш да се довериш на някого, ей така. Трябва да си сигурен, че няма да те предаде, а за да си сигурен в това, трябва да го познаваш отдавна, и то добре. Този човек трябва да е доказал в много ситуации своята преданост и уважението си към теб. :)

Chrissie
05-29-2008, 13:17
Според мен,не тябва да си толкова недоверчива.Замисляла ли си се защо доверието ти се печели трудно?Ако не,замисли се.Все трябва да има някаква причина.До колкото разбрах,искаш да разбереш как може да ти се спечели доверието.Ами много просто!Наблюдавай хората около себе си,гледай кой се опитва да ти помогне,кой е загрижен за теб.Виж кой ще ти помогне,когато си изпаднал в беда или имаш нужда от съвет.Ако този някой ти помогне по някакъв начин,било то и съвсем мъничко,довери му се.Няма нужда да бягаш и да се криеш,сякаш някой ще те нарани.Но не се доверявай напълно!Изчаквай,и с времето,ако пак същия този човек ти помогне,доверието ще стане по-голямо.Само не искай да стане изведнъж,защото няма да се получи.Това става постепенно,така че...Имай търпение! \:D/

Thoughtless
05-29-2008, 18:09
...

kelcie
05-30-2008, 02:35
ами когато не ги лъжете и се доверявате на самите тях