PDA

View Full Version : Как да ги убедя!



H8_mE
05-28-2008, 13:47
Значи с моите приятелки си намерихме работа като сервитиорки в едно заведение и там казаха,че няма проблем ,че още не сме на 18 :) и решихме,че ще е много добре да се съберем заедно на една квартира и да работим там.Ние не сме от същия град,в който е работата,но пък учим там и сме запознати с местоположението.
Ставаме 5 човека и няма как да се разделим или как да живеем всички на едно място за ТОва искам да поканя гаджето ми с мен и моя приятелка на една квартира и другите три заедно на друга.
Но наще не искат да ме пуснат,а съм на вече почти 17.Мога да нося отговорснот за себе си и да се грижа определено.
Заплатата на работата е хубава и няма да плащаме скъпо за квартира след като ще се съберем повечко хора.
Та въпроса ми е как да ги убедя?Защо другите момичета от класа могат да работят и да са на квартира,а все аз не съм достатъчно порастнала!? Как да ги накарам да разберат,че мога да се пазя и понякога дори и да се пазя може да ме сполети нещо.Все пак по телевизията говорят все по-ччесто за нападения в училищата с оръжие.Как ме пускат на даскало тогава?-там също е опасно!Кажете ми ,ако имате някакви идеи!
плс

lof_bilityy
05-28-2008, 14:26
otpitai pak da govori6 s tqx moje tozi p1t da stane