PDA

View Full Version : Как да постъпя?



Im2ortal
05-28-2008, 15:05
Здравейте,имам проблем.Харесвам едно момче,което е с 4-5 години по-голямо от мен,но не е някакъв надут батко и просто да си мечтая за него-има реален шанс да се получи между нас.Проблема е,че ние аз тренирам в неговия отбор от 3 седмици,а той не е идвам на тренировки вече повече от месец...Вчера го срещнах на един концерт и разбрах,че е възможно да се мести от отбора,но не е решил още.Освен това ние сме се виждали само 4-5 пъти и по държанието му вчера съдя,че не ме е познал.Та въпроса ми към вас е:да му се обадя ли,да се видим и да поговорим(понеже му имам номера),с риск да ме одреже или въобще да не се сети,че сме се запознавали и говорили,или да изчакам да видя дали ще се премести и ако не го направи да установя контакт с него на тренировки?Благодаря на всички предварително :)

Baby_b
05-28-2008, 15:10
Е щом не те е познал недей му се обаждай-ще си помисли, че си поредната луда фенка и най-много да ти върже тенекия. Почакай да видиш дали ще се върне и тогава действай. :)

Im2ortal
05-28-2008, 15:12
Ние на концерта си разменихме здравей-здрасти и даже да не се сети,че преди сме се виждали, ще си спомни за вчера...Поне предполагам.Но все пак мерси за съвета :)

жУси
05-28-2008, 15:13
не не недей звъня имай търпение и чакай :wink:

Im2ortal
05-28-2008, 15:21
не не недей звъня имай търпение и чакай :wink:

кво да чака да падне тавана ли , нека да се обади на момчето евентуално да излязат и да се разбере дали има интерес към нея а не да си губи времето и мислите в него 8)


Аз не съм много склонна да му звъня,понеже като му се обадя,все едно го притискам и очаквам някакъв моментален отговор от него.Аз просто искам да поддържаме някакви отношения и ако той прецени,че може да се получи нещо след като се опознаем по-добре тогава да тръгнем евентуално....

koalka
05-28-2008, 16:08
Ами, пробвай се - нищо не губиш, а пък може да те е яд после и да се чудиш какво щеще да стане, ако му се беше обадила...
Поискай му телефон, скайп или нещо такова и поговори с него да излезете някой път.

crazyhair
05-28-2008, 16:14
sre6taite se pove4e razmenete si skypovete pi6ete si po 4esto i go pitai za6to 6te se mesti v dr otbot

Im2ortal
05-28-2008, 16:17
sre6taite se pove4e razmenete si skypovete pi6ete si po 4esto i go pitai za6to 6te se mesti v dr otbot

Лошото е,че той няма скайп.На мен не ми пречи да го поканя да се видим и т.н.,но просто нямам кога да го видя...Откакто аз съм в отбора,той не е идвал на тренировка....Дори сме от един и същ квартал,а никой не знае къде точно живее,че да се навъртам там и да го видя.... :(