PDA

View Full Version : Скарах се с най-добрата ми приятелка...



mArMaLaDkA
05-28-2008, 15:36
Напоследък вечно съм ядосана и май си го изкарвах много често на нея.Живеем в един квартал,излизаме много често заедно,в един клас сме и днес се прибирахме от училище и почнахме да се караме за глупости.И двете си споделяхме мнението,че никоя не разбира,когато на другата й има нещо и даже и че не може да я успокои.После някъде към средата на пътя майка й се обади и приятелката ми започна да й казва,че си ходела самичка,понеже аз съм й се сърдила,било без видима причина и прочие.Прозвуча така все едно съм я зарязала едва ли не.Вървяхме заедно по пътя,докато тя не изтърси всички тези глупости и едва ли не се оплака на майка си,колко `ужасна` съм аз :shock: Според мен си беше напълно излишно да прави такива сцени,но както и да е.Преди също сме се карали и тя е била срещу мен хиляди пъти.По-рано и аз бях срещу нея.Баща ми каза да имам едно наум с това момиче,понеже доста пъти ме е предавала,а пък аз напоследък много съм почнала да й имам доверие.Стига съм се отклонявала.Та тя крачеше бързо напред,аз зад нея и си крещяхме каквото явно си бяхме насъбрали от доста време.Аз й казах,че явно баща ми е бил прав,че тя ме е използвала,а тя ми каза,че майка й казала,че аз съм била лигла,постоянно съм я командвала и използвала 8-) Тя майка й за всичките й приятелки казва,че се опитвали да я командват.Така наречената ми "най-добра приятелка" каза,че й е писнало да говоря за момчето,което харесвам,надувала съм й главата,не съм я разбирала.Но по дяволите,тя до преди два дена ми казваше,че мога да й кажа всичко,че ме смята за най-добра приятелка,и че винаги ще е до мен.Че ще ми помага във всичко,и че никога няма да ме излъже.Оказва се,че съм й била досадна,скучна с това,че харесвам някого и говоря за него.Продължи да ме "замярва" с "приятна" информация.Аз съм й надувала главата и съм я използвала,понеже винаги съм я викала да излезем.Тфа не го разбрах.Тя е именно човека,който излиза само през седмицата,а събота и неделя седи на село,пък аз си тъпея в града.И толкова много съм се привързала към нея,че чак не мога да дишам,без нейна помощ. :D Нямам с кого да ходя до училище,по коридорите съм с нея,лятото пак съм с нея.Не знам защо,но искам да се сдобря с нея.Чудя се,обаче дали има смисъл.Според вас ,тя използвала ли ме е ? Да се сдобря ли с нея или да изчакам нещата да утихнат ?

П.С-да се сдобря с нея ще бъде адски трудно,понеже майка й сигурно ще й наговори куп глупости за мен.Много искам да се обадя на приятелката си,да излезем,да поговорим и да си изясним отношенията,проблема е,че такива ми ги наговори,че вече се замислям дали не ме мрази..

Ice
05-28-2008, 15:48
Според мен го е казала, защото и тя е била ядосана.И аз с мойта приятелка редовно си се карам за такива глупости, но винаги ни минава след около час максимум.Все пак и аз съм много привързана към нея и ми е много кофти, когато и се скарам или тя ме смъмри за нещо.Но това са приятелите, според мен е най-добре да и се обадиш и да излезнете да си поговорите да си изясните защо се е стигнало до тази караница и да се разберете.Не оставяй нещата така, а ако тя ти е истинска приятелка ще те изслуша и ще те разбере. :)

mArMaLaDkA
05-28-2008, 15:50
Да й с еобадя,обаче ако вдигне майка й ?Ако ми каже повече да не търся най-добрата ми приятелка ? Ако приятелката ми не вдигне и си изключи телефона ?

JustBecko
05-28-2008, 15:52
Да й с еобадя,обаче ако вдигне майка й ?Ако ми каже повече да не търся най-добрата ми приятелка ? Ако приятелката ми не вдигне и си изключи телефона ?Поговорете си на училище...Ама само двечките :)

Ice
05-28-2008, 15:53
Ако вдигне майка и попитай за нея.И да ти каже да не я търсиш не я слушай все пак не си приятелка с майка й ами с нея.Ако не вдигне и напиши тогава смс, излей си душата.Ако сега не и мине то до утре всичко ще се оправи сигурна съм.Със сигурност ако ти е истинска приятелка и държи на теб много в момента и е доста кофти.Успех :)

Meri_Popins
05-28-2008, 16:22
moeto mnenie e 4e nqma lo6o da se zdobrite no kato gledam qvno ste si omraznali i ve4e priqtelstvoto vi e kam kraq. vika6 4e redovno si prekarva6 vremeto s neq i kogato q nqma ti tapee6? za6to ne se opita6 da si nameri6 nqkoi drygigo za pr-ka? nqma da ti e pr-ka kato tvoqta no vse pak da ima6 nqkoi drygigo do sebe si za da si prekarva6 svobodnoto vreme .