PDA

View Full Version : обезкосмяване



aidesa
05-28-2008, 17:03
zdr na vs:) az sam na 13 i sam momi4e. vsi4kite mi fr se brasnat doly, ama nz az dali trqbwa, 6oto mama mi e kazwala, 4e ne bilo hubawo, za6toto kosmite gi imalo po nqkfa pri4ina. a te mi kazwat da gi mahna, 6oto nikoe mom4e nqmalo da me pogledne kato sam bila s kosmi.
a i iskam da popitam metalire i raperite dali si gi mahat tam ( i momi4etata vklu4itelno)

Kanela
05-28-2008, 17:08
1.Отсега се научи да не разделяш хората на "метъли" и "рапъри".Колкото по-скоро излезеш от тези граници на мозъка,толкова по-скоро ще узрееш :)
2.Препоръчително махане за твоята възраст е само лятото на плаж.Хубаво е на кола маска-още от тази възраст да се научиш,защото с бръснач ще те сърби и боли няколко дни докато избиват...иначе е най-лесно.
3.Ако са прекалено гъсти ножичката е вариант.(не,не е смешно) :)
4.Когато започнеш да водиш полов живот вече ти си решаваш.Но засега не е желателно да се разсъбличаш пред някого и никой не може да ти каже какво да правиш с космите си.Най-важното в крайна сметка е хигиената-поне сутрин и вечер да се миеш там долу с интимен сапун :)(препоръчвам ти "Лактацид"(6-7лв),защото е антибактериален) :)

b0nb0nka
05-28-2008, 17:11
О Боже..
1.Решението дали да се обеэкосмяваш или не,е само твое.Ти си таэи,която ще вэима решения,които се отнасят до теб,до твоето тяло.Сама прецени как ще се чувстваш по-добре.Много е глупаво да се влияеш от общоприетите норми,както и от съвети.Ти решаваш.
2.Много си малка още эа полов живот.Поне аэ така мисля.Предполагам тук ще сме единодушни.Эа момента може и да имаш гаджета,но предполагам няма да се стига до полов контакт,така че това не трябва да те притеснява.
3.След години,когато решиш да водиш полов живот,според мен е по-добре да се обеэкосмиш.Ще е по-приятно и эа теб и эа момчето,с което ще бъдеш.
4.Не е фатално да си махнеш космите.Нищо няма да ти се случи.Не энам майка ти какво ти е говорила,но не се беэпокой-няма никакви проблеми.Както вече ти каэах-въпрос на личен иэбор.

b0nb0nka
05-28-2008, 17:12
1.Отсега се научи да не разделяш хората на "метъли" и "рапъри".Колкото по-скоро излезеш от тези граници на мозъка,толкова по-скоро ще узрееш :)

Съгласна съм!

Seducti0n
05-28-2008, 17:14
Какво значение има?!
Въпроса е ти да се чувстваш комфортно в кожата си.
Принципно космите имат защитна функция.Покриват входа влагалището и срамните устни/предпазват от проникването на бактерии навътре и съответно развитието на инфекции/.
Някои момичета, считат за по-хегиенично да са обезкосмени там.
Няма смисъл да се притисняваш от майка ти.Все пак не правиш нищо нередно или ненормално.Сигурна съм,че няма да бъдеш нито първата, нито последната отсраняваща си космите на тавя място.
Айде, успех! :)

beti_niki
05-28-2008, 18:03
ами аз също съм на 13 не водя полов живот,но се бръсна там долу се пак трябва да има хигиена а и космите задържат колкото и да е малко лошо миризма

x3eme
05-28-2008, 18:19
zdr na vs:) az sam na 13 i sam momi4e. vsi4kite mi fr se brasnat doly, ama nz az dali trqbwa, 6oto mama mi e kazwala, 4e ne bilo hubawo, za6toto kosmite gi imalo po nqkfa pri4ina. a te mi kazwat da gi mahna, 6oto nikoe mom4e nqmalo da me pogledne kato sam bila s kosmi.
a i iskam da popitam metalire i raperite dali si gi mahat tam ( i momi4etata vklu4itelno)


MAHNI GI!!!!ako ne drugo pone gi ponamali podstriji ili tam izmisli ne6to

GameMaster
05-28-2008, 18:53
Mi.... Tva che frtata ti go pravqt ne oznachava che i ti trqbav da go napravish ;-) V smisal takyv ako neshto te smushtava napravi si tazi procedura kato stanesh na 15-16 ...Po udachno e spored men.A ot kolkoto po-malka pochnesh ...Po zle

05-28-2008, 19:26
добре си де :) майка ти сигорно е имала в предвид да не си ги махаш със самообръсначка,върви на кола маска :) а иначе всеки както си реши,не се разделяме на метали и рапъри :)

beb4eto0o
05-28-2008, 20:08
zdr na vs:) az sam na 13 i sam momi4e. vsi4kite mi fr se brasnat doly, ama nz az dali trqbwa, 6oto mama mi e kazwala, 4e ne bilo hubawo, za6toto kosmite gi imalo po nqkfa pri4ina. a te mi kazwat da gi mahna, 6oto nikoe mom4e nqmalo da me pogledne kato sam bila s kosmi.
a i iskam da popitam metalire i raperite dali si gi mahat tam ( i momi4etata vklu4itelno)
ti re6i kak 6te se 4yvstva6 po konfortno sas ili bez li4no az nevijdam pre4inas da sam sas ,ne e vajno ,4e priqtelkite ti go pravqt

crazy_didi
05-28-2008, 20:19
1.Отсега се научи да не разделяш хората на "метъли" и "рапъри".Колкото по-скоро излезеш от тези граници на мозъка,толкова по-скоро ще узрееш :)
2.Препоръчително махане за твоята възраст е само лятото на плаж.Хубаво е на кола маска-още от тази възраст да се научиш,защото с бръснач ще те сърби и боли няколко дни докато избиват...иначе е най-лесно.
3.Ако са прекалено гъсти ножичката е вариант.(не,не е смешно) :)
4.Когато започнеш да водиш полов живот вече ти си решаваш.Но засега не е желателно да се разсъбличаш пред някого и никой не може да ти каже какво да правиш с космите си.Най-важното в крайна сметка е хигиената-поне сутрин и вечер да се миеш там долу с интимен сапун :)(препоръчвам ти "Лактацид"(6-7лв),защото е антибактериален) :)


+1

belphegor
05-28-2008, 20:31
ПРИЧИНАТА ДА ГИ ИМА КОСМИТЕ:
Космите по човешкото тяло като цяло са реликт от предшестващи еволюционни стъпала.
Космите по ТЕЗИ МЕСТА са останали защото са свързани с феромоните по следния начин:
Феромоните са тези прекрасни вещества, които ние подушваме у противоположния пол и те са отговорни за физическото привличане. Тези феромони се отделят от тялото от специални жлези, намиращи се около гениталиите и подмишниците. Предназначението на окосмението там е да ги задържа в по-големи количества и така да сме по-привлекателни :)
К'во да правиш... Само че те задържат и други миризми. И както феромоните нямат миризма, така някои миризми могат направо да смърдят(да не дава Господ). Ако се къпеш достатъчно често едва ли ще имаш проблеми и с космите (имам предвид всеки ден по веднъж). Но когато почнеш да водиш полов живот може да се наложи да ги поразкараш.

bulgarcheto
05-28-2008, 21:15
Отложи това занимание.

Ophelia
05-28-2008, 21:17
Ем космите по опная ти работа нямат предназначение - майка ти живее в панти века.Не че никое момче няма да те погледне ама няма да му е яко особенно много.Аз слушам метъл и се бръсна ебаси няя ходя космата кат маймуна :D даже и прически си прая някой път.

psychopath
05-29-2008, 02:11
има ли смисъл?

Bolt_f
05-29-2008, 02:45
a i iskam da popitam metalire i raperite dali si gi mahat tam ( i momi4etata vklu4itelno) ХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХХАХАХ А!!! :lol: 8-) не, не, не се сдържах...

Ти не знаеше ли, че метълите и рапърите нямат полови органи?! Те се размножават чрез делене, защото са едноклетъчни.

:shock: 8-)

x3eme
05-29-2008, 07:53
a i iskam da popitam metalire i raperite dali si gi mahat tam ( i momi4etata vklu4itelno) ХАХАХАХАХАХАХАХХАХАХХАХАХ А!!! :lol: 8-) не, не, не се сдържах...

Ти не знаеше ли, че метълите и рапърите нямат полови органи?! Те се размножават чрез делене, защото са едноклетъчни.

:shock: 8-)


kato ameba li 8-)

mim4ety_sara
05-29-2008, 11:40
a vie mom4eta kakwi momi4eta haresvate s ili bez kosmi :?

x3eme
05-29-2008, 12:16
a vie mom4eta kakwi momi4eta haresvate s ili bez kosmi :?

abe po princip da nqma ama ako sa edni takiva muni4ki kusi4ki naprao 6e poludeq kato gi vidq i 6se vuzbudq super mnogo :)

Ch0c0la73
05-29-2008, 12:42
mda to i baba v4era mi kaza 4e na 16 sam mn malka da si maham kosmite na krakata da hodq na koli maski na vedjite da si maham kosmite ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: mda hubu 4e ne i kazah 4e si gi maham i na mustaka i na racete i na putkata i na krasta i na korema 4e shteshe da polu4i udar :lol: :lol: :lol:

onlylovenosex
05-29-2008, 16:12
Какво значение има?!
Въпроса е ти да се чувстваш комфортно в кожата си.
Принципно космите имат защитна функция.Покриват входа влагалището и срамните устни/предпазват от проникването на бактерии навътре и съответно развитието на инфекции/.
Някои момичета, считат за по-хегиенично да са обезкосмени там.
Няма смисъл да се притисняваш от майка ти.Все пак не правиш нищо нередно или ненормално.Сигурна съм,че няма да бъдеш нито първата, нито последната отсраняваща си космите на тавя място.
Айде, успех! :) I SPORED MENE E TIY

soul1199
05-29-2008, 16:34
zdr na vs:) az sam na 13 i sam momi4e. vsi4kite mi fr se brasnat doly, ama nz az dali trqbwa, 6oto mama mi e kazwala, 4e ne bilo hubawo, za6toto kosmite gi imalo po nqkfa pri4ina. a te mi kazwat da gi mahna, 6oto nikoe mom4e nqmalo da me pogledne kato sam bila s kosmi.
a i iskam da popitam metalire i raperite dali si gi mahat tam ( i momi4etata vklu4itelno)
ae ti si re6ava6,pak i za ko iska6 mnenie ot raparite i metalite,samo tva ne mi stana qsno,hm az sly6am metal,no ti si re6ava6,pak i az gi maham,no tva nqa zna4enie

aidesa
05-29-2008, 16:51
epa stana mi interesno te dali gi mahat 6oto ddz ne mi vdahvat doverie. a za toq 6ampoan intimen maika mi mi e kazwala 4e ne bil hubav 6oto neznam si kfo i prawel gabi4ki i nai dobre bilo sas sapun, a moite fr mi kazwat drugo, 6oto imam fr i na po 15,16 deto ve4e praat sex i zn mnogo za tfa
ta ok ms mn

x3eme
05-29-2008, 16:52
epa stana mi interesno te dali gi mahat 6oto ddz ne mi vdahvat doverie. a za toq 6ampoan intimen maika mi mi e kazwala 4e ne bil hubav 6oto neznam si kfo i prawel gabi4ki i nai dobre bilo sas sapun, a moite fr mi kazwat drugo, 6oto imam fr i na po 15,16 deto ve4e praat sex i zn mnogo za tfa
ta ok ms mn

tuka si v golqma gre6ka,mnogo po dobre e da izpolzva6 intilmni gelove i 6ampoani ot kolkoto obiknoven sapun :wink:

soul1199
05-29-2008, 16:58
epa stana mi interesno te dali gi mahat 6oto ddz ne mi vdahvat doverie. a za toq 6ampoan intimen maika mi mi e kazwala 4e ne bil hubav 6oto neznam si kfo i prawel gabi4ki i nai dobre bilo sas sapun, a moite fr mi kazwat drugo, 6oto imam fr i na po 15,16 deto ve4e praat sex i zn mnogo za tfa
ta ok ms mn

tuka si v golqma gre6ka,mnogo po dobre e da izpolzva6 intilmni gelove i 6ampoani ot kolkoto obiknoven sapun :wink:
da e to4no taka si e, to4no i go kaza

x3eme
05-29-2008, 17:03
epa stana mi interesno te dali gi mahat 6oto ddz ne mi vdahvat doverie. a za toq 6ampoan intimen maika mi mi e kazwala 4e ne bil hubav 6oto neznam si kfo i prawel gabi4ki i nai dobre bilo sas sapun, a moite fr mi kazwat drugo, 6oto imam fr i na po 15,16 deto ve4e praat sex i zn mnogo za tfa
ta ok ms mn

tuka si v golqma gre6ka,mnogo po dobre e da izpolzva6 intilmni gelove i 6ampoani ot kolkoto obiknoven sapun :wink:
da e to4no taka si e, to4no i go kaza
em 4e to tq trqbva da go znae ot ob6ta kultura ne da tursi mneniq i komentari vuv forumi :?

Mc_to
05-29-2008, 18:42
zdr na vs:) az sam na 13 i sam momi4e. vsi4kite mi fr se brasnat doly, ama nz az dali trqbwa, 6oto mama mi e kazwala, 4e ne bilo hubawo, za6toto kosmite gi imalo po nqkfa pri4ina. a te mi kazwat da gi mahna, 6oto nikoe mom4e nqmalo da me pogledne kato sam bila s kosmi.
a i iskam da popitam metalire i raperite dali si gi mahat tam ( i momi4etata vklu4itelno)

az sam rapar i si gi maham mn qsno za6to raperite misli6 4e sme ne4istopl1tni ima6 gre6no menenie za tova :o

parkourgirlss
05-29-2008, 18:46
иии ква е разликата дали си метъл или рапър, или просто обикновен гражданин? хД :-D аз пея рап, и слушам метъл, но пак се обезкосмявам ... :? 8)

sentient_
05-29-2008, 18:51
:-o