PDA

View Full Version : Как да премахна белег от операция



soulja_girl4e
05-28-2008, 18:02
zdraveiiiite :-)
zna4i moqt problem e sledniqt:
predi vreme padnah i po spe6nost mi operiraha kolqnoto... ima dosta golqm beleg i idva lqtoto i az mnogo se sramuvam ot nego :( prosto kato si predstavq kak obli4am pola i belega "svetva" (taka da se kaje :D ), mi se styjva jivota! :( po edno vreme adski mnogo se depresirah za tova i ve4e nz kakvo da pravq! :-o
Ta vyprosyt mi e - nqkoi ima li ideq kak da prikriq tozi beleg ot operaciq lqtno vreme? Golqm e okolo 10 sm ( 10 6eva )... namira se to4no kydeto e kapa4kata :( Do sega izmislih samo tatuirovka, ot tezi, deto gi pravqt na moreto.
Blagodarq predvaritelno na vs, koito otgovorqt i predlojat ne6to! :-)
P.s. 6te go maja s kontratubex, no dali 6te se zali4i nz... 8-[

т.7
krem4et0

barbie_94
05-28-2008, 18:10
Ми пробвай с фон дьо тен ама нз дали ще стане,другия вариант е като почернееш може да не се забелязва .. за друго не се сещам :-o

dolce_lady94
05-28-2008, 18:20
ami az ne mislq 4e e dobra ideq za tatuirovka zashtoto otdale4e nqma da se zabelqzva no otblizo daje 6te privle4e pogleda . za fondiotena nz ima li nqkakuv dryg cvqt ot kojata ti smisal belega po svetul li e ot kojata ti?? samo ako e dr cvqt bi svarshil rabota fondiotena no ina4e moje da slojish neshty ot sorta kato tia grivnite za ruka ot plat oba4e kato 6al4e ili ne6ty takova i da go svurjesh s toaleta drygo ne moga da se setq tova dano sam ti pomognala :) :) :) uspeh da namerish nai dobroto re6enie :-) :)

a3c1M
05-28-2008, 18:23
Имаше някакви кремове дето уж премахвали или карали белезите да избледняват, потърси нещо такова а татуировка на коляното ще стои по-грозно според мен

BlackWings
05-28-2008, 18:41
Да бе , и аз съм чувала за кремове , които премахват белезите , или поне ги правят по незабележими , но не съм виждала и не съм ползвала , може да попиташ в някоя аптека. А татуировката и грима са само временно решене според мен ... :( :?

TopTa
05-28-2008, 19:14
ne si slagai tatoo tam :? samo 6te stane po-gadno i 6te pribli4a vniamnieto o6te po-ve4e. neznam kolko e star toq beleg ... ako e po-malko ot godina moje6 da otide6 na kojen i da ti predpi6at proceduri i kremove za namalqvaneto mu. moje6 ina4e da probva6 s fon du ten koito suvpada s cveta na kraka ti. as su6to imam belezi i znam 4e sa v po-ve4eto slu4ai po-svetli ot ostanalata koja i ne po4ernqvat ot slunce ta moje da go maje6 samo belega s avtobronzant da se poednakvi.

sodomicdream
05-29-2008, 22:04
Има процедура, мисля с лазер, че беше, която е точно за премахване на белезите. За съжаление нямам шочти никакво инфо точно за това, но.. се правят такива.

Infinite
05-30-2008, 05:52
има много ефикасни мазила за белези след операция - да не изчезва напълно, но избледнява и се свива белега а и щом е на коляното няма дае вобще забележимо ;] просто се заитересувай в някоя аптека 8)

kalpazanka
05-30-2008, 17:40
Контрактубекс :)

maggy_m
05-31-2008, 15:32
ei edno vreme nqma6e li nqkvi lepenki? bqha silikonovi napoeni s nqkvo ve6testvo? bqha okolo 60 lv br i senose6e postoqnno . No ne si spomnqm imeto.
Pitai dermatolog, ina4e az imam beleg i ot edna sedmica go maja redovno s kontractubex i ima izvezten efect. uspeh

Lovage
05-31-2008, 15:50
dgfhdhg

vivka
06-01-2008, 10:24
mi... :-o
probvai s fon dio ten i pudra. bi trqbvalo da se skrie pone malko.ako ne stane... tva s tatoto e ok ideq!! :)

FiRe_LaDy
06-01-2008, 12:41
Аз също имам белег на коляното от малка,ама е 4 - 5 см (най - много) и въпреки това и аз не ядосвам много с него и не обувам поли,защото ми изглежда грозно.Сега съм решила да изчакам да навърша 17 години и да ми го махнат чрез операция ... иначе няма как да се скрие според мен .... фон дьо тен и к'во ли не ... пак няма да го скрие както трябва и ще си личи ... ако си по голяма можеш да се подложиш на операция и да ти го махнат .. или дори може само да изрежат самия белег и да го залепят ( по - безболезнено е .. от личен опит знам ) и също няма да остане белег... или ако има ще е някаква ивица тънка като косъм и няма да се забелязва.

gothic_angel
06-01-2008, 13:30
Ме не знам