PDA

View Full Version : nespodelena lubov



inchetyy1997
05-28-2008, 18:47
zdraveyte az sm ina .na 11g sm.i 4uvstvoto lubov se poqvi dokato bqh na 10 az go obi4ah no toy men ne tova be lo6o za men i na vsi4koto otgore e s godini po-golqm ot men.i vs svur6i kogato re6ih 4e nqma smisul da obi4am nqkogo koyto ne me obi4a i postepenno lubovta mi kum nego iz4ezna.Sega obi4am dr no ne e vuzmojno toy da me haresa pak e po -golqm ot men s 3 godini i e ot klasa na sestra mi toy si ima gadje i mn q obi4a no men edva li nqkogo 6te me obi4a taka. az poprincip se vlubvam mn lesno taka stana i s tova mom4e. i problema mi e 4e sestra mi zapo4va da mi razkazva kakvo pravi toy na gadjeto mu za6toto te i dvamata sa ot neyniq klas i katy po4ne taka q pregurnal taka q celunal i napravu mi idva da q obiq 4estnu kazano i tova katy mi go kazva me naranqva ujasno mnogo no tq qvno ne go razbira tova mi e problema imam i o6te edin 4e vinagi az haresvam nqkoy a toy ne tova e nespodelena lubov. ako nqkoy ima nqkakuv suvet moje da mi go dade ili svoety mnenie i ne moga da haresvam mom4eta na moqta vuzrast a haresvam po golemi ot men[/img]

danii1994
05-28-2008, 18:51
spored men inche trqbva da ima6 tbrpeniee!! tva e nai vajnoty !! lubovta 6te doide kogaty nai malko q o4akva6 !! spoko ne se pritesnqvai i + tva q vij nqkoi ot tvoite say4eni4ki ima li si gadje mai ne taka 4e spoko badi malko tarpelivaa xaide bb i da zn 4e mn te obi4kam =P~ [/code]

inchetyy1997
05-28-2008, 18:57
da ti kaja dani mn sa grozni moite suo4enici i sa po niski i ................. e vse pak sq priznay si batkovcite sa po hubavi nali i moite suo4enu4ki imat gadjeta pove4eto ot tqh si imat :-x :-x :-x :-x :P :P

MoOnLiGhT_ShAdOw
05-28-2008, 19:20
Абе ти на 11 още не си се научила да пишеш, а за гаджета ще мислиш, че и за батковци... Я си върви при куклите и не се занимавай с неща, неприсъщи за възрастта ти.
А и какво толкова очакваш очакваш от външния вид на съучениците си, до един келеши на 11 - да имат секси излъчване и плочки по корема ли? Може би в някой друг филм, миличка, не и в живота.

Ophelia
05-28-2008, 19:23
Абе ти на 11 още не си се научила да пишеш, а за гаджета ще мислиш, че и за батковци... Я си върви при куклите и не се занимавай с неща, неприсъщи за възрастта ти.
А и какво толкова очакваш очакваш от външния вид на съучениците си, до един келеши на 11 - да имат секси излъчване и плочки по корема ли? Може би в някой друг филм, миличка, не и в живота.

+1

Anarion
05-28-2008, 19:49
Абе ти на 11 още не си се научила да пишеш, а за гаджета ще мислиш, че и за батковци... Я си върви при куклите и не се занимавай с неща, неприсъщи за възрастта ти.
А и какво толкова очакваш очакваш от външния вид на съучениците си, до един келеши на 11 - да имат секси излъчване и плочки по корема ли? Може би в някой друг филм, миличка, не и в живота.

Супер готиното изказване 8-) :lol: :lol: :lol:

+1

жУси
05-28-2008, 19:57
Абе какви са тия на 11год влюбени мале мале каде е тя ваща още . . :lol:

chocoleptic
05-28-2008, 20:01
Абе ти на 11 още не си се научила да пишеш, а за гаджета ще мислиш, че и за батковци... Я си върви при куклите и не се занимавай с неща, неприсъщи за възрастта ти.
А и какво толкова очакваш очакваш от външния вид на съучениците си, до един келеши на 11 - да имат секси излъчване и плочки по корема ли? Може би в някой друг филм, миличка, не и в живота.
+358385385