PDA

View Full Version : домашен фитнес



AR147
05-28-2008, 19:35
Здравейте на всички...искам да помоля за някой съвет относно режими на тренировка....ситуацията е такава ,че съм зает много...9 клас съм...след даскало съм на работа и така всеки ден ,а събота съм на работа цял ден ос сутрин до вечет около 6 часа..но от друга страна искам да ходя на фитнес ,но като нямам време поне редовно вкъщи правя коремни всяка сутрин 2х50 както и лициви опори колко мога Мах...и вечерта само лициви....но не е кой знае каква ползата от това...и взех пример на най-добрия ми фр ,който вкъщи си има щанга около 30 кила.Доста добра работа върши..и реших и аз да си направя...направих я вече пак така около 30 кила някъде..много доволна....но искам да Ви помоля как да си съградя режима на тренировка...целта ми е увеличчаване на мусколна маса и релеф.....ако може някой който разбира да ме посеветва какъф режим да си уредя ще съм много благодарен ....ако това ще помогне..висок съм 175 тежа 86 кила..

MidnightCreep
05-28-2008, 20:37
Браво,че искаш да спортуваш.
Не разбирам от фитнес,обаче прегледай форума на бб.тийм,съвсем скоро момче на твоята възраст искаше точно същия съвет.
Хората в тези сайтове са много по-компетентни.Ще ти кажат каквото те интересува.

NothingElseMatters
06-01-2008, 00:10
Купи си гири, продължаваи с лицевите и коремните,тва с щангата е добре.Потърси лост някаде в квартала ти и се набираи.След сяка тренировка се подсигори да имаш храна богата на въглехидрати за да въстановиш енергия и да избуташ с килата и масата.Тренировките ги прави когато си отпочинал,организма ти трява да е свеж за да го натовариш,неможе по цял ден да се скапваш и да тренираш...sad but true