PDA

View Full Version : Как да се облечем за интервю



TopTa
05-28-2008, 19:41
kak mislite 4e trqbva da se obli4at momi4etata za interviu?! skoro imam edno i znam 4e trqbva da se obleka malko po-profesionalno, no sum na 18 i neiskam puk da izglejdam kato na maskarat :? a ponqkoga kostumite imat tozi efekt osobeno ako e slab 4oveka! ta kajete ... koe spored vas e nai-podhodq6to koeto da pokazva profesionalizum, no da ne sastarqva?

т.7
krem4et0

o0ps
05-28-2008, 19:43
Ами зависи за каква работа, но според мен най-добре е черен панталон и някаква по-изчистена и семпла блузка... :)

Spider4eto
05-28-2008, 19:44
ами може да не е костюм, но да са по елегантни дрехи, а също така и по семпли, в никакъв случай с изрязани деколтета и къси поли http://www.karieri.bg/show/?storyid=304295 тука има повече :)

TheNewReligion
05-28-2008, 19:55
Еми , мисля , че трябва да се облечеш по-официално и строго , но в крайна сметка зависи и за каква работа кандидатстваш . Сега в тези жеги не е задължително да си с костюм , но гледай да не отидеш и с къси панталонки и джапанки .. :lol:

MaCa
05-28-2008, 20:12
ami moje s nqkakva pola NO NE KUSA a dulga-pod kolqnoto-iz4istena-4erna i julta tqsna bluza [ne6to podobno na sportno elegantna riza]! i kolan po sredata na bluzata, julti ili 4erni [za da ne se nabivat na o4i] obuvki i poluvurzana kosa!

Seducti0n
05-28-2008, 20:21
Здрасти.
Според мен би било добре да си облечеш дрехи, в които се чувстваш добре и уверена-много е важно за рабодателя да вижда срещу себе си стабилев човек, наясно със себе си/не ти говоря за надуване или пък пози/.
Та, както ти споменаха вече-бял или черен панталон, може и някакъв друг цвят.Приятна за окото блузка, нежно бижу и съвсем лек грим, мжеш и токче да сложиш.
Успех! :-)

angelcheeee_93
05-28-2008, 21:20
neka da e ne6to po-oficialno,no ne prekaleno,po -taka elegantno.nqkvo pantalon4e i leka lqtna bluzka :)

hottie
05-28-2008, 21:26
Зависи от работата, но от личен опит мога да ти кажа(обиколила съм сигурно педесетина интервиута и при всички са ме одобрявали), че е най-добре нещо семпло но "читсо".
Аз обикновено отивам с дънки или накакъв обикновен изчистен панталон и блузка или ризка.Надолу ниски обувки и добре сресана(все пак!). Въпросът е да не изглеждаш раздърпана.
Просто си сложи някакви ежедневни удобни дрехи, но без голямо деколте, гол кръст или прекалено къса пола. Не прекалявай и с грима. :)
Успех за работата!

pinkdiamonds
05-29-2008, 04:51
Зависи от интервюто,ако е нещо от сорта на продавач ,просто трябвада си "чист и спретнат",все пак да ти е в стила.Няма всеки ден да ходиш с костюм(който е подходящ единствено за сериозни длъжности и такива ,които го изискват-в банките примерно)

psychopath
05-29-2008, 05:46
костюм :D

`*`MaLkA SlAdUrKa`*`
05-29-2008, 16:45
Мииии...може да си облечеш един бял панталон, хубава риза и обувки на висок ток :) може косата ти да е вързана примерно :)

Boot
05-29-2008, 16:49
За интервю човек се облича малко по-официално от нормалното облекло, което смята , че ще носи на работа :) Успех

RoyTheReaper
05-29-2008, 17:21
Интервю за каква позиция?

babity
05-29-2008, 17:52
Ами днес бях на нещо като интервю, но не точно и си ходих с дънки и една не много изчистена блуза... в смисъл... тя е тъмносива, но под бюста имам една розова панделка и едни бели равни сандалки. Не мисля, че съм направила лошо впечатление, въпреки че деколтето ми беше по - голямо.

love_veselka
05-29-2008, 19:29
Ами днес бях на нещо като интервю, но не точно и си ходих с дънки и една не много изчистена блуза... в смисъл... тя е тъмносива, но под бюста имам една розова панделка и едни бели равни сандалки. Не мисля, че съм направила лошо впечатление, въпреки че деколтето ми беше по - голямо.

Ако работодателят е мъж 100% впечатлението е добро,ако е била жена и не спечелиш работата да знаеш,че ти завижда на деколтето :D
шегувам се

*...I Love You...*
05-29-2008, 19:39
zavisi za kva rabota e.ako e za nekoi magazin naprimer si se oble4i s dunki i ne6tu dr.ako e ne6to po delovo si poneje si na 18 zemi si 1 4eren pantalon te sa mn moderni. moje i bql i v zavisimost si vzemi potni4e ili bluzka ako pantalona e bql 4eren potnik i ako e 4eren bql potnik. i taka ;)

*...I Love You...*
05-29-2008, 19:39
zavisi za kva rabota e.ako e za nekoi magazin naprimer si se oble4i s dunki i ne6tu dr.ako e ne6to po delovo si poneje si na 18 zemi si 1 4eren pantalon te sa mn moderni. moje i bql i v zavisimost si vzemi potni4e ili bluzka ako pantalona e bql 4eren potnik i ako e 4eren bql potnik. i taka ;)

TopTa
05-30-2008, 14:53
mersi mn na vsi4ki koito pisaha :) as pitah po princip za interview, a moito e za prodava4ka, no na dosta 6ikozen magazin. suglasna sum s ideite na vsi4ki vi :) i as gore dolu takiva predstava imam, no iskah nqkoi da me potvurdi 4e vse pak mi e vajno :)