PDA

View Full Version : Как се оправяте с грима в горещините?



Liar
05-28-2008, 19:45
Еми начи сега като е много топло лицето ми се поти и грима ми става на нищо.По принцип не ползвам пудра мус или фон дьо тен но ако ако се налага...Те изобщо ще помогнат ли?Че лицето ми лъсва и става мн гадно :/ Няма ли нещо от което да не ми се поти лицето ?
Вие момичета как се справяте с грима през лятото?

o0ps
05-28-2008, 19:47
Ами колкото се може по-малко грим и вече ако се налага - водоустойчив, за да не се размазва. А иначе не мисля че има продукт, който да спира изпотяването на лицето но знам ли, то вече всичко измислиха... 8-)

TopTa
05-28-2008, 19:51
minimalno koli4estvo grim i to svej, ni6to 4erno koeto da se raste4e ot toplinata i da me napravi da preli4am na nadrusana! su6to si nosq lenti4ki orizova hartia s koqto da si izbursvam liceto, popiva vsi4ko bez da maha grima ili da razdraznqva kojata! ima i nqkoi marki koito imat obogatena voda v 6i6eta kato dezedoranti ... ponqkoga nosq i kato mi stane toplo se pruskam i mi stava mn priatno! :)

TheNewReligion
05-28-2008, 20:12
Ох , то и аз колко много грим си слагам ... :lol: Спирала си слагам и понякога молив . В горещините избягвам да си слагам молив , но винаги си слагам водоустойчива спирала ! :)

angelcheeee_93
05-29-2008, 10:53
ami osven da slaga6 parvo nqkakav krem za lice i posle po-malko grim,a ako se mahne po-barzo,slaga6 otnovo i taka...

ra4ence
05-29-2008, 11:08
Изобщо не е полезно да се ползват ружове,пудри,фон дьо тенове лятото. Само спирала,гланц и сенки слагам,крем за лице също и нямам проблеми с грима :)

Jaffs
05-29-2008, 11:57
Аз лично лятото избягвам да слагам много грим по лицето си. Ако имаше един начин изобщо нямаше да слагам, но не мога да отида на работа съвсем като зомби. :)
Залагам на водоустойчивите неща. Отиди в някоя по-голяма парфюмерия и разпитай. Ще ти обеснят кое става и кое не за лятото. И все пак най-добре с по-малко грим. :)

Ch0c0la73
05-29-2008, 12:30
aide kazvaite i az se 4udq kak da zadrja potvanetoo...s priqtelkata stignahme do velikiq izvod da se praskame s odurex po liceto :lol: .. ta aide kajetee..btw ne sam 4uvala za vodoustoi4ivi fondiuteni i pudri .. tvaaa ima li takova 4udo i na kakva cenaa...stana mi inetresno..zashtoto az navan bez fnd i pudra ne izlizam..

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
05-29-2008, 18:24
Suhi i mokri kurpichki za osvegavanei nai - dobre bez fon dio teni i pudri, no ako ne mogete bez tqh, po - dobre samo pudra, tq pone nqma kak da se razteche i ako se razmage , polzvate kurpichkite i si slagate pak:) Na men ne mi se e sluchvalo spirala da mi se razteche.. (az polzvam Golden Rose, mn sum dovolna ot neq) No pak mogete da vzemete nqkoq vodoustoichiva.. Dr nz kakvo da predloga, osven da se osvegavate po - chesto i kato stane prekaleno goreshto, da otidete da se razhladite nqkude na studeno. :)

krem4et0
05-29-2008, 20:32
Малко молив, спирала и много леки сенки. Нищо друго не слагам по лицето си този сезон. Че лъщи, лъщи, ама луничките, които избиват като з световно, прикриват всичко.

sweet_bubka
05-30-2008, 07:57
Emi az ve4e ne si slagam ili pak ako nqkoi pyt mi se priiska si slagam ve4er kogat oe po hladno,za6toto prez denq e nqkakv ad da sam s grim,daje nemoga da si izmiq liceto kogato mi e toplo i sam navan

WhO's`ThAt`GiRl
05-30-2008, 08:23
Аз през деня си слагам само спирала и гланц , а вечер когато е по-хладно си слагам повече грим.

DisciplineAndOrder
05-30-2008, 09:45
по принцип единствения грим,който слагам,се състои от
спирала
черен молив под очите
сив молив на клепача

8-)

Liar
05-30-2008, 13:16
Мерси за съветите :) Ще си взема водоустойчива спирала.А знаете ли дали лесно се намира водоустойчива пудра?А изобщо ще спре ли потенето?