PDA

View Full Version : МОЛЯ ВИ КАЖЕТЕ КАКВО ДА ПРАВЯ И КАК...



MaCa
05-28-2008, 19:58
Аз мисля да си направя руси кичури.Косата ми е почти свтло кестеняво.Знам че при изсветляването косата се изсушава и изтощава.Има ли такава боя която ще ми хване и няма да ми изсуши и изтощи косата?! Моля ви кажете ако има!!!

Liar
05-28-2008, 20:04
То ако имаше такава боя...Можеш да добавиш нещо в нея(олио за коса,skin calm на rilken,масло) това ще помогне до някаква степен но няма как да не ти се изтощи косата.След кичурите прави маски и така..

MaCa
05-28-2008, 20:06
mersi mnogo za suvetite

Seducti0n
05-28-2008, 20:13
Щом ще си правиш кичури-първо задължително ще ти обезцветят косата чрез блондор/много голяма химия/... :?

После се нанася избраният от теб нюанс русо.


П.С-Когато бях на 13, точно преди морето си направих кичури.
Косата ми беше в окаяно състоаяние.Приличаше на слама, никаква живинка-нищо.От тогава-никакви експерименти, така че добре си помисли... :)

angelcheeee_93
05-28-2008, 21:24
vsqka boq e vredna za kosatata i kosama zapo4va da se kasa mn lesno.kogato si s ki4uri,kosata se omaznqva mn barzoi se iska golqma podrajka.moje da si napravi6 nqkakvi maski za kosa za da zazdravqt pone malko kosata :)

Ch0c0la73
05-29-2008, 12:35
az sam si pravila 4 pati rusi ki4urii..kosta mi opredeleno se iztushti..no az non stop i pravq maski .. 1vo predi da se kapq sedq 1 4as s namazana kosa s zehtin i ricinovo maslo..za da ne se izushava i da ne cafti mn da ima pove4e blqsak..kapq q s seriqta na gliss za suha kosa..s tezi argan i shii..a za takava boq koqto ne iztoshatava nqma..az moite ki4uri daje s supra si gi pravq..zashtoto po princip ki4uri ne se pravqt s boq..daje dr sedmica shte hodq da si pravq pak nqkolko i britona celiq rus..friozrokata shte me ubii kato 4ui moita gadni zamisli s/u kosata mi.. guzno mi e ama rusiolqva mn si q haresvam kvo da pravq..pak ako mi pisne da si praq ki4uri i da sam si tamno kafqva kakto mi e kosata shte gi ostavq da izrasnat..zashtoto ne iskam da si q poqdisvam cqlataa..prekaleno mn si obi4am kosata za da q podlagam na takova naprejenie hxah

MaCa
05-29-2008, 17:45
mesi mnogo momi4eta :-)