PDA

View Full Version : Кола маска



me&u
05-28-2008, 20:53
Do sega samo dva puti sam si pravila kola maska na intimnite 4asti.parviq put q napravih kogato za pruf put po4nah da se obeskosmqvam tam i adski mnogo bole6e.sega ve4e sled dosta godini nasabrah pak smelost da si napravq :D I tozi put ne me bole6e tolkova kolkoto predi.Zaklu4enieto e 4e sled kato sam se brusnela v prodaljenieto na okolo 4 godini kolamaskata me bole6e po malko.Ta vaprosa mi e: Nali znaete 4e sled brasnene kosmite stavat po debeli gusti i s po golqm koren ta ne bi li trqbvalo togava da boli pove4e sled kato sam po4nala s brusneneto? Izvinqvaite 4e ne pi6a na kirilica ma jiveq izvan Bg i nqma kak da izteglq flex type-a na angliiskiq komp :([/list]

т.7
krem4et0

VilleBaby
05-28-2008, 21:00
ми де да знам първия път си се панирала много и един вид си си внушила , че те боли адски много...да,след продължителното бръснене би трябвало да боли повече , но сигурно си била по-спокойна де да знам :D ти се раздвай , че не те боли много няма какво да му мислиш :)

angelcheeee_93
05-28-2008, 21:15
dosega ne sam opitvala s kola maska,struva mi se dosta bolezneno,no sigurno ne e bolka za umirane,no 6tom 1 pat ve4e si probvala i ne e 4ak tolkova lo6o,moje da probva6 pak :)

MidnightCreep
05-29-2008, 11:09
Ц,има значение само поносимостта на кожата към интервенция.
И когато космите са много къси боли повече.Като няма косми ти дърпат голата кожа и може да получиш синини,кръвонасядане,рани дори/личен опит/.

sound_mafia
05-29-2008, 15:59
Ем че аз там откакто съм почнала да се обезкосмявам винаги кола маска съм ползвала за цялото тяло(в смисъл крака ръце и триъгълник) и съм адски доволна сега са супер редки даже мога да твърдя че е почти мъх. :grin: и не е болка за умиране така че споко.Аз само няколко пъти съ прибягвала до самобръсначката в критични случаи когато нямам време да отида до салона. :oops: но това се е случвало 3-4 пъти за 4 години.И искам да кажа че мразя да се бръсна първо защото много труд се хвърля,второ израстват след 4-5 дни,трето не е толкова меко както когато е оскубано,а и сама мога да пропусна косъмчета а когато сам в салона козметичката гледа хубаво и маха всичко и още други привилегии които не сещам за сега,но който се двоуми му казвам да отива на кола маска и че досега не сам чула за смърни случаи от кола маска.Ако случайно чуя ще пиша да ви предопредя. 8-) А И ПОПРАВКА НА ГОРНИЯ СЪФОРОМЕЦ КОГАТО ДЪРПА ГОЛА КОЖА НЕ БОЛИ БОЛИ КОГАТО СЕ ИЗТРЪГВАТ КОСМИ И КОЛКОТО СА ПО МАЛКИ ТОЛКОВА ПО МАЛКО БОЛИ,СИНИНИ СЕ ПОЛУЧАВАТ КОГАТО КОСМИТЕ СА ТВЪРДИ И ДЪЛГИ,МЕН ПЪРВИТЕ ПЪТИ МИ СЕ ПОЛУЧАВАХА МАЛКИ КРЪВОИЗЛИВИ ПОКРАЙ СЛАБИНИТЕ ЗАЩОТО ТАМ КОСЪМЧЕТАТА СА НАЙ ТВЪРДИ. :lol:

MidnightCreep
05-29-2008, 16:15
Момиче съм-членувай с наставка за женски род,моля.
ФорУм-поправи се,моля.
Не пиши с главни букви,пий липов чай,успокоява нервите.
Не знам какви са ти космите и кожата на тебе,когато при мен са къси се зачервявам и ме боли,мисля,че вече поясних.
Интересно за какво се слепва и от какво се отлепва маската,когато няма окосмяване.

8)

me&u
05-30-2008, 22:02
mersi mnogo :)

i_hate_you_but_i_love_you
06-01-2008, 09:49
обезкосмявала съм се само със самообръсначка там долу но искам вече да почна с кола маска.. От болката не ме е страх ама като ми говорите за тия синини и кръвоизливи много ме е бъз.. :-o

hottie
06-01-2008, 10:24
Просто като се захванеш да си правиш кола маска не я прави на много дълги косми. Нека бъдат 1-2см. Иначе ако са по-големи боли :) И вече с времето болка няма!И аз за не знам колко години кола маска вече нямам почти косми, тънки са, незабележими и няколко седмици съм спокойна :)
Но аз съм на мнение, че първият път е най-добре да се направи при козметик!