PDA

View Full Version : той е на 27 а тя на 16



belqzana_ot_teb
05-28-2008, 21:06
zdraveite.....neznam dali postapih pravilno ili ne no....zna4i sestra mi e na 16 godini i izliza6e s edin koito e na 27,ta toi si pada po po malki momi4eta, demek vs priqtelki sa mu bili pod 18god. ta te sas sestra mi izlizaha, hodeha po kafeta i t.n i edna ve4er spaha zaedno, a tq be6e destvena. i dnes mi kaza kakvo e stanalo(minaha se 4 dni ot kak spa s nego) i na men mi stana mnogo kofti.. dori se razplakah ....prosto nemojah da proumeq kak malkata mi sestrai4ka se e nae*bala s 4ovek na 27 god..a i nqma 4uvstva kam nego(tq sama mi go kaza 4e sa samo fr i ne izpitva ni6to po specialno kam nego). i i kazah da izbira mejdu men i nego i tq kaza 4e izbira nego i na men mi stana mn gadno, za6toto vse pak sme sestri i kolkoto i da e az sam i za cql jivot a toi.....mesec , dva....ta kazah i da izbira m/u mene i nego i i go kazah ne za dr a za6toto iskam da q predpaza... vse pak toi e na 27, osven tova si pada malko poboinik, udrq momi4eta, bie se s mom4eta, dori nosi i pistolet v sebe si po nqkoi pat.vs mu priqteli sa narkomani, piqnici i takiva.. i me e strah 4e moje da i napravi ne6to.......iskam prosto da q predpazq.. kajete mi pravilno li sam postapila.. molq vi...
adski mn me zabolq kato kaza 4e predpo4ita nego pred men...no prosto tova e edinstveniq na4in po koito moga da q nakaram da go ostava, nadqvam se da osaznae 4e az sam i po vajna no........


7 точка от правилата
moderated by Coki
Заглавията на темите трябва да са на КИРИЛИЦА.

Lord_Of_The_Night
05-28-2008, 21:13
Разбира се,че правилно си постъпила,та той е на 27 а тя на 16 чесно нараво немога да разбера такива хора като него,как може с такава разлика човек,който се предполага че трябва вече да е здраво мислещ,да направи такова нещо,та той е даже подсъдим.Опита ти да предпазиш сестра ти е наистина много правилен,може да ти е отговорила така под въздействието на емоции,но ти и обясни как стоят нещата,но спокойно,защото наистина това не е добре.Аз мисля че рано или късно ще разбере че ти си я подкрепяла и си и помагала по този начин и ще осъзнае кого повече цени.

angelcheeee_93
05-28-2008, 21:38
trqbvalo e dori po-rano da q predopredi6 pone da ne spi s nego,no stanaloto-stanalo.ne se pritesnqvai ti si postapila pravilno,a sestra ti rano ili kasno 6te razbere 6to za 4ovek e tova.kakvo moje da o4akava ot mom4e,koeto udrq momi4eta kakto kazva6.maika vi ne znae li za tova,ne q li savetva po nqkakav na4in ili o6te ne e razbrala za stanaloto/>??

pathetic
05-28-2008, 21:44
Нищо правилно.
Първо тя се е изчукала с него.От това няма как да я предпазиш, защото е минало.Като искаш да не е с него.. просто й го казваш и се опитваш да й обясниш какви са обстоятелствата и какво се случва и той що за човек е, а не.. кого предпочита.
Щото това е тъпо.
Адски.
Каквото и да отговори.. все тая ще е.
НЕ стават така нещата. .. а и тя явно е малоумна, че да прави секс за първи път с някакъв такъв тип, при положение, че даже не го и харесва, а й бил приятел.
глупости.
Виж, ако беше лудо влюбена - да е ясно, ама с някакъв там, дето нещо си там и някъде си там се наебали.
Хайде стига де.
Вие родители нямате ли.. или нещо там - настойници, това - онова.
..
8)

mArMaLaDkA
05-28-2008, 21:47
Вие родители нямате ли.. или нещо там - настойници, това - онова.


Повечето родители не знаят,че детето им ходи,с чичковци на по едно 25-37 години.Оттам вече се губи частта с родителския контрол :o

pathetic
05-28-2008, 21:48
Вие родители нямате ли.. или нещо там - настойници, това - онова.


Повечето родители не знаят,че детето им ходи,с чичковци на по едно 25-37 години.Оттам вече се губи частта с родителския контрол :o

то в случай, че искаш можеш да си копеле и да издадеш сестричето, ако чак толко ти пука за него.
ръгат го в един килер и ни секс, ни нищо.
:)

mArMaLaDkA
05-28-2008, 21:52
ръгат го в един килер и ни секс, ни нищо. :)

Това беше брутално :D

kelcie
05-29-2008, 00:25
ми аз се чудя и на сестра ти и на тоя дето излиза с нея, не е много правилно да излиза с толкова голям МЪЖ, сигурно и той не не е мъж още щом се занимава с 16 годишни, но няма значение. обясни на сестра ти ще това което прави са пълни детинщии защото си е така и ще не трябва да излиза с това момче/мъж и защо така мислиш и кажи защо така мислиш и и кажи какво за човек е този, не искам да обиждам и да обвинявам някой но сестра ти е доста виновна за това, първо защо изобщо се е хванала със него а аз съм 66% сигурна че и тя знае че приятелите му са наркомани и пияници, в това има много лоши неща но и до някъде хубаво, за сестра ти а за тях те са си го избрали, важното е тя да не стаа такава и да не пробва наркотици азащото от веднъж ще стане всеки ден по 3-4 пъти. отвори и очите пък тя не е малка на 16 е тя сама трябва да знае но трябва да направиш нещо

MiMcHeToOo
05-29-2008, 00:36
О, ще си промени мнението не се притесняваи ;)

psychopath
05-29-2008, 02:46
деиш, старото подгони младото...
еба тая тенденция
така ще е, докато има моми дето не знаят що сакат :D

AnIcHkAtA
05-29-2008, 05:05
Ако почне да се дрогира и да пие по много, както приятелите на тоя, едва ли ше се усети.Или ще е прекалено късно.Ако толко наистина предпочита него пред теб даже да я наклюкариш на ваще или там на цЕлата рода ако щеш, пак няма да има ефект.Говори й.Няма др начин.Обясни й как седят нещата и че трябва да спре да се занимава с тоя.Че той някой ден ше земе да я утрепе нЕкъде...

MaRiQnKa
05-29-2008, 07:26
Емиии муцка не разбирам защо си чакало толкова. Както казаха по-горе кажи на някой родител, роднина, настойник.. но не оставай нещата така!!! И с това "Избирай между мен и него" нищо няма да постигнеш ако питаш мен. Така че предприеми нещо в най-скоро време, за да не тръгне по лош път, ако не е тръгнала вече... :-o
Успех

hahavteen
05-29-2008, 08:22
И аз се разплаках когато разбрах че сестра ми вече не е девствена :-D
Мила нормално е да се притесняваш за нея но според мен е грешно да и казваш да избира и да я упрекваш. По-скоро и говори спокойно и я съветвай без да и досаждаш. И ако се разделят бъди до нея и не и казвай че сама си е виновна и че си я предупреждавала. Попитай я дали след като правят секс се пазят и и кажи че ако има нужда от помощ може да разчита на теб. Ти си и сестра не пъдар или майка така че твойта роля е да си винаги до нея когато има нужда и да и помагаш. :) Успех.

TheNewReligion
05-29-2008, 08:23
Честито ! Сестра ти е направила първата крачка към курвулясването ! :) Може да звучи много грубо , но е така ! Щом и харесва да се ебе с педофил , към когото няма чувства ... зарежи я ! Ти искаш да я предпазиш , но тя е куха п**** и няма да те разбере !(Без никакво извинение!)А родителите ви знаят ли ,че тя е толкова тъпа ,че излиза с педофил ? :-o
Най-много да почне да се дрогира , той да я бие и да я кара да прави мръсотии със загорелите му приятели ... Абе картинката е пълна ! Това е първата или втората (не съм сигурна) крачка към пропадането и еволюирането в отрепка ! Честито ! :)

hahavteen
05-29-2008, 08:27
Честито ! Сестра ти е направила първата крачка към курвулясването ! :) Може да звучи много грубо , но е така ! Щом и харесва да се ебе с педофил , към когото няма чувства ... зарежи я ! Ти искаш да я предпазиш , но тя е куха п**** и няма да те разбере !(Без никакво извинение!)А родителите ви знаят ли ,че тя е толкова тъпа ,че излиза с педофил ? :-o
Най-много да почне да се дрогира , той да я бие и да я кара да прави мръсотии със загорелите му приятели ... Абе картинката е пълна ! Това е първата или втората (не съм сигурна) крачка към пропадането и еволюирането в отрепка ! Честито ! :)

Знаеш ли изобщо какво е педофил че употребяваш тази дума така често? И недей да притесняваш сестра и още повече. След като малката не го обича едва ли ще тръгне да прави глупости заради него а просто ще се позабавлява.

TheNewReligion
05-29-2008, 08:42
Честито ! Сестра ти е направила първата крачка към курвулясването ! :) Може да звучи много грубо , но е така ! Щом и харесва да се ебе с педофил , към когото няма чувства ... зарежи я ! Ти искаш да я предпазиш , но тя е куха п**** и няма да те разбере !(Без никакво извинение!)А родителите ви знаят ли ,че тя е толкова тъпа ,че излиза с педофил ? :-o
Най-много да почне да се дрогира , той да я бие и да я кара да прави мръсотии със загорелите му приятели ... Абе картинката е пълна ! Това е първата или втората (не съм сигурна) крачка към пропадането и еволюирането в отрепка ! Честито ! :)

Знаеш ли изобщо какво е педофил че употребяваш тази дума така често? И недей да притесняваш сестра и още повече. След като малката не го обича едва ли ще тръгне да прави глупости заради него а просто ще се позабавлява.
Знам какво значи ПЕДОФИЛ ! Човек , който прави мръсотии с малки момчите/момчета ! Не е задължително да е насила ! А колкото до това дали ще почне да прави мръсотии предполагам , че ще ги прави заради него , щоим го е предпочела пред собсвената си сестра - няма да се учудя да стане отрепка , макар ,че горещо се надявам да не стане ! Не съм имала за цел да притесня авторкта , просто използвах малко по-груб език , извинявам се за което ! Ядосвам се , че младите хора си пропиляват най-хубавите години като се занимават с глупости и се ебат като не видели! Съжалявам за грубия език , но просто страшно много ме е яд ! Всеки си има глава на раменете , де ... не би трябвало да ми пука за глупостите на другите , но това прекрачва всякакви граници ! :)

hahavteen
05-29-2008, 09:10
Знам какво значи ПЕДОФИЛ ! Човек , който прави мръсотии с малки момчите/момчета ! Не е задължително да е насила !

Педофилия е секс с деца под 14 години а момичето е на 16 така че мъжа не се води за подофил.
Аз имам една позната която също ходеше с един 10 години по-голям от нея. Той я тормозеше,биеше я,забраняваше и разни неща... Абе ужас беше. 2 години продължи връзката им след което на нея и дойде акъла и скъса с него. Не е станала нито курва, нито простакеса, нито никаква. Направи една грешка,плати за нея и сега живота продължава. Това че е правила секс с него не я прави автоматически курва. Освен това мисля че авторката е постъпила грешно като я е накарала да избира. Няма това право.

charlotte
05-29-2008, 09:45
Моята братовчедка ходи с 29 годишен вече около 8 месеца(тя е на 16) ...за мен това въобще не е нормално..,но всеки решава сам за себе си...

жУси
05-29-2008, 09:49
Ужасена съм :shock: кажи на родителите си най-добре

Mementomori
05-29-2008, 12:03
Много странно,не го обича,обаче предпочита него пред теб?Ужас!Може би иска нещо да те подразни,дано е само това,но определено трябва да я отграничиш от този индивид,който си пада "леко" педофил.Щом има такива прояви(насилие,наркотици),м оже й спрямо нея да окаже насилие,а и не се знае дали пък и не го е направил още през въпросната вечер.Ако не можеш да се справиш,обърни се към родителите ти!Успех!

Ivalinka
05-29-2008, 12:32
тя е заблудена..трябвало е да подходиш по-тактично..не направо-мен или него...

belqzana_ot_teb
05-29-2008, 12:43
Благодаря на всички ойто ми дадоха съвет....само искам да кажа че не мога да кажа на наще защото все пак ми е сестра и много пъти ме е подкрепяла и ме е прикривала пред наще а ако раберат за това незнам какво ще и се случи...ще стане по лошо.. и прдпочитам сама да се опитам да и помогна....Благодаря още веднъж

hahavteen
05-29-2008, 12:48
Благодаря на всички ойто ми дадоха съвет....само искам да кажа че не мога да кажа на наще защото все пак ми е сестра и много пъти ме е подкрепяла и ме е прикривала пред наще а ако раберат за това незнам какво ще и се случи...ще стане по лошо.. и прдпочитам сама да се опитам да и помогна....Благодаря още веднъж

Не казвай на ваще докато не виждаш реална опасност за нея. Ако нещата станат сериозни веднага сподели с някой защото може в онзи момент да те намрази но след време ще ти е благодарна. Казам ти ги всички тея неща от опит защото и аз имам по-малка сестра (даже 2 ама мъничката още не прави такива глупости :-D ) и сме минали заедно през какво ли не и не веднъж съм я спасявала. Най-важното е да спечелиш доверието и и да я научиш да ти споделя.

w0sh
05-29-2008, 12:52
Тука половината идиоти се изказаха. Деца. 16 годишните съвсем законно си се ебат. Точка.

Тя хубаво сестра ти е на 16 ама ти май май и толкоз нямаш, щото си и поставила егати избора... или енго или сестра си :razz:
И сега кво остава.. малкото хлапе да избере роднина, дето се хвали, че го мрази пред приятелките си.

Няма да се научите никога ей....

_FaShIoN_
05-29-2008, 13:14
Постъпила си малко глупаво като си я накарала да избирам между теб и него,защото щом е тръгнала в момента с човек на 27 години,значи не мисли много много и това не е трябвало да й го казваш....но пък настина е малко немислимо да ходи с 27 годишен...за любовта няма граници,но стига чувствата да са искрени и истински,а от твойто описание такова нещо няма... :)

Sladinka_f
05-29-2008, 17:12
Много правилно си постъпила!!! Може би щом така стоят нещата трябва да се допиташ до мнението на родителите ви... :-o

Lord_Of_The_Night
05-29-2008, 17:51
Благодаря на всички ойто ми дадоха съвет....само искам да кажа че не мога да кажа на наще защото все пак ми е сестра и много пъти ме е подкрепяла и ме е прикривала пред наще а ако раберат за това незнам какво ще и се случи...ще стане по лошо.. и прдпочитам сама да се опитам да и помогна....Благодаря още веднъж
Еми щом стоят така нещата.Опитай се да поговориш с нея,да я разубедиш,че тази връзка не е добра за нея,остави възраста на страна,тя не е най-важната въпреки че разликата им е голяма и за мен това не е нормално,но както каза ти се движи с наркомани,пианици и даже носи пистолет,е това ако не е сериозен проблем здраве му кажи.Жеста ти да и помогнеш ще го оцени след време,дори не сега,но както казах поговори с нея много сериозно,но без да и поставяш ултиматоми.Аиде успех!!! :)

GregoryHouse
05-29-2008, 17:54
Затова обичам човешкото поведение..поставяш го пред избор и си сиг кфо ще избере и в последния момент той избира другото ти ти се *бава сичко...НИКОГА НИКОГА НЕ КАРАЙ ХОРАТА ДА ИЗБИРАТ НАСИЛА МЕЖДУ ТЕБ И НЯКОЙ ДРУГ !!! Това обикновено води до 60-70% да изберат другия :D

5StaR
05-29-2008, 18:55
Ей тва много го мразя. Някой като каже избери м/у мен и него/нея ми идва да му се изпикая на главата 5 пъти и да извърша другата биологична нужда също толкова пъти върху него.

jjjjjj6363
05-29-2008, 20:02
tova e greshno , greshno si postupila iskash da q predpazish ot tozi 4ovek, i kak kato izgubish sqkakuv kontakt sus neq trqbvashe da se opitash da stanesh po bliska s neq sq neznam kolko ste blizki.Trqbvashe psiho ataki da i vkaravash i taka, a sega si out ot igrata moje samo da ledash ot stranai :?

BlackWings
05-30-2008, 09:54
Това е много неправилно , как можа да я накараш да избира , НИКОГА , не поставяйте на никого такъв ултиматум , защото това винаги води до избиране на другия. :x Дори може и на пук да го е направила , само защото я караш да избира. Пуу :-x

koalka
05-30-2008, 10:04
Адски тъпо е да й кажеш "изберай - него или мен".Та тя ти е сестра, ти не е трябвало да я питаш, не тя да ти отговори така!И като ти каже така какво означава, че никога повече няма да й проговориш ли?Постъпила си адски тъпо в случая...
Отделно това, но тя вече си е на 16...не знам защо ти трябва да решаваш вместо нея.Ти не отговоряш за нея, родителите ви отговарят.Трябваше с тях да поговориш, на тях да кажеш, а не да говориш прибързано.
Разликата им е голяма, съгласна съм и аз, ако имах дете на нейната възраст нямаше да съм доволна, че дъщеря ми ходи с мъж на 27 години...Този е абсолютен комплексар и затова ходи с по-малки.Явно при по-големите му е по-трудно и му е по-лесно да излъже по-малките.Явно това не го осъзнава, но един ден ще го разбере.

unfaithful1234
05-30-2008, 10:52
Защо малките момиченца винаги искат голям батко 8-) ето за това - накрая да останат , сами , преебани , вагинално разширени ( 8-) ) понякога доста понабити , погрознели... тая държава си е ебала маиката
te taka e! :-x