PDA

View Full Version : Граждански дълг ?!?!?!



akademika
05-28-2008, 22:02
В нашето тъпо даскало и в близката околност има N на брой "лавки", в които се правят хамбургери, като се пипат пари и без да се слагат ръкавици или нещо друго се борави с хляб, кашкавал и пр.
Бидейки дълбоко възмутен аз направих лицемерната забележка:
-Струва ми се, че трябва да използвате ръкавици, защото може да ви глобят от ХЕИ, а хамбургерите ви са хубави.
Реакцията: ААААА, не се притеснявай - минавали са на проверки, ама нищо не казаха. 8-)
Разбирасе, естествено бях възмутен. Затова след известно време, дирекно му казах, че ще ме накара да изпълня гражданския си дълг ...
Реакцията: АБЕ ТИ ЩО НЕ СИ ГЛЕДАШ РАБОТАТА!!!
Затова разпечатах листовки, на които пишеше:




http://www.geneticsaction.org.uk/pix/biohazard.gif
ТИ, приготвяш ли си храната с мръсни ръце? - Отиди на лафката да ти я приготвят?
[/b]

Според вас, окачествете делото ми като:
добро, лошо и/или тъпо ...

LINKNOT
05-28-2008, 22:17
Аз мисля,че е правилна постъпката ти. Малко брутална,но няма как иначе да се научат. Браво! =D> ;-) :wink:

BeYourSelf
05-29-2008, 03:43
бе то, че е правилно е правилно,ама на всякъде е така.В моето даскало ако видиш ква мизерия е в стола...ще се хванеш за главата.Плюс това цялото даскало миреше на манджа...дори аспиратори няма...ужас не ми се говори ..

ANTIHUMAN
05-29-2008, 06:57
Реакцията ти е правилна!Но не мисля ,че някой ще обърне внимание ,на един така да кажа ,, Протестиращ''.Te на учителите не обърнаха внимание толкова много време ,а едва ли ще обърнат на теб! В България живеем и се съмнявам някой да ти обърне внимание! Иначе е хубав замисъл ,но :( Надявам се да УСПЕЕШ!

ResPekT333
05-29-2008, 07:07
Браво...сперед мен постъпката ти е правилна !!!!! ;)

akademika
05-29-2008, 08:08
Много странно - чувам слухове, че собственика на лафката до училище искал да ме бие ?!?! Други пък ми опонират, че съм бил много директен ?!??! :-x

Thoughtless
05-29-2008, 18:12
...

akademika
05-30-2008, 19:35
Не успях, няма смисъл. Педагогическата съветничка даже ме извика, да ми каже, да не се хабя с глупости.

ThunderGoddess
05-31-2008, 17:06
Правилно си постъпил. Признавам, че аз нямаше да имам смелостта :) Само така!

5StaR
06-01-2008, 03:16
Пич като не ти се яде от тая лафка - не яж. Остави го човека да си върти бизнеса, предполагам тва му е начина за препитаване.

mese4ka
06-01-2008, 04:18
браво !радвам се че има хора като теб ....ако бяха и повече още по-хубаво но за жалост за много малко :) подкрепям те напълно и постъпката ти е мн.добра =D> \:D/ =P~

The_69
06-01-2008, 08:56
Браво...сперед мен постъпката ти е правилна !!!!! ;)
И аз казвам 1 голямо БРАВО, само дето и при нас е така и си представям, ако земат да слагат ръкавици или да си мият ръцете за всеки хамбургер, колко бавно ще върви опашката, па и без това на подщи никой не му дреме...и така и така си чупивт храната с пръсти и ядат...бе гадна работа

ThunderGoddess
06-01-2008, 09:36
Пич като не ти се яде от тая лафка - не яж. Остави го човека да си върти бизнеса, предполагам тва му е начина за препитаване.
И к'во като му е начина за препитание. Дай всички , които ядат от там да хванат хепатит, щото това му е начина за препитание! Да си го навре тоя начин като не изпълнява изикванията. Здравето на учениците е много по-важно от неговото препитание. Не знам изобщо как можеш да го кажеш.