PDA

View Full Version : Потни ръце :( :(



paf666
05-29-2008, 07:48
Проблема ми е следния.Винаги ръцете ми са потни,дори и зимата когато е студено.А бе постоянно са потни и тва не нещо отвратително,срам ме е да се здрависам с някого.Моля Ви се ПОМОГНЕТЕ!

BlackWings
05-29-2008, 08:30
Ооф да , познато , и моите постоянно се потят , особено ако съм нещо притеснена и непрекъснато са мокри даммм гадно е. Ами колкото и да е смешно аз съм си слагала по ръцете , рол он против изпотяване и действа , не се сещам каква друга мярка да те посъветвам да вземеш :) Сложи някакъв дезедорант друго ... :-|

Swinkenhoffer
05-29-2008, 08:30
Пробвай с Одорекс за ръце (един червен, щото има и син, който май е за крака о.О). Пише си как се използва и го има в аптеките. Около 7 лв. някъде, ама не съм съвсем сигурна. 8-)

love_veselka
05-29-2008, 08:31
Пробвай с Одорекс за ръце (един червен, щото има и син, който май е за крака о.О). Пише си как се използва и го има в аптеките. Около 7 лв. някъде, ама не съм съвсем сигурна. 8-)



+1

paf666
05-29-2008, 08:34
Ооф да , познато , и моите постоянно се потят , особено ако съм нещо притеснена и непрекъснато са мокри даммм гадно е. Ами колкото и да е смешно аз съм си слагала по ръцете , рол он против изпотяване и действа , не се сещам каква друга мярка да те посъветвам да вземеш :) Сложи някакъв дезедорант друго ... :-|
еми мерси-ще го пробвам пък дано да стане щото е много гадно

AnIcHkAtA
05-29-2008, 08:34
Аз за др освен да си носиш редовно мокри кърпички в тебе и да ги подсушаваш не се сещам

paf666
05-29-2008, 08:36
да но виждам че вие сте момичета и също така се оплаквате от потни ръце а при мъжете?!

paf666
05-29-2008, 08:37
да но виждам че вие сте момичета и също така се оплаквате от потни ръце а при мъжете?!

MartyParty
05-29-2008, 09:00
При мъжете проблема не е толкова в количеството на потта,а в миризмата.когато с бившия ми приятел си хванехме ръцете особено лятото и моята винаги беше по-потна от неговата.Не мисля,че пречи или поне той не се е оплакал.

Loshotia
05-29-2008, 11:00
С риск да ви уплаша или да ме обявите за луда, ще ви кажа, че потни студени ръце е признак за проблем в оросяването или щитовидната жлеза.

MidnightCreep
05-29-2008, 11:04
Или проблем с нервната система.Първо невролог,после дерматолог.
С мокрите кърпи най-много да си докараш лющеща се кожа,пъпки и възпаление.

paf666
05-29-2008, 17:57
С риск да ви уплаша или да ме обявите за луда, ще ви кажа, че потни студени ръце е признак за проблем в оросяването или щитовидната жлеза.
това вярно ли е наистина :-#

MidnightCreep
05-29-2008, 19:49
С риск да ви уплаша или да ме обявите за луда, ще ви кажа, че потни студени ръце е признак за проблем в оросяването или щитовидната жлеза.
това вярно ли е наистина :-#

Спокойно,ние можем само да гадаем за причината.Наистина може да е от всичко-хранителна алергия дори,външен дразнител,стресови състояния и т.н.Наблюдавай се,познаваш тялото си най-добре и ако се притесняваш-отиди при личния лекар,той е най-компетентен и ще те успокои.Аз лично не вярвам да има нещо сериозно. :)

*...I Love You...*
05-29-2008, 19:51
na men puk kato stoq mn pred pc mi se izpotqva rukata

sodomicdream
05-29-2008, 21:02
С риск да ви уплаша или да ме обявите за луда, ще ви кажа, че потни студени ръце е признак за проблем в оросяването или щитовидната жлеза.
Da, но това е само ако ръцете са наистина постоянно потни. В 90% от случаите о лошо оросяване на крайниците. Аз го имам този проблем откак се помня и е придружен с вечно студени ръце, дори и навън да е 30 и n градуса. Пробвала съм какво ли не, за да не са ми мокри, но ефект нямаше, затова всеки път си нося обикновени салфетки и ако трябва да се здрависам с някого си подсушавам ръцете :D

paf666
05-30-2008, 04:51
[quote=^Santra^]С риск да ви уплаша или да ме обявите за луда, ще ви кажа, че потни студени ръце е признак за проблем в оросяването или щитовидната жлеза.
Da, но това е само ако ръцете са наистина постоянно потни. В 90% от случаите о лошо оросяване на крайниците. Аз го имам този проблем откак се помня и е придружен с вечно студени ръце, дори и навън да е 30 и n градуса. Пробвала съм какво ли не, за да не са ми мокри, но ефект нямаше, затова всеки път си нося обикновени салфетки и ако трябва да се здрависам с някого си подсушавам ръцете :D[/quоте]
Еми моите постоянно са потни,но мисля че може би е от стрес и възнамерявам в близките дни да отида при личния лекар.

sodomicdream
05-30-2008, 19:18
^
бога ми в каква среда живееш? :shock:

o0ps
05-30-2008, 19:34
http://prikachi.com/files/184934p.jpg
Одорекс део

ОДОРЕКС ДЕО е предназначен за блокиране на изпотяването на дланите и подмишниците за срок от 10-14 дни при пациенти с палмарна /на дланите/ и аксиларна /на подмишниците/ хиперхидроза /прекомерно изпотяване/. Изразеното антиперспирантно действие на алуминиевия хлорид е умело съчетано с широкоспектърния антибактериален и антимикотичен ефект на метенамина и омекотяващото въздействие на глицерина, което гарантира бърз и траен контрол на хиперхидрозата и свързаните с нея усложнения. Уникалният механизъм на действие на ОДОРЕКС ДЕО блокира само свръхактивните потни жлези, без да влияе негативно върху общата терморегулация на организма.

СЪВЕТ: Три вечери поред напръсквайте измитите длани или подмишници с Одорекс Део, а на сутринта ги изплакнете с вода. Това е достатъчно за следващите две седмици, за които изпотяването ще спре. Не е необходимо да използвате продукта по-често от препоръчаното. Ако усетите, че отново започва изпотяване, напръскайте се еднократно и се наслаждавайте на следващите 10-14 дни!

Важно е да знаете, че не трябва да употребявате Одорекс Део ако имате наранявания по кожата или имате свръхчуствителност към алуминиевите соли! Одорекс Део не се използва непосредствено след бръснене или епилация на мишниците!

Аз лично го използвам на мишниците, за ръцете не съм го ползвала но предполагам че би трябвало да има ефект. Айде успех и пиши дали ти е помогнало. :)

paf666
06-02-2008, 08:19
http://prikachi.com/files/184934p.jpg
Одорекс део

ОДОРЕКС ДЕО е предназначен за блокиране на изпотяването на дланите и подмишниците за срок от 10-14 дни при пациенти с палмарна /на дланите/ и аксиларна /на подмишниците/ хиперхидроза /прекомерно изпотяване/. Изразеното антиперспирантно действие на алуминиевия хлорид е умело съчетано с широкоспектърния антибактериален и антимикотичен ефект на метенамина и омекотяващото въздействие на глицерина, което гарантира бърз и траен контрол на хиперхидрозата и свързаните с нея усложнения. Уникалният механизъм на действие на ОДОРЕКС ДЕО блокира само свръхактивните потни жлези, без да влияе негативно върху общата терморегулация на организма.

СЪВЕТ: Три вечери поред напръсквайте измитите длани или подмишници с Одорекс Део, а на сутринта ги изплакнете с вода. Това е достатъчно за следващите две седмици, за които изпотяването ще спре. Не е необходимо да използвате продукта по-често от препоръчаното. Ако усетите, че отново започва изпотяване, напръскайте се еднократно и се наслаждавайте на следващите 10-14 дни!

Важно е да знаете, че не трябва да употребявате Одорекс Део ако имате наранявания по кожата или имате свръхчуствителност към алуминиевите соли! Одорекс Део не се използва непосредствено след бръснене или епилация на мишниците!

Аз лично го използвам на мишниците, за ръцете не съм го ползвала но предполагам че би трябвало да има ефект. Айде успех и пиши дали ти е помогнало. :)
Еми ще го потърся този Одорекс Део пък дано да има ефект,защото тва не нещо отвратително.Мерси за съвета :smt041

sladur4etyYy
06-02-2008, 08:31
С риск да ви уплаша или да ме обявите за луда, ще ви кажа, че потни студени ръце е признак за проблем в оросяването или щитовидната жлеза.
Da, но това е само ако ръцете са наистина постоянно потни. В 90% от случаите о лошо оросяване на крайниците. Аз го имам този проблем откак се помня и е придружен с вечно студени ръце, дори и навън да е 30 и n градуса. Пробвала съм какво ли не, за да не са ми мокри, но ефект нямаше, затова всеки път си нося обикновени салфетки и ако трябва да се здрависам с някого си подсушавам ръцете :D

и аз съм така :D

varnen4e
06-02-2008, 11:54
Пробвай с Одорекс за ръце (един червен, щото има и син, който май е за крака о.О). Пише си как се използва и го има в аптеките. Около 7 лв. някъде, ама не съм съвсем сигурна. 8-)

Дам.. това определено ще помогне.

Viche
06-03-2008, 09:22
тва е много гаден проблем,един приятел от махалата ми имаше обаче започна да си купува някакъв крем,започна да се маже и му мина,а той беше много зле,даже като бяхме по малки и ходехме по компютри и на него му свърши времето и собственичката дойде,седна на компа,и ни вика "Ееее аз нали ви казах че тука не се пие бе какво пак сте разсипали",тогава яко се засрами моя човек :-D :-D

fuck_brainpants
06-03-2008, 14:35
И при мен го има този момент ...

TopTa
06-03-2008, 14:50
edin priatel mn se poti :? 4ak e gadno :? ruce, kraka na vsqkude ... i otide na lekar i mu ispisaha ma ine6to za6toto ne e mn normalno! svurzano e s nqkakvi jlezi i ne6ta .... mi otidi na li4en i iskai napravlenie ... sigurno 6te te pratqt pri kojen purvo :?

paf666
06-05-2008, 07:48
Здравейте,благодаря че използвахте темата ми и всички споделихте това което изпитвам и аз,а именно потенето на ръцете.Консултирах се с кожен лекар и ми каза че този Одорекс Део ще помогне против изпотяването на ръцете и мисля да си го купя...

sodomicdream
06-05-2008, 10:40
Тук вече се намесват бабините дивитини, както ги наричаме ние. Аз като малка не съм била солена (или нещо такова ми разправя майка), и поради тази причина се потя толкова много :smt119
Колко е истина.. честно казано нямам ни най-малка напредстава

paf666
06-11-2008, 07:13
Здравейте,от когато се пръскам с този Одорекс ръцете ми по малко се потят,даже е имало дни в които не се потя изобщо,но да мина по същество:забелязал съм че от когато се пръскам с Одорекса ми се образуват едни бели мехурчета ако мога да се изразя ,но не са точно мехурчета,не мога да ги опиша,-НО СА БЕЛИ,което много ме притеснява,на някого случвало ли му се е такова нещо след пръскане с Одорекс Део,и някои ако знае да каже.Благодаря предварително! :)

docivr
05-22-2011, 23:17
awe da WE mamka mu :/ i as sm taka ve4no sa mi potni racete vee4noo psina mi kogato se zdravisvam s nqkogo si triq racete v dunkite :D :D :D :D :D ina4e ne znam kakvo dr da opravq daite nqkoisaveti :/ ama prez zimata sa topli a prez lqtoto sa vinagi kupani 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

WaterLilly
05-23-2011, 06:58
Опитай да си сложиш малко бебешка пудра на ръцете, попринцип попива влагата. :neutral: