PDA

View Full Version : ПОМОЩ!



SlAdYrAnKaTa
05-29-2008, 09:16
Излизам с момче което мн обичам но той постоянно мисли как да спи с мен и през повечето време само се натискаме и немога да го разбера дали ме обича или не.Какво да направя?

AnIcHkAtA
05-29-2008, 09:17
Ако мисли САМО за това как да спи с теб, значи не те обича, но ако мисли и за любовта м/у вас значи има някакви шансове да те обича.Мн е относително.

жУси
05-29-2008, 09:46
Ами ако не искаш да спиш с него зарязваш го и толкова

SlAdYrAnKaTa
05-29-2008, 09:48
въпроса е там че искам но направо се побрквам от това дали ме обича или не дори сама му казах че искам той да ми е първият

MartyParty
05-29-2008, 09:59
Че с какво е заслужил той да ти е първия?!?!Аз без разговори,без нежни ласки,без мили думи и жестове ще си кажа,че тоя е поредната отрепка дето я тресе хормона и край.Не разбирам защо му имаш чак такова доверие.

SlAdYrAnKaTa
05-29-2008, 10:02
той се отнася мило с мене целува ме гушка ме дори понякога когато вече трябва да вървя не ме пуска и единствено в неговите ръце се чувствам сигурна

MartyParty
05-29-2008, 10:18
ем значи те обича.какво толкова те притеснява?липса на разговори?

SlAdYrAnKaTa
05-29-2008, 10:26
може би това нз

MartyParty
05-29-2008, 10:34
Ам поговори с него на тази тема.Питай го има ли ти доверие,има ли нещо което го притеснява в теб,дали е готов за тази крачка..може да прозвучи тъпо,но,ако( да не дава господ) нещо се случи и има риск да забременееш ,дали ще направи нещо, или ще се стресне и ще те зареже.Това секса не е игра.Не и само удоволствие,има и отговорност,риск,който винаги съществува.Внимавай само да не вземеш прибързано решение.

SlAdYrAnKaTa
05-29-2008, 10:35
миси :-)

hahavteen
05-29-2008, 10:40
Вие може да ходите 1 година и той пак да те зареже след като преспи с теб. Никога не можеш да знаеш със сигутност какво мисли другия. Ако ти сега имаш чуства към този човек и ти е хубаво с него не мисли за това дали те или не те обича а се наслаждавай на моментите ви заедно. Мисля че Марти е права и няма да е зле да поговорите за притесненията ти за да е наясно и той как се чустваш но все пак не се измъчвай с лоши мисли. :)

slun4ice_90
05-29-2008, 10:46
По-скоро те възприема като секс-играчка... :?

Lekov
05-29-2008, 10:48
Вие може да ходите 1 година и той пак да те зареже след като преспи с теб. Никога не можеш да знаеш със сигутност какво мисли другия. Ако ти сега имаш чуства към този човек и ти е хубаво с него не мисли за това дали те или не те обича а се наслаждавай на моментите ви заедно. Мисля че Марти е права и няма да е зле да поговорите за притесненията ти за да е наясно и той как се чустваш но все пак не се измъчвай с лоши мисли. :) +1 =;

Al3ksandra
05-29-2008, 11:23
И на мен ми се е случвало да мисля че някой иска просто да преспи с мен.. е да се надъаваме че твоя случай не е такъв.. просто ти сама ще разбреш по държанието му спрямо теб... Ако му пука за теб не само в план " изчукай-избягай"... ще мисли за теб и като приятелка,ще имате нещо съкровенно и тайно, нещо лично смао между вас двамата....:) и ще се опитва да направи компромис, също така няма да прави неща които ти не харесваш а ако направи, и види че не харесваш това, ще спре... Какво друго да ти кажа.. Това е сложна работа..обичта, не е просто........ :D "обичам те" .. " епа и аз тебе" .. "айде да правим секс... " :D :D :D :D

SlAdYrAnKaTa
05-29-2008, 11:28
най смешното е че осще не сме казали на никого че ходим и так си имаме една доста голяма таиничка :lol: а пък и той се съобразява винаги с мен

hahavteen
05-29-2008, 11:45
най смешното е че осще не сме казали на никого че ходим и так си имаме една доста голяма таиничка :lol: а пък и той се съобразява винаги с мен

От колко време сте заедно и на колко сте?

SlAdYrAnKaTa
05-29-2008, 11:47
ем вече седмица и нещо и двамата сме на 15