PDA

View Full Version : Български отбор ли е Лефски/Тел Авив/?!



kristo
05-29-2008, 10:52
Български отбор ли е Левски? Отговорът е категорично НЕ!
"...За позор на привържениците на Левски негов притежател е изгоненият от България и други страни съветски евреин, гражданина на Израел Михаил Черней. Пак той се води собственик и на всекидневния вестник "Стандарт"/ забележката отдолу на посочената стр. 243, която гласи следното: Официално вестникът се издава от личния адвокат на Чорни в България Тодор Батков, син на комуниста и сътрудника на Държавна сигурност, дългогодишния кореспондент на комунистическия вестник "Отечествен фронт" в Брюксел - Костадин Батков./. Според някои западни публикации съветското име на Черней е Михаил Черной, ала най-вероятно истинското му е Михаел Шварц. Същият е популярен като израелския гражданин Майкъл Чорни и е почти перманентен клиент на израелската правосъдна система. Това автоматично превръща Левски в напълно чужд, в израелски отбор, който - кой знае защо поради принадлежността на шефа /вече бивш такъв,б.а./ на български футболен съюз,зет на комунистическия диктатор Тодор Живков - Иван Славков - бивш президент на същия клуб към криптоеврейството - се състезава в българското първенство?!...".
Лит.:Георги Ифандиев - "Сянката на Цион", част 5,том 2, Сф, ИК "Юнион 21",2006г.,стр.243-244.

ПП. За да не ме обвинят лефскарите, че аз лично говоря такива неща срещу техният отбор, това не е мое мнение /макари да го споделям естествено/, а на големият и автентичен антикомунист, водещият на предаването "Диагноза" по телевизия "Евроком" Пловдив Георги Ифандиев! И странно как, само пишман "антикомунистите" от Съюза на Държавна Сигурност /СДС/ Иван Костовци, Евгени Бакърджиевци, Георги Марковци и други комунисти, лъжещи, че са антикомунисти, смятат Лефски/Динамо за "репресиран" отбор през комунизма, а истинските, автентичните антикомунисти, като Георги Ифандиев и Георги Жеков не виждат същият отбор като такъв, а напротив, определят го като клуб, който се е ползвал с особени привилегии през комунизма, а дори и в ден днешен е изцяло управляван от комунисти!? Искате да ви изброя комунистите в ръководството на Лефски ли? ОК, веднага го правя! Тодор Батков, комсомолски секретар /за комунистите в неговото семейство по-горе е споменато/, Константин Баждеков- председател на Ленинския районен комитет на БКП в София, Георги Марков, агент и доносник на Държавна сигурност с псевдонимите "Николай" и "Стефан"... Сами си правете изводите драги "репресирани" от собствените си фантазии другари-лефскари...

FOOTSOLDIER
05-29-2008, 11:11
калеее калеее :shock:

psychopath
05-29-2008, 11:22
кретен.

Scouse
05-29-2008, 11:26
без да се отегчавам да го чета.. :)
аре у ступид ?

LeVski_fen
05-29-2008, 11:29
КОИ СА ТЕ?

Те са онези които са създадени с решение на партията-майка БКП!
Те са онези които партията подкрепя 45 години!
Те са онези чиято емблема е комунистически символ - петолъчка!
Те са онези които въведоха сателитна система от военни отбори в "А" група!
Те са онези които се кичеха с измислените титли на същата система!
Те са онези които крадяха всички добри футболисти чрез военна служба!
Те са онези които скандираха каквото им нареди партията майка (ЦФКА)!
Те са онези които смятат че са фашисти и веят знаме с петолъчка!
Те са онези чийто фенове са потомци на военни и комунисти!
Те са онези които бяха при ТУРЦИТЕ за да викат срещу Български отбор!
Те са онези които си режат гредите и си палят стадиона в знак на вярност!
Те са онези които си тръгват преди края на мача!
Те са онези които на националният празник на България викаха срещу Български отбор и си даваха гъза на чуждоземни фенове!

Те са цС*ка - ТУРЦИ!

Абе ей див селянино вие прасешки форуми нямате ли си та ни караш тук да ти четем помиите ??? Кажи бе слабоумник :-x :-x

kristo
05-29-2008, 11:35
Кво да ти кажа бе, говедце, както виждаш това е твърдение на АНТИКОМУНИСТА ЖОРО ИФАНДИЕВ, а не мое, така че не ми го приписвай на мен :-D :-P :razz:

LeVski_fen
05-29-2008, 11:38
На какъв език трябва да обясниш на едно свинче така че да те схване :-o
Има си форуми на ц(*ка за тая работа :-x :-x

kristo
05-29-2008, 11:44
На какъв език трябва да обясниш на едно свинче така че да те схване :-o
Има си форуми на ц(*ка за тая работа :-x :-x

Мършак, не си ти този, който да ми казва къде и какво да пиша и да казвам 8) !?

LeVski_fen
05-29-2008, 11:53
хах аз няма да пиша повече личи си че си фен на ц(*ка,слабоумието ти от далеч се усеща :shock:

kristo
05-29-2008, 11:54
ми като няма какво да кажеш, какво ще пишеш празни говедарски драсканици, наистина няма смисъл... :?

LeVski_fen
05-29-2008, 11:59
ми като няма какво да кажеш, какво ще пишеш празни говедарски драсканици, наистина няма смисъл... :?
Хаха да може и така да го тълкуваш,а някой доста по умен от нас преди време е казал:
"Убии глупака с мълчание!" :)

kristo
05-29-2008, 12:20
ми като няма какво да кажеш, какво ще пишеш празни говедарски драсканици, наистина няма смисъл... :?
Хаха да може и така да го тълкуваш,а някой доста по умен от нас преди време е казал:
"Убии глупака с мълчание!" :)
А пък друг, още по умен е казал: "Когато фактите говорят, и боговете мълчат"... :oops:

MidnightCreep
05-29-2008, 13:41
Какво значение има,че собственика на Лефски е редовен клиент на израелската правосъдна система?Той ако беше,нямаше да има кинти и щеше да скимти в нЕкой затвор в Негев.Там си клиент максимум месец,после курорт с палестински масажисти :oops:

Военни кумунисти,петолъчки....зле. Ахмед Кривия....