PDA

View Full Version : Обезкосмяване!



navuhodonosor
05-29-2008, 11:09
Зная, пускана е, но не точно така.На 15 съм! Забеязвали сте космите под мишниците правят лошо впечатление у другите, но като ги обръсна ми казват, че растат много бързо вярно ли е това? И през колко време се бръснат. Някои ми казват, че не е хубаво, друти ми казват, че е. Моята приятелка също се е бръснала там. Колкото до там долу, не мисля още. Благодаря за отговорите Ви предварително!

ra4ence
05-29-2008, 11:12
От години си ги бръсна...свиква се :) Скоро ще пробвам с кола маска и ще пиша

LeVski_fen
05-29-2008, 11:41
Аз лично се бръсна около 2 пъти в седмицата и нямам праблеми с косми под мишниците,лесно се свиква,остави я кола маската-загуба на време ;)

05-29-2008, 12:28
na 14 sym.. :P az si se brysna nasqkyde.. :D ili ponqkoga izpolzvam krem4e..no po-4esto s brysna4kata shoty nqmam vreme....mi6nicite...kato zabeleja 4e po4ernqvat :D i gi prysna...aa tam doly...tam oshte ot perdi 1,2 godini..tam pyk nai-mrazaq da sym kosmata.. :D kato tundra.. :D xaxA....ryce,kraka,''tam dolu'' i mi6tnici..si4ko se MAhhaA.. :D :razz: ama s brysna4kata nqma problem..samo 4e izpolzvai krem4eta za tqlo..dezodoran4eta..roll-on4eta... ;) i takiva rabotki :D :grin: :)

Mn0go_SexY
05-29-2008, 12:47
na 14 sym.. :P az si se brysna nasqkyde.. :D ili ponqkoga izpolzvam krem4e..no po-4esto s brysna4kata shoty nqmam vreme....mi6nicite...kato zabeleja 4e po4ernqvat :D i gi prysna...aa tam doly...tam oshte ot perdi 1,2 godini..tam pyk nai-mrazaq da sym kosmata.. :D kato tundra.. :D xaxA....ryce,kraka,''tam dolu'' i mi6tnici..si4ko se MAhhaA.. :D :razz: ama s brysna4kata nqma problem..samo 4e izpolzvai krem4eta za tqlo..dezodoran4eta..roll-on4eta... ;) i takiva rabotki :D :grin: :)

ii kak po to4no si gi mahash "tam dolu" na edna fr i beha izlezli pap4ici i az ne smeq da probvam sega? majesh li s neshto predi tovaa...?

Swinkenhoffer
05-29-2008, 13:08
остави я кола маската-загуба на време ;)

](*,)

Вярно е, че бръсненето прави космите по-твърди и ужасни, и отвратителни... та недей да започваш с бръснене, а отиди на кола маска при козметик. Ако си от сръчните и смелите, може и сама. :)
За космите долу важи същото.. Да не говорим, че резултатът е перфектен и поне 2 седмици няма да имаш косми, а не през няколко дни да си тормозиш кожата с тва. :shock:

scanadal
05-29-2008, 14:05
С бръсначка е най-бързо и лесно.За цялото тяло :D

Mn0go_SexY
05-29-2008, 14:33
остави я кола маската-загуба на време ;)

](*,)

Вярно е, че бръсненето прави космите по-твърди и ужасни, и отвратителни... та недей да започваш с бръснене, а отиди на кола маска при козметик. Ако си от сръчните и смелите, може и сама. :)
За космите долу важи същото.. Да не говорим, че резултатът е перфектен и поне 2 седмици няма да имаш косми, а не през няколко дни да си тормозиш кожата с тва. :shock:
daaa amaa moje li s kola maskata vkashti da stane obezkosmqvaneto "tam dolu"???

Shtastl1va
05-29-2008, 15:44
^ да, може :)

love_veselka
05-29-2008, 16:09
Зная, пускана е, но не точно така.На 15 съм! Забеязвали сте космите под мишниците правят лошо впечатление у другите, но като ги обръсна ми казват, че растат много бързо вярно ли е това? И през колко време се бръснат. Някои ми казват, че не е хубаво, друти ми казват, че е. Моята приятелка също се е бръснала там. Колкото до там долу, не мисля още. Благодаря за отговорите Ви предварително!

Ти си на 15 и досега не си се епилирала под мишниците :shock:

BlueCat
05-29-2008, 16:13
Махни ги! Или с кола маска, или с епилатор (ако можеш да издържиш). Аз лично почнах с бръсначката, но после съжалявах. Сега съм с епилатор.

sodomicdream
05-29-2008, 21:37
как издържае с епилатор :shock:
Аз опитах веднъж и ми тръгна кръв ;(

Затова кремчета рулЗ и от време на време самобръсначка.

Swinkenhoffer
05-29-2008, 22:13
Ее, то си епилатор мамата си трака.. :D Браво на тези, които издържат.

В домашни условия може, ама си е пипкава работа и отнема време. Ако имаш възможност, посети козметичка... няма от какво да се срамуваш (първите 2-3 пъти е гадно, ама после ти е все тая), за 15 минути и готово.
8)
Аз сама не мога да се справя, страх ме е. 8-)

nikol4eto0o0o
05-30-2008, 03:15
az si gi maham samo s epilator
http://images.google.bg/images?um=1&hl=bg&cr=countryBG&q=epilator --- za koito nz kfo e tfa
po4istfam si podmi6nicite krakata i tam doly i go pravq 2 3 pyti v sedmicata spored men e mn po lesno 6toto brysneneto ti premahva samo kosuma no ne i korena i taka te stavat po tfyrdi i po trudno se mahat, a s epilatora maika mi go polzva ot 15 godini i ve4e po4naha da i iz4ezvat... spored men dori i s epilator ili kola maska da e po bavno e po ka4estfeno :) taka 4e kakto iska6 no brysnene :? :?

laila_94
05-30-2008, 10:19
хора доскоро си ги махах с бръсначката,но една седмица ги оставих да пораснат и след това с епилатора . Малко боли ,но после резултата е бебешко дупе направо :D

~{oщE}~{те}_{obиЧам}~
05-30-2008, 13:39
Зная, пускана е, но не точно така.На 15 съм! Забеязвали сте космите под мишниците правят лошо впечатление у другите, но като ги обръсна ми казват, че растат много бързо вярно ли е това? И през колко време се бръснат. Някои ми казват, че не е хубаво, друти ми казват, че е. Моята приятелка също се е бръснала там. Колкото до там долу, не мисля още. Благодаря за отговорите Ви предварително!

Ти си на 15 и досега не си се епилирала под мишниците :shock:

+1 :shock: :shock: :shock:

ами мишниците са едно на ръка,за "там доло" кво чакаш? :?
е не и после хората се оплакват че някой нямат добра лична хигиена и миришат...ами миризмата идва от такива,които не смеят да се обезкосмят :D .Е,бива ли такива работи поне под мишниците си ги махни,големичка си вече :shock: .А и е безкрайно неприятно да видиш някой с космати подмишмици...а и аромата :? :? :? бих казала,че е отблъскващо дори :shock:

Mn0go_SexY
05-30-2008, 16:26
остави я кола маската-загуба на време ;)

](*,)

Вярно е, че бръсненето прави космите по-твърди и ужасни, и отвратителни... та недей да започваш с бръснене, а отиди на кола маска при козметик. Ако си от сръчните и смелите, може и сама. :)
За космите долу важи същото.. Да не говорим, че резултатът е перфектен и поне 2 седмици няма да имаш косми, а не през няколко дни да си тормозиш кожата с тва. :shock:
daaa amaa moje li s kola maskata vkashti da stane obezkosmqvaneto "tam dolu"???

shtom "DA" zne4ii..oks!
i ot kade da si kupq takava kola maska? aptekata li?

little_elf
05-30-2008, 17:09
shtom "DA" zne4ii..oks!
i ot kade da si kupq takava kola maska? aptekata li?
от аптеката,аз си взех течната кола маска на Jankar-Capa, още не съм я изпробвала,но и това ще стане в близките 1-2 дни :D

dd_93
05-30-2008, 17:31
Зная, пускана е, но не точно така.На 15 съм! Забеязвали сте космите под мишниците правят лошо впечатление у другите, но като ги обръсна ми казват, че растат много бързо вярно ли е това? И през колко време се бръснат. Някои ми казват, че не е хубаво, друти ми казват, че е. Моята приятелка също се е бръснала там. Колкото до там долу, не мисля още. Благодаря за отговорите Ви предварително!

Ти си на 15 и досега не си се епилирала под мишниците :shock:

момче съм! Благодаря за всички коментари. Имаме епилатор, ще взема да пробвам, какво толкова. Пък, ако умра ще пиша :D

bubbl3s
05-30-2008, 17:59
az puk sum na 13 i hoda na kola maska ot 1 godina i ne6to i ve4e sviknah :grin: