PDA

View Full Version : сериозният разговор с любовта



leticia Albert
05-29-2008, 13:01
Blagodaria

angelcheeee_93
05-29-2008, 14:01
istoriqta ti e kato film.6tom v legloto mu e imalo druga,qvno ti e izneveril,a 6tom ti e izneveril qvno ne te obi4a.izglejda ne te zaslujava.moje bi e dobre da izlu6a6 kakvoto ima da ti kazva i sled tova da predpriema6 kakvo da pravi6,ako naistina toi e bil s onova momi4e ne iskai da ima6 ni6to ob6to s nego i se razdelete,no az ne vijjdam obqsnenie na tova kakvo moje da pravi tam tq>?struva mi se 4e e izneverqval,kakvo drugo moje da pravi momi4e i to v legloto mu :o

varnen4e
05-29-2008, 14:06
Според мен може да се е ядосал и на инат да ти е изневерил. Може и да е станало недоразумение. Не знам. Но според мен, има вариант да ти е изнаваерил и въпреки това да те обича. Мисля, че ти си човекът, който трябва да реши дали си способна да простиш изневяра.

angelcheeee_93
05-29-2008, 14:14
moje bi se e qdosal ot tova 4e toi te e tarsil tolkova pati,a ti ne si mu vdignala telefona,no spored men tova e prekaleno santimentalno za da spi s druga.ti sama trqbva da re6i6 dali da pogovorite seriozno ili da spre6 da mu obra6ta6 vnimanie.

varnen4e
05-29-2008, 14:24
Изневярата понякога може да буде много спонтанна и човек след това да съжалява искренно. Аз лично мисля, че мога и да я простя.

angelcheeee_93
05-29-2008, 14:27
az ne bih prostila edna iznevqra,za6toto sled tova ni6to nqma da e sa6toto i 6te izgubi6 doverieto kam tozi 4ovek,a edna vrazka bez doverie gubi svoq smisal.a i 6tom e izneveril vednaj moje da go napravi i vtori pat i treti i taka natatak ,a ako mu pro6tava6 vinagi,,6te prodalji da go pravi. a i 6tom ti izneverqva,zna4i ne te obi4a i nqma niujda ot teb a ot ne6to drugo,novo i razli4no,az mislq taka,neznam za drygite.

scanadal
05-29-2008, 14:31
Мила историйка,с изключение на това че той ти е изневерил.Защо не му дадеш шанс да ти обясни,изслушай го първо,а после ако прецениш му кажи "Чао".Сигурна съм че те обича,щом е решил и брак да сключва с теб.Вижте се,нека ти обясни и тогава решавай.Успех,дано да се съберете!Аз поне ще стискам палци :mrgreen:

leticia Albert
05-29-2008, 15:18
Ami toi ima i sestra tq izlezna s men pogovorihme si toi i e obqsnil cqlata istoriq na neq i tq se opita kvoto e razbrala da obesni i na men... bili sa na party tva momiche e bilo sestra na nai dobriq mu fr i poneje ne jivee v nashiq grad si e doshla i se e napila mnogo i negoviq fr go e pomolil da q zavede v tqh ako nqma problemi i ako az nqma da se syrdq za da ne q vidqt tehnite i da ostanat razocharovani ot neq i taka e otishla i e zaspala zashtoto v kraina smetka az kato q vidqh tq beshe oblechena zavita do krysta i speshe a toi v dr staq.... no... vs e vyzmojno dokato si bqh v nashiq grad sled skarvaneto ni me tyrseshe postoqnno cvetq mi prahstahse neznam.... i mn dr razni skypi podaraci mi e pravil i v momenta vsi4ko sym sabrala i e pod legloto mi za da ne se seshtam za nego :(

JustBecko
05-29-2008, 15:27
Ami toi ima i sestra tq izlezna s men pogovorihme si toi i e obqsnil cqlata istoriq na neq i tq se opita kvoto e razbrala da obesni i na men... bili sa na party tva momiche e bilo sestra na nai dobriq mu fr i poneje ne jivee v nashiq grad si e doshla i se e napila mnogo i negoviq fr go e pomolil da q zavede v tqh ako nqma problemi i ako az nqma da se syrdq za da ne q vidqt tehnite i da ostanat razocharovani ot neq i taka e otishla i e zaspala zashtoto v kraina smetka az kato q vidqh tq beshe oblechena zavita do krysta i speshe a toi v dr staq.... no... vs e vyzmojno dokato si bqh v nashiq grad sled skarvaneto ni me tyrseshe postoqnno cvetq mi prahstahse neznam.... i mn dr razni skypi podaraci mi e pravil i v momenta vsi4ko sym sabrala i e pod legloto mi za da ne se seshtam za nego :(
Еми говори и с най-добрия му приятел, потърси и други версии :) Но е много възможно да казва истината, щом тя е била завита, а той в другата стая...

paradiso
05-29-2008, 15:54
ako kazva istinata mu nqma pri4ina da ne mu prostish 6toto po dumite ti ose6tam 4e go obi4ash

angelcheeee_93
05-29-2008, 15:58
6tom e bilo taka,potarsi o6te dokazatelsta,koito da dokajat,4e e nevinen.porazpitai priqtelelite mu ili nqkoi negovi blizki.ako ne ti e izneveril,bi trqbvalo da ste zaedno. ne se otkazvai,ako go obi4a6 naistina!
uspeh ti jelaq :) :-)